starší přípravka U11

logo
starší přípravka 2023/2024

příští zápasy

#1414.4ne 14. 4. 24st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Řepy TJ Sokol Řepy12:00
#1119.4pá 19. 4. 24Lochkov TJ Sokol Lochkov-st. přípr. 1h starší přípravka 1h18:30
#1521.4ne 21. 4. 24Řeporyje FK Řeporyje-st. přípr. 2h starší přípravka 2h11:30
#1121.4ne 21. 4. 24Slavia SK Slavia Praha-st. přípr. 2h starší přípravka 2h14:30
#1626.4pá 26. 4. 24st. přípr. 2h starší přípravka 2h-P Kopanina FC Přední Kopanina17:30
#1226.4pá 26. 4. 24st. přípr. 1h starší přípravka 1h-Barrandov 1. FC Barrandov17:30
#1227.4so 27. 4. 24st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Vltavín FK Loko Vltavín12:30
#121.5st 1. 5. 24st. přípr. 2h starší přípravka 2h-FA Praha FA Praha15:00
#134.5so 4. 5. 24Košíře FK Sparta Košíře-st. přípr. 1h starší přípravka 1h10:00
#175.5ne 5. 5. 24Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad-st. přípr. 2h starší přípravka 2h10:00
#135.5ne 5. 5. 24Slivenec TJ AFK Slivenec-st. přípr. 2h starší přípravka 2h11:30
#1810.5pá 10. 5. 24st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Uhříněves SK Čechie Uhříněves17:30
#1410.5pá 10. 5. 24st. přípr. 1h starší přípravka 1h-PerfectLanD PerfectLanD17:30
#1412.5ne 12. 5. 24st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Čakovice TJ AVIA Čakovice12:30
#1517.5pá 17. 5. 24Hamr SK Hamr-st. přípr. 1h starší přípravka 1h16:30
#1917.5pá 17. 5. 24Újezd n Lesy FK Újezd nad Lesy-st. přípr. 2h starší přípravka 2h17:30
#1519.5ne 19. 5. 24Vršovice SK Union Vršovice-st. přípr. 2h starší přípravka 2h12:15
#1624.5pá 24. 5. 24st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Praga TJ Praga17:30
#1624.5pá 24. 5. 24st. přípr. 1h starší přípravka 1h-Písnice TJ Sokol Písnice17:30
#2029.5st 29. 5. 24st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Kolovraty Sokol Kolovraty17:30
#2131.5pá 31. 5. 24Čakovice TJ AVIA Čakovice-st. přípr. 2h starší přípravka 2h17:00
#172.6ne 2. 6. 24st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Nebušice FC Nebušice14:30
#172.6ne 2. 6. 24st. přípr. 1h starší přípravka 1h-Radotín SC Olympia Radotín14:30
#187.6pá 7. 6. 24FA Praha FA Praha-st. přípr. 1h starší přípravka 1h17:00
#228.6so 8. 6. 24st. přípr. 2h starší přípravka 2h-Hrdlořezy Spartak Hrdlořezy14:30
#189.6ne 9. 6. 24Hostivař SK Hostivař-st. přípr. 2h starší přípravka 2h10:45