starší dorost U19

logo

výsledky

22. kolo
#2222.5ne 22. 5.Vršovice SK Union Vršovice-Junior SK Junior Praha 19601:1
#2222.5ne 22. 5.Zličín FK FC Zličín-Xaverov SC Xaverov H. Počernice2:2
#2222.5ne 22. 5.Hostivař SK Hostivař-Ďáblice SK Ďáblice2:1
#2222.5ne 22. 5.Tempo B FC Tempo Praha B-D Chabry SK Dolní Chabry5:1
#2222.5ne 22. 5.Kbely Spartak Kbely-Bohnice TJ Slovan Bohnice8:2
#2221.5so 21. 5.Zbraslav SK Zbraslav-Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora1:1
#2221.5so 21. 5.Libuš SK Libuš 838-P Kopanina FC Přední Kopanina7:1
21. kolo
#2115.5ne 15. 5.Bohnice TJ Slovan Bohnice-Vršovice SK Union Vršovice3:3
#2115.5ne 15. 5.Ďáblice SK Ďáblice-Kbely Spartak Kbely2:1
#2115.5ne 15. 5.D Chabry SK Dolní Chabry-Zličín FK FC Zličín3:2
#2115.5ne 15. 5.P Kopanina FC Přední Kopanina-Tempo B FC Tempo Praha B0:3
#2115.5ne 15. 5.Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora-Hostivař SK Hostivař0:1
#2114.5so 14. 5.Junior SK Junior Praha 1960-Libuš SK Libuš 8380:5
#2114.5so 14. 5.Xaverov SC Xaverov H. Počernice-Zbraslav SK Zbraslav4:4
20. kolo
#208.5ne 8. 5.Vršovice SK Union Vršovice-Ďáblice SK Ďáblice2:1
#208.5ne 8. 5.Hostivař SK Hostivař-Kbely Spartak Kbely4:2
#208.5ne 8. 5.Zličín FK FC Zličín-P Kopanina FC Přední Kopanina2:2
#208.5ne 8. 5.Tempo B FC Tempo Praha B-Junior SK Junior Praha 19609:1
#207.5so 7. 5.Zbraslav SK Zbraslav-D Chabry SK Dolní Chabry1:0
#207.5so 7. 5.Libuš SK Libuš 838-Bohnice TJ Slovan Bohnice3:1
#207.5so 7. 5.Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora-Xaverov SC Xaverov H. Počernice3:4
18. kolo
#185.5čt 5. 5.Hostivař SK Hostivař-Vršovice SK Union Vršovice7:2
19. kolo
#191.5ne 1. 5.D Chabry SK Dolní Chabry-Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora2:1
#191.5ne 1. 5.Kbely Spartak Kbely-Vršovice SK Union Vršovice1:2
#191.5ne 1. 5.Ďáblice SK Ďáblice-Libuš SK Libuš 8380:6
#191.5ne 1. 5.Bohnice TJ Slovan Bohnice-Tempo B FC Tempo Praha B2:0
#191.5ne 1. 5.P Kopanina FC Přední Kopanina-Zbraslav SK Zbraslav0:1
#1930.4so 30. 4.Junior SK Junior Praha 1960-Zličín FK FC Zličín1:3
#1930.4so 30. 4.Xaverov SC Xaverov H. Počernice-Hostivař SK Hostivař1:2
18. kolo
#1824.4ne 24. 4.Zličín FK FC Zličín-Bohnice TJ Slovan Bohnice8:0
#1824.4ne 24. 4.Tempo B FC Tempo Praha B-Ďáblice SK Ďáblice4:0
#1824.4ne 24. 4.Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora-P Kopanina FC Přední Kopanina0:1
#1823.4so 23. 4.Zbraslav SK Zbraslav-Junior SK Junior Praha 19604:0
#1823.4so 23. 4.Libuš SK Libuš 838-Kbely Spartak Kbely9:0
#1823.4so 23. 4.Xaverov SC Xaverov H. Počernice-D Chabry SK Dolní Chabry3:2
17. kolo
#1718.4po 18. 4.D Chabry SK Dolní Chabry-Hostivař SK Hostivař0:2
#1718.4po 18. 4.Bohnice TJ Slovan Bohnice-Zbraslav SK Zbraslav3:2
#1717.4ne 17. 4.P Kopanina FC Přední Kopanina-Xaverov SC Xaverov H. Počernice0:2
#1717.4ne 17. 4.Ďáblice SK Ďáblice-Zličín FK FC Zličín2:2
#1716.4so 16. 4.Kbely Spartak Kbely-Tempo B FC Tempo Praha B1:4
#1715.4pá 15. 4.Vršovice SK Union Vršovice-Libuš SK Libuš 8380:6
#1715.4pá 15. 4.Junior SK Junior Praha 1960-Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora0:3
