starší přípravka U11

logo

výsledky

#1622.5ne 22. 5.st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Uhříněves SK Čechie Uhříněves35:8
#1621.5so 21. 5.Březiněves TJ Březiněves-st. přípr. 1h starší přípravka 1h2:17
#1515.5ne 15. 5.Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad-st. přípr. 2h starší přípravka 2h12:23
#1515.5ne 15. 5.st. přípr. 1h starší přípravka 1h-Hamr SK Hamr13:5
#148.5ne 8. 5.st. přípr. 2h starší přípravka 2h-P Kopanina FC Přední Kopanina32:17
#147.5so 7. 5.Libuš SK Libuš 838-st. přípr. 1h starší přípravka 1h3:11
#1330.4so 30. 4.Ďáblice SK Ďáblice-st. přípr. 2h starší přípravka 2h13:9
#1224.4ne 24. 4.Slavia dívky SK Slavia Praha dívky-st. přípr. 1h starší přípravka 1h4:5
#1223.4so 23. 4.st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Řeporyje FK Řeporyje16:11
#1010.4ne 10. 4.st. přípr. 1h starší přípravka 1h-Cholupice TJ Sokol Cholupice6:4
#109.4so 9. 4.st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Klánovice FK Klánovice20:10
#113.4ne 3. 4.st. přípr. 1h starší přípravka 1h-Podolí AFK Slavoj Podolí Praha6:10
#924.10ne 24. 10. 21st. přípr. 1h starší přípravka 1h-Štěrboholy SK Viktoria Štěrboholy19:10
#923.10so 23. 10. 21Kolovraty Sokol Kolovraty-st. přípr. 2h starší přípravka 2h28:20
#816.10so 16. 10. 21st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Dubeč FK Čechie Dubeč5:36
#815.10pá 15. 10. 21Zlíchov FK Zlíchov 1914-st. přípr. 1h starší přípravka 1h4:11
#710.10ne 10. 10. 21Uhříněves SK Čechie Uhříněves-st. přípr. 2h starší přípravka 2h23:3
#79.10so 9. 10. 21st. přípr. 1h starší přípravka 1h-Březiněves TJ Březiněves16:7
#62.10so 2. 10. 21st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad11:26
#61.10pá 1. 10. 21Hamr SK Hamr-st. přípr. 1h starší přípravka 1h5:7
#525.9so 25. 9. 21st. přípr. 1h starší přípravka 1h-Libuš SK Libuš 83815:5
#523.9čt 23. 9. 21P Kopanina FC Přední Kopanina-st. přípr. 2h starší přípravka 2h11:31
#418.9so 18. 9. 21st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Ďáblice SK Ďáblice27:26
#312.9ne 12. 9. 21Řeporyje FK Řeporyje-st. přípr. 2h starší přípravka 2h20:20
#311.9so 11. 9. 21st. přípr. 1h starší přípravka 1h-Slavia dívky SK Slavia Praha dívky9:13
#25.9ne 5. 9. 21Podolí AFK Slavoj Podolí Praha-st. přípr. 1h starší přípravka 1h18:1
#129.8ne 29. 8. 21Klánovice FK Klánovice-st. přípr. 2h starší přípravka 2h25:17
#128.8so 28. 8. 21Cholupice TJ Sokol Cholupice-st. přípr. 1h starší přípravka 1h21:2