zápasy a výsledky

logo

výsledky

#1113.11ne 13. 11.Střešovice C SK Střešovice 1911 C-ml. žáci b mladší žáci b11:4
#1512.11so 12. 11.Střešovice SK Střešovice 1911-áčko áčko 5:4
#1112.11so 12. 11.ml. dorost mladší dorost -Lochkov TJ Sokol Lochkov5:1
#1112.11so 12. 11.Podolí AFK Slavoj Podolí-ml. žáci mladší žáci 3:5
#1111.11pá 11. 11.Praga TJ Praga-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h30:17
#146.11ne 6. 11.áčko áčko -US Praha SK Uhelné sklady Praha3:2
#106.11ne 6. 11.Junior SK Junior Praha 1960-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h39:13
#106.11ne 6. 11.ml. žáci b mladší žáci b-Stodůlky B TJ Sokol Stodůlky B2:2
#105.11so 5. 11.ml. žáci mladší žáci -Tempo C FC Tempo Praha C2:4
#105.11so 5. 11.Vršovice SK Union Vršovice-st. žáci starší žáci 0:2
#105.11so 5. 11.Klánovice FK Klánovice-ml. dorost mladší dorost 0:3
#105.11so 5. 11.Spoje TJ Spoje Praha-st. přípr. 2h starší přípravka 2h24:30
#122.11st 2. 11.Tempo B FC Tempo Praha B-st. dorost starší dorost 3:1
#930.10ne 30. 10.Motorlet C SK Motorlet Praha C-ml. žáci mladší žáci 3:2
#1330.10ne 30. 10.Vyšehrad B FC Slavoj Vyšehrad B-áčko áčko 0:6
#1130.10ne 30. 10.béčko béčko -Lochkov TJ Sokol Lochkov2:0
#930.10ne 30. 10.st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Dubeč FK Čechie Dubeč35:17
#930.10ne 30. 10.Řepy TJ Sokol Řepy-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h19:34
#930.10ne 30. 10.ml. dorost mladší dorost -FAAZ FA Alexe Zbura1:2
#930.10ne 30. 10.Podolí dívky AFK Slavoj Podolí dívky-ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h8:4
#928.10pá 28. 10.Admira C FK Admira Praha C-ml. žáci b mladší žáci b2:2
#926.10st 26. 10.Bohemians C CU Bohemians Praha C-st. žáci starší žáci 0:1
#1126.10st 26. 10.st. dorost starší dorost -Střešovice SK Střešovice 19110:4
#926.10st 26. 10.st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Střešovice SK Střešovice 191119:26
#1223.10ne 23. 10.áčko áčko -Cholupice TJ Sokol Cholupice5:2
#823.10ne 23. 10.ml. žáci b mladší žáci b-Aritma C SK Aritma Praha C5:3
#823.10ne 23. 10.Vršovice SK Union Vršovice-st. přípr. 2h starší přípravka 2h12:29
#823.10ne 23. 10.st. žáci starší žáci -Stodůlky TJ Sokol Stodůlky2:2
#1022.10so 22. 10.Točná TJ Točná-béčko béčko 3:7
#822.10so 22. 10.ml. žáci mladší žáci -Meteor C FK Meteor Praha VIII C3:1
#822.10so 22. 10.ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h-Meteor FK Meteor Praha VIII4:24
#822.10so 22. 10.ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Čakovice TJ AVIA Čakovice20:32
#1022.10so 22. 10.Hostivař SK Hostivař-st. dorost starší dorost 1:4
#822.10so 22. 10.D Počernice Sokol Dolní Počernice-ml. dorost mladší dorost 2:0
#822.10so 22. 10.Čakovice TJ AVIA Čakovice-st. přípr. 2h starší přípravka 2h15:33
#619.10st 19. 10.Štěrboholy SK Viktoria Štěrboholy-st. přípr. 2h starší přípravka 2h21:36
#916.10ne 16. 10.béčko béčko -Modřany B SK Modřany B6:3
#716.10ne 16. 10.Radotín SC Olympia Radotín-st. žáci starší žáci 1:1
#716.10ne 16. 10.Hrdlořezy Spartak Hrdlořezy-st. přípr. 2h starší přípravka 2h15:26
#716.10ne 16. 10.Meteor D FK Meteor Praha VIII D-ml. žáci b mladší žáci b2:1
