béčko

logo
béčko 2022/2023

příští zápasy

5. kolo
#51.10ne 1. 10. 23Lochkov TJ Sokol Lochkov-Cholupice B TJ Sokol Cholupice B16:00
#51.10ne 1. 10. 23Střešovice C SK Střešovice 1911 C-Zbraslav B SK Zbraslav B16:00
#51.10ne 1. 10. 23Slivenec B TJ AFK Slivenec B-Smíchov SK Čechie Smíchov16:00
6. kolo
#67.10so 7. 10. 23Cholupice B TJ Sokol Cholupice B-Zbraslav B SK Zbraslav B11:00
#67.10so 7. 10. 23Zlíchov B FK Zlíchov 1914 B-Střešovice C SK Střešovice 1911 C13:30
#67.10so 7. 10. 23Lochkov TJ Sokol Lochkov-Lipence B TJ Sokol Lipence B16:00
#68.10ne 8. 10. 23Točná TJ Točná-Nebušice B TJ Sokol Nebušice B16:00
#68.10ne 8. 10. 23Modřany B SK Modřany B-Slivenec B TJ AFK Slivenec B16:00
#68.10ne 8. 10. 23Smíchov SK Čechie Smíchov-Suchdol TJ Slavoj Suchdol16:00
7. kolo
#714.10so 14. 10. 23Slivenec B TJ AFK Slivenec B-Točná TJ Točná14:30
#714.10so 14. 10. 23Nebušice B TJ Sokol Nebušice B-Lochkov TJ Sokol Lochkov15:30
#714.10so 14. 10. 23Lipence B TJ Sokol Lipence B-Cholupice B TJ Sokol Cholupice B15:30
#714.10so 14. 10. 23Suchdol TJ Slavoj Suchdol-Modřany B SK Modřany B15:30
#715.10ne 15. 10. 23Zbraslav B SK Zbraslav B-Zlíchov B FK Zlíchov 1914 B15:30
#715.10ne 15. 10. 23Střešovice C SK Střešovice 1911 C-Smíchov SK Čechie Smíchov15:30
8. kolo
#821.10so 21. 10. 23Cholupice B TJ Sokol Cholupice B-Zlíchov B FK Zlíchov 1914 B11:00
#821.10so 21. 10. 23Lipence B TJ Sokol Lipence B-Nebušice B TJ Sokol Nebušice B15:30
#821.10so 21. 10. 23Lochkov TJ Sokol Lochkov-Slivenec B TJ AFK Slivenec B15:30
#821.10so 21. 10. 23Točná TJ Točná-Suchdol TJ Slavoj Suchdol15:30
#822.10ne 22. 10. 23Modřany B SK Modřany B-Střešovice C SK Střešovice 1911 C13:00
#822.10ne 22. 10. 23Smíchov SK Čechie Smíchov-Zbraslav B SK Zbraslav B15:30
9. kolo
#928.10so 28. 10. 23Nebušice B TJ Sokol Nebušice B-Cholupice B TJ Sokol Cholupice B13:00
#928.10so 28. 10. 23Slivenec B TJ AFK Slivenec B-Lipence B TJ Sokol Lipence B14:30
#928.10so 28. 10. 23Suchdol TJ Slavoj Suchdol-Lochkov TJ Sokol Lochkov14:30
#928.10so 28. 10. 23Zbraslav B SK Zbraslav B-Modřany B SK Modřany B14:30
#929.10ne 29. 10. 23Zlíchov B FK Zlíchov 1914 B-Smíchov SK Čechie Smíchov11:00
#929.10ne 29. 10. 23Střešovice C SK Střešovice 1911 C-Točná TJ Točná14:30
10. kolo
#104.11so 4. 11. 23Cholupice B TJ Sokol Cholupice B-Smíchov SK Čechie Smíchov11:00
#104.11so 4. 11. 23Lochkov TJ Sokol Lochkov-Střešovice C SK Střešovice 1911 C14:00
#104.11so 4. 11. 23Lipence B TJ Sokol Lipence B-Suchdol TJ Slavoj Suchdol14:00
#105.11ne 5. 11. 23Modřany B SK Modřany B-Zlíchov B FK Zlíchov 1914 B11:30
#105.11ne 5. 11. 23Točná TJ Točná-Zbraslav B SK Zbraslav B14:00
#105.11ne 5. 11. 23Nebušice B TJ Sokol Nebušice B-Slivenec B TJ AFK Slivenec B14:00
11. kolo
#1111.11so 11. 11. 23Slivenec B TJ AFK Slivenec B-Cholupice B TJ Sokol Cholupice B14:00
#1111.11so 11. 11. 23Suchdol TJ Slavoj Suchdol-Nebušice B TJ Sokol Nebušice B14:00
#1111.11so 11. 11. 23Zbraslav B SK Zbraslav B-Lochkov TJ Sokol Lochkov14:00
#1111.11so 11. 11. 23Točná TJ Točná-Zlíchov B FK Zlíchov 1914 B14:00
#1112.11ne 12. 11. 23Smíchov SK Čechie Smíchov-Modřany B SK Modřany B14:00
#1112.11ne 12. 11. 23Střešovice C SK Střešovice 1911 C-Lipence B TJ Sokol Lipence B17:30