16. kolo
#1610.4ne 10. 4.Hostivař SK Hostivař-Libuš SK Libuš 8380:3
#1610.4ne 10. 4.Zbraslav SK Zbraslav-Ďáblice SK Ďáblice3:2
#1610.4ne 10. 4.Zličín FK FC Zličín-Kbely Spartak Kbely6:1
#1610.4ne 10. 4.D Chabry SK Dolní Chabry-P Kopanina FC Přední Kopanina2:2
#1610.4ne 10. 4.Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora-Bohnice TJ Slovan Bohnice3:1
#169.4so 9. 4.Xaverov SC Xaverov H. Počernice-Junior SK Junior Praha 19602:0
#168.4pá 8. 4.Tempo B FC Tempo Praha B-Vršovice SK Union Vršovice1:2
15. kolo
#153.4ne 3. 4.Junior SK Junior Praha 1960-D Chabry SK Dolní Chabry1:1
#153.4ne 3. 4.P Kopanina FC Přední Kopanina-Hostivař SK Hostivař9:1
#153.4ne 3. 4.Vršovice SK Union Vršovice-Zličín FK FC Zličín4:2
#153.4ne 3. 4.Kbely Spartak Kbely-Zbraslav SK Zbraslav1:2
#153.4ne 3. 4.Ďáblice SK Ďáblice-Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora2:2
#153.4ne 3. 4.Bohnice TJ Slovan Bohnice-Xaverov SC Xaverov H. Počernice0:2
#152.4so 2. 4.Libuš SK Libuš 838-Tempo B FC Tempo Praha B3:1
14. kolo
#1427.3ne 27. 3.Zbraslav SK Zbraslav-Vršovice SK Union Vršovice1:1
#1427.3ne 27. 3.Zličín FK FC Zličín-Libuš SK Libuš 8380:3
#1427.3ne 27. 3.Hostivař SK Hostivař-Tempo B FC Tempo Praha B2:1
#1427.3ne 27. 3.P Kopanina FC Přední Kopanina-Junior SK Junior Praha 19605:0
#1427.3ne 27. 3.D Chabry SK Dolní Chabry-Bohnice TJ Slovan Bohnice3:0
#1427.3ne 27. 3.Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora-Kbely Spartak Kbely2:0
#1426.3so 26. 3.Xaverov SC Xaverov H. Počernice-Ďáblice SK Ďáblice5:0
13. kolo
#137.11ne 7. 11. 21Junior SK Junior Praha 1960-Hostivař SK Hostivař3:0
#137.11ne 7. 11. 21Zličín FK FC Zličín-Tempo B FC Tempo Praha B1:1
#137.11ne 7. 11. 21P Kopanina FC Přední Kopanina-Bohnice TJ Slovan Bohnice11:0
#137.11ne 7. 11. 21D Chabry SK Dolní Chabry-Ďáblice SK Ďáblice2:0
#137.11ne 7. 11. 21Xaverov SC Xaverov H. Počernice-Kbely Spartak Kbely1:1
#137.11ne 7. 11. 21Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora-Vršovice SK Union Vršovice2:6
12. kolo
#123.11st 3. 11. 21Kbely Spartak Kbely-D Chabry SK Dolní Chabry1:4
#1231.10ne 31. 10. 21Tempo B FC Tempo Praha B-Zbraslav SK Zbraslav2:2
#1231.10ne 31. 10. 21Ďáblice SK Ďáblice-P Kopanina FC Přední Kopanina1:1
#1231.10ne 31. 10. 21Hostivař SK Hostivař-Zličín FK FC Zličín2:0
#1231.10ne 31. 10. 21Bohnice TJ Slovan Bohnice-Junior SK Junior Praha 19605:3
#1230.10so 30. 10. 21Vršovice SK Union Vršovice-Xaverov SC Xaverov H. Počernice4:2
#1230.10so 30. 10. 21Libuš SK Libuš 838-Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora8:0
11. kolo
#1124.10ne 24. 10. 21P Kopanina FC Přední Kopanina-Kbely Spartak Kbely2:1
#1124.10ne 24. 10. 21D Chabry SK Dolní Chabry-Vršovice SK Union Vršovice2:1
#1124.10ne 24. 10. 21Bohnice TJ Slovan Bohnice-Hostivař SK Hostivař9:3
#1124.10ne 24. 10. 21Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora-Tempo B FC Tempo Praha B3:2
#1123.10so 23. 10. 21Zbraslav SK Zbraslav-Zličín FK FC Zličín6:2
#1123.10so 23. 10. 21Junior SK Junior Praha 1960-Ďáblice SK Ďáblice1:3