#716.10ne 16. 10.ml. dorost mladší dorost -Střešovice B SK Střešovice 1911 B2:0
#716.10ne 16. 10.Tempo FC Tempo Praha-ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h20:7
#716.10ne 16. 10.JM Chodov Jižní Město Chodov FK-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h36:16
#915.10so 15. 10.st. dorost starší dorost -Zličín FK FC Zličín3:1
#1115.10so 15. 10.1999 Praha 1999 Praha-áčko áčko 1:2
#715.10so 15. 10.Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad-st. přípr. 2h starší přípravka 2h6:42
#715.10so 15. 10.ml. žáci mladší žáci -Žižkov C Viktorka Žižkov C3:1
#89.10ne 9. 10.Smíchov SK Čechie Smíchov-béčko béčko 3:0
#109.10ne 9. 10.áčko áčko -Aritma B SK Aritma Praha B3:0
#69.10ne 9. 10.Uhříněves SK Čechie Uhříněves-ml. dorost mladší dorost 4:3
#69.10ne 9. 10.ml. žáci b mladší žáci b-Cholupice A TJ Sokol Cholupice A1:4
#69.10ne 9. 10.st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Link Academy Eugen Link Football Academy50:11
#89.10ne 9. 10.Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad-st. dorost starší dorost 0:0
#68.10so 8. 10.st. žáci starší žáci -Ďáblice SK Ďáblice0:2
#68.10so 8. 10.ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-P Kopanina FC Přední Kopanina12:18
#68.10so 8. 10.Dukla C FK Dukla Praha C-ml. žáci mladší žáci 3:2
#68.10so 8. 10.ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h-Třeboradice SK Třeboradice2:21
#76.10čt 6. 10.Admira B FK Admira Praha B-st. dorost starší dorost 5:2
#72.10ne 2. 10.béčko béčko -Dukla FK Dukla Praha4:2
#52.10ne 2. 10.Uhříněves SK Čechie Uhříněves-st. žáci starší žáci 0:7
#52.10ne 2. 10.ml. žáci mladší žáci -Stodůlky TJ Sokol Stodůlky6:1
#52.10ne 2. 10.Žižkov Viktorka Žižkov-ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h12:15
#51.10so 1. 10.P Kopanina FC Přední Kopanina-ml. dorost mladší dorost 0:7
#51.10so 1. 10.ml. žáci b mladší žáci b-FAAZ FA Alexe Zbura8:4
#91.10so 1. 10.Libuš SK Libuš 838-áčko áčko 1:6
#51.10so 1. 10.Ďáblice SK Ďáblice-st. přípr. 2h starší přípravka 2h28:14
#51.10so 1. 10.ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-D Chabry SK Dolní Chabry46:26
#530.9pá 30. 9.D Chabry SK Dolní Chabry-st. přípr. 2h starší přípravka 2h11:24
#1528.9st 28. 9.st. dorost starší dorost -Motorlet B SK Motorlet Praha B0:6
#1128.9st 28. 9.st. žáci starší žáci -Dukla C FK Dukla Praha C2:0
#825.9ne 25. 9.áčko áčko -Slivenec TJ AFK Slivenec2:0
#625.9ne 25. 9.Košíře FK Sparta Košíře-béčko béčko 1:6
#425.9ne 25. 9.ml. dorost mladší dorost -Kolovraty Sokol Kolovraty4:1
#425.9ne 25. 9.st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Kolovraty Sokol Kolovraty32:13
#425.9ne 25. 9.Bohemians C CU Bohemians Praha C-ml. žáci mladší žáci 8:2
#425.9ne 25. 9.Řeporyje FK Řeporyje-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h16:28
#624.9so 24. 9.st. dorost starší dorost -Xaverov SC Xaverov H. Počernice1:1
#424.9so 24. 9.st. žáci starší žáci -ČAFC ČAFC Praha15:1
#424.9so 24. 9.st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Modřany SK Modřany37:13
#423.9pá 23. 9.ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h-Zličín FK FC Zličín6:26
#423.9pá 23. 9.ml. žáci b mladší žáci b-Motorlet D SK Motorlet Praha D8:1
