partneři a sponzoři

Fotbalový klub SK Zbraslav úspěšně působí již více než sto let ve fotbalových soutěžích. Nejsme však jen fotbalovým klubem, ale zajišťujeme i sportovní vyžití dětem a mládeži ze Zbraslavi a blízkého okolí. Nejen talentovaným, ale i těm, které mají radost z pohybu a chtějí aktivně trávit volný čas. Každý den zajišťujeme sportovní výchovu a volnočasové vyžití pro více než 160 dětí a mládeže. To, že to děláme dobře dokládá i zájem dětí starších 4 let, jejichž počty rostou každý rok. Tomuto vytížení bohužel neodpovídá technické zázemí našeho klubu.

Naši partneři a sponzoři nám pomáhají financovat rekonstrukci a rozvoj technického zázemí a sportovního vybavení našeho klubu. Získané prostředky slouží dále ke vzdělávání a rozvoji našich trenérů a zejména k přímé podpoře našim přípravkám, žákům a dorostencům. Pomáhají snižovat velkou finanční zátěž pro rodiče našich mladých sportovců, kterí reprezentují Zbraslav na českých i mezinárodních turnajích.

Chcete se stát našim partnerem nebo sponzorem?

Záleží Vám na tom, aby děti trávili více času na hřišti než u počítačů? Pokud ano, tak všechny informace k partnersví a sponzorství naleznete na stránce Jak se stát partnerem/sponzorem. Plánů a vizí máme spoustu. Rádi Vám je podrobně představíme.