zápasy a výsledky

logo

příští zápasy

#76.10čt 6. 10.Admira B FK Admira Praha B-st. dorost starší dorost 16:30
#68.10so 8. 10.ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h-Třeboradice SK Třeboradice09:00
#68.10so 8. 10.ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-P Kopanina FC Přední Kopanina11:00
#68.10so 8. 10.Dukla C FK Dukla Praha C-ml. žáci mladší žáci 11:00
#68.10so 8. 10.st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Štěrboholy SK Viktoria Štěrboholy13:00
#68.10so 8. 10.st. žáci starší žáci -Ďáblice SK Ďáblice16:00
#89.10ne 9. 10.Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad-st. dorost starší dorost 10:00
#69.10ne 9. 10.st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Link Academy Eugen Link Football Academy10:00
#69.10ne 9. 10.ml. žáci b mladší žáci b-Cholupice A TJ Sokol Cholupice A13:45
#69.10ne 9. 10.Uhříněves SK Čechie Uhříněves-ml. dorost mladší dorost 14:30
#89.10ne 9. 10.Smíchov SK Čechie Smíchov-béčko béčko 16:00
#109.10ne 9. 10.áčko áčko -Aritma B SK Aritma Praha B16:00
#715.10so 15. 10.ml. žáci mladší žáci -Žižkov C Viktorka Žižkov C13:30
#715.10so 15. 10.Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad-st. přípr. 2h starší přípravka 2h14:00
#1115.10so 15. 10.1999 Praha 1999 Praha-áčko áčko 15:30
#915.10so 15. 10.st. dorost starší dorost -Zličín FK FC Zličín15:30
#716.10ne 16. 10.JM Chodov Jižní Město Chodov FK-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h10:30
#716.10ne 16. 10.Tempo FC Tempo Praha-ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h13:00
#716.10ne 16. 10.ml. dorost mladší dorost -Střešovice B SK Střešovice 1911 B13:15
#716.10ne 16. 10.Meteor D FK Meteor Praha VIII D-ml. žáci b mladší žáci b13:30
#916.10ne 16. 10.béčko béčko -Modřany B SK Modřany B15:30
#716.10ne 16. 10.Radotín SC Olympia Radotín-st. žáci starší žáci 15:30
#716.10ne 16. 10.Hrdlořezy Spartak Hrdlořezy-st. přípr. 2h starší přípravka 2h15:30
#822.10so 22. 10.Čakovice TJ AVIA Čakovice-st. přípr. 2h starší přípravka 2h08:45
#1022.10so 22. 10.Hostivař SK Hostivař-st. dorost starší dorost 10:30
#822.10so 22. 10.D Počernice Sokol Dolní Počernice-ml. dorost mladší dorost 10:30
#822.10so 22. 10.ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Čakovice TJ AVIA Čakovice11:30
#822.10so 22. 10.ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h-Meteor FK Meteor Praha VIII13:30
#1022.10so 22. 10.Točná TJ Točná-béčko béčko 15:30
#822.10so 22. 10.ml. žáci mladší žáci -Meteor C FK Meteor Praha VIII C15:30
#823.10ne 23. 10.st. žáci starší žáci -Stodůlky TJ Sokol Stodůlky11:00
#823.10ne 23. 10.Vršovice SK Union Vršovice-st. přípr. 2h starší přípravka 2h12:00
#823.10ne 23. 10.ml. žáci b mladší žáci b-Aritma C SK Aritma Praha C13:00
#1223.10ne 23. 10.áčko áčko -Cholupice TJ Sokol Cholupice15:30
#926.10st 26. 10.st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Střešovice SK Střešovice 191109:00
#1126.10st 26. 10.st. dorost starší dorost -Střešovice SK Střešovice 191110:30
#926.10st 26. 10.Bohemians C CU Bohemians Praha C-st. žáci starší žáci 15:30
#928.10pá 28. 10.Admira C FK Admira Praha C-ml. žáci b mladší žáci b12:30
#930.10ne 30. 10.Podolí dívky AFK Slavoj Podolí dívky-ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h09:00
#930.10ne 30. 10.ml. dorost mladší dorost -FAAZ FA Alexe Zbura10:30
#930.10ne 30. 10.Řepy TJ Sokol Řepy-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h12:00
#930.10ne 30. 10.st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Dubeč FK Čechie Dubeč12:45
#1330.10ne 30. 10.Vyšehrad B FC Slavoj Vyšehrad B-áčko áčko 14:30
#1130.10ne 30. 10.béčko béčko -Lochkov TJ Sokol Lochkov14:30
#930.10ne 30. 10.Motorlet C SK Motorlet Praha C-ml. žáci mladší žáci 15:00
#105.11so 5. 11.Spoje TJ Spoje Praha-st. přípr. 2h starší přípravka 2h09:00
#105.11so 5. 11.Klánovice FK Klánovice-ml. dorost mladší dorost 10:00
#105.11so 5. 11.ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Junior SK Junior Praha 196012:30
#105.11so 5. 11.Vršovice SK Union Vršovice-st. žáci starší žáci 12:45
#105.11so 5. 11.ml. žáci mladší žáci -Tempo C FC Tempo Praha C14:30
#106.11ne 6. 11.ml. žáci b mladší žáci b-Stodůlky B TJ Sokol Stodůlky B11:30
#146.11ne 6. 11.áčko áčko -US Praha SK Uhelné sklady Praha14:00
#126.11ne 6. 11.Tempo B FC Tempo Praha B-st. dorost starší dorost 14:30
#1111.11pá 11. 11.Praga TJ Praga-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h18:00
#1112.11so 12. 11.Podolí AFK Slavoj Podolí-ml. žáci mladší žáci 10:45
#1512.11so 12. 11.Střešovice SK Střešovice 1911-áčko áčko 13:30
#1112.11so 12. 11.ml. dorost mladší dorost -Lochkov TJ Sokol Lochkov13:30
#1113.11ne 13. 11.Střešovice C SK Střešovice 1911 C-ml. žáci b mladší žáci b15:00