#718.9ne 18. 9.áčko áčko -Nebušice TJ Sokol Nebušice3:0
#518.9ne 18. 9.Střešovice C SK Střešovice 1911 C-béčko béčko 0:0
#318.9ne 18. 9.ml. žáci b mladší žáci b-Řepy TJ Sokol Řepy5:2
#318.9ne 18. 9.Háje JM B FC Háje Jižní Město B-ml. dorost mladší dorost 1:1
#318.9ne 18. 9.Zličín FK FC Zličín-st. přípr. 2h starší přípravka 2h21:19
#517.9so 17. 9.D Chabry SK Dolní Chabry-st. dorost starší dorost 1:0
#317.9so 17. 9.ml. žáci mladší žáci -Ďáblice SK Ďáblice5:1
#317.9so 17. 9.ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h-FA Praha FA Praha1:9
#317.9so 17. 9.Xaverov SC Xaverov H. Počernice-st. žáci starší žáci 1:7
#317.9so 17. 9.SA Praha Sportovní Akademie Praha-st. přípr. 2h starší přípravka 2h16:19
#316.9pá 16. 9.ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Modřany SK Modřany12:10
#1315.9čt 15. 9.st. dorost starší dorost -FAAZ FA Alexe Zbura1:4
#411.9ne 11. 9.béčko béčko -Suchdol TJ Slavoj Suchdol2:3
#211.9ne 11. 9.Vinoř FK Vinoř 1928-ml. žáci b mladší žáci b3:9
#211.9ne 11. 9.ml. dorost mladší dorost -Hostivař SK Hostivař2:2
#211.9ne 11. 9.st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Uhříněves SK Čechie Uhříněves24:12
#211.9ne 11. 9.Ďáblice SK Ďáblice-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h20:25
#410.9so 10. 9.st. dorost starší dorost -P Kopanina FC Přední Kopanina2:1
#210.9so 10. 9.Kolovraty Sokol Kolovraty-ml. žáci mladší žáci 1:1
#210.9so 10. 9.st. žáci starší žáci -Motorlet C SK Motorlet Praha C8:0
#210.9so 10. 9.st. přípr. 2h starší přípravka 2h-P Kopanina FC Přední Kopanina31:16
#610.9so 10. 9.Zlíchov FK Zlíchov 1914-áčko áčko 2:2
#210.9so 10. 9.Dukla JM FK Dukla Jižní Město-ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h13:12
#117.9st 7. 9.st. přípr. 2h starší přípravka 2h-D Počernice Sokol Dolní Počernice34:23
#54.9ne 4. 9.áčko áčko -P Kopanina B FC Přední Kopanina B6:1
#14.9ne 4. 9.ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Slivenec TJ AFK Slivenec31:18
#14.9ne 4. 9.D Chabry SK Dolní Chabry-ml. dorost mladší dorost 2:1
#14.9ne 4. 9.Řeporyje FK Řeporyje-st. přípr. 2h starší přípravka 2h13:38
#33.9so 3. 9.Slivenec B TJ AFK Slivenec B-béčko béčko 1:1
#13.9so 3. 9.ml. žáci mladší žáci -Dukla JM FK Dukla Jižní Město6:0
#13.9so 3. 9.Junior SK Junior Praha 1960-st. žáci starší žáci 0:6
#33.9so 3. 9.Praga TJ Praga-st. dorost starší dorost 1:1
#12.9pá 2. 9.ml. žáci b mladší žáci b-Sparta dívky AC Sparta Praha dívky11:0
#12.9pá 2. 9.ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h-Vršovice SK Union Vršovice3:24
#11.9čt 1. 9.Lipence TJ Sokol Lipence-st. přípr. 2h starší přípravka 2h22:16
#1431.8st 31. 8.Vršovice SK Union Vršovice-st. dorost starší dorost 1:3
#430.8út 30. 8.Modřany SK Modřany-áčko áčko 1:4
#228.8ne 28. 8.béčko béčko -Nebušice B TJ Sokol Nebušice B5:1
#227.8so 27. 8.st. dorost starší dorost -Bohnice TJ Slovan Bohnice4:0
#123.8út 23. 8.Lipence B TJ Sokol Lipence B-béčko béčko 5:2
#321.8ne 21. 8.áčko áčko -Prague Raptors Prague Raptors FC5:0
#120.8so 20. 8.Ďáblice SK Ďáblice-st. dorost starší dorost 1:1
#213.8so 13. 8.Řeporyje FK Řeporyje-áčko áčko 4:5
#17.8ne 7. 8.áčko áčko -Kbely Spartak Kbely1:3