odehrané turnaje

Výsledky odehraných zimních turnajů pořádaných Sportovním klubem Zbraslav.

datumročníkstupně vítězůnejlepší střelec
25.3.U9/
2014
1. CU Bohemians Praha U8
2. SK Zbraslav
3. TJ Viktoria Vestec
Lux D. (TJ Viktoria Vestec) - 11
detail
25.3.U8/
2015
1. TJ Viktoria Vestec
2. CU Bohemians Praha U8
3. TJ Slavia Radonice
Krojer (CU Bohemians Praha U8) - 13
detail
19.3.U11/
2012
1. TJ Viktoria Vestec
2. SK Zbraslav
3. Mnichovohradišťský SK
Kozáčik (TJ Viktoria Vestec) - 7
detail
11.3.U13/
2010
1. Zákolany
2. SK Zbraslav
3. FK Řeporyje
Novák (Zákolany) - 10
detail
5.3.U11/
2012
1. FK Dukla Praha
2. CU Bohemians Praha, z.s.
3. SK Zbraslav
Zakour (FK Dukla Praha) - 12
detail
4.3.U13/
2010
1. SK Zbraslav
2. Spartak Hrdlořezy, z.s.
3. 1. FC Barrandov
Rybovič (Spartak Hrdlořezy, z.s.) - 8
detail
26.2.U10/
2013
1. SK Slavia Praha
2. TJ Sokol Nová Ves
3. SK Modřany
Hofman (SK Slavia Praha) - 12
detail
25.2.U13/
2010
1. SK Zbraslav
2. Foza (Zákolany)
3. SK Sparta Kolín
Novák (Foza (Zákolany)) - 10
Sklenář (Foza (Zákolany)) - 10
detail
18.2.U9/
2014
1. AFK Slavoj Podolí
2. SK Lány, spolek
3. SK Zbraslav Žlutý
Garval (AFK Slavoj Podolí) - 13
detail
18.2.U8/
2015
1. Sokol Dolní Počernice
2. SK Benešov U8
3. Sokol Lipence
Slavík (Sokol Lipence) - 20
detail
12.2.U11/
2012
1. SK Kladno
2. SK Zbraslav
3. FK Dukla Praha
Janáč (FK Dukla Praha) - 6
detail
11.2.U13/
2010
1. SK Motorlet Praha
2. SK Primalex Břasy
3. SK Zbraslav
Vondrák (SK Primalex Břasy) - 6
detail
29.1.U10/
2013
1. TJ Sokol Lipence
2. SK Modřany
3. SK Junior Praha1960
Dvořák Matěj (SK Dolní Chabry) - 7
detail
28.1.U13/
2010
1. SK Zbraslav
2. SK Motorlet Praha
3. 1. FC Barrandov
Skřídlovský M (SK Zbraslav) - 7
detail
22.1.U11/
2012
1. SK Zbraslav
2. TJ Sokol Lipence
3. TJ Sokol Cholupice
Slavík (TJ Sokol Lipence) - 9
detail
21.1.U13/
2010
1. FK Nový Jičín
2. SK Motorlet Praha
3. SK Zbraslav
Skřídlovský (SK Zbraslav) - 5
detail
15.1.U10/
2013
1. FK Meteor Praha VIII
2. FK Pardubice
3. TJ Sokol Nová Ves
Konarski (FK Meteor Praha VIII) - 7
detail
14.1.U9/
2014
1. Bohemians Praha 1905
2. Sokol Dolní Počernice
3. TJ Hostivice
Macků (Bohemians Praha 1905) - 17
detail
14.1.U8/
2015
1. TJ Slovan Bohnice
2. TJ Slavia Radonice
3. Spartak Kbely
Burda (TJ Slavia Radonice) - 12
detail
10.12.22U9/
2014
1. SK Zbraslav
2. Bohemians Praha 1905
3. FC Přední Kopanina
Týma (SC Xaverov ) - 20
detail
10.12.22U8/
2015
1. Union Vršovice
2. Sokol Dolní Počernice
3. TJ Slavia Radonice
Roubík (Union Vršovice) - 29
detail