#1123.10so 23. 10. 21Xaverov SC Xaverov H. Počernice-Libuš SK Libuš 8383:6
10. kolo
#1017.10ne 17. 10. 21Zličín FK FC Zličín-Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora3:1
#1017.10ne 17. 10. 21Vršovice SK Union Vršovice-P Kopanina FC Přední Kopanina0:2
#1017.10ne 17. 10. 21Bohnice TJ Slovan Bohnice-Ďáblice SK Ďáblice3:5
#1017.10ne 17. 10. 21Tempo B FC Tempo Praha B-Xaverov SC Xaverov H. Počernice1:2
#1017.10ne 17. 10. 21Hostivař SK Hostivař-Zbraslav SK Zbraslav2:2
#1017.10ne 17. 10. 21Kbely Spartak Kbely-Junior SK Junior Praha 19601:0
#1016.10so 16. 10. 21Libuš SK Libuš 838-D Chabry SK Dolní Chabry6:1
9. kolo
#910.10ne 10. 10. 21Xaverov SC Xaverov H. Počernice-Zličín FK FC Zličín3:0
#910.10ne 10. 10. 21D Chabry SK Dolní Chabry-Tempo B FC Tempo Praha B2:5
#910.10ne 10. 10. 21Ďáblice SK Ďáblice-Hostivař SK Hostivař1:1
#910.10ne 10. 10. 21Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora-Zbraslav SK Zbraslav1:2
#99.10so 9. 10. 21Junior SK Junior Praha 1960-Vršovice SK Union Vršovice2:2
#99.10so 9. 10. 21Bohnice TJ Slovan Bohnice-Kbely Spartak Kbely5:0
#99.10so 9. 10. 21P Kopanina FC Přední Kopanina-Libuš SK Libuš 8381:1
8. kolo
#83.10ne 3. 10. 21Zličín FK FC Zličín-D Chabry SK Dolní Chabry2:1
#83.10ne 3. 10. 21Vršovice SK Union Vršovice-Bohnice TJ Slovan Bohnice7:2
#83.10ne 3. 10. 21Tempo B FC Tempo Praha B-P Kopanina FC Přední Kopanina1:7
#83.10ne 3. 10. 21Hostivař SK Hostivař-Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora5:0
#83.10ne 3. 10. 21Kbely Spartak Kbely-Ďáblice SK Ďáblice3:0
#82.10so 2. 10. 21Zbraslav SK Zbraslav-Xaverov SC Xaverov H. Počernice1:1
#82.10so 2. 10. 21Libuš SK Libuš 838-Junior SK Junior Praha 19607:0
13. kolo
#1328.9út 28. 9. 21Zbraslav SK Zbraslav-Libuš SK Libuš 8381:5
7. kolo
#726.9ne 26. 9. 21Xaverov SC Xaverov H. Počernice-Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora7:2
#726.9ne 26. 9. 21D Chabry SK Dolní Chabry-Zbraslav SK Zbraslav3:2
#726.9ne 26. 9. 21P Kopanina FC Přední Kopanina-Zličín FK FC Zličín3:1
#726.9ne 26. 9. 21Ďáblice SK Ďáblice-Vršovice SK Union Vršovice1:1
#726.9ne 26. 9. 21Kbely Spartak Kbely-Hostivař SK Hostivař0:3
#726.9ne 26. 9. 21Bohnice TJ Slovan Bohnice-Libuš SK Libuš 8380:6
#725.9so 25. 9. 21Junior SK Junior Praha 1960-Tempo B FC Tempo Praha B3:2
6. kolo
#619.9ne 19. 9. 21Hostivař SK Hostivař-Xaverov SC Xaverov H. Počernice3:3
#619.9ne 19. 9. 21Zličín FK FC Zličín-Junior SK Junior Praha 19605:2
#619.9ne 19. 9. 21Vršovice SK Union Vršovice-Kbely Spartak Kbely5:1
#619.9ne 19. 9. 21Tempo B FC Tempo Praha B-Bohnice TJ Slovan Bohnice4:2
#619.9ne 19. 9. 21Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora-D Chabry SK Dolní Chabry0:5
#618.9so 18. 9. 21Zbraslav SK Zbraslav-P Kopanina FC Přední Kopanina1:2
#618.9so 18. 9. 21Libuš SK Libuš 838-Ďáblice SK Ďáblice4:0
5. kolo
#512.9ne 12. 9. 21D Chabry SK Dolní Chabry-Xaverov SC Xaverov H. Počernice4:4
#512.9ne 12. 9. 21Vršovice SK Union Vršovice-Hostivař SK Hostivař2:4
#512.9ne 12. 9. 21Kbely Spartak Kbely-Libuš SK Libuš 8381:12
#512.9ne 12. 9. 21Ďáblice SK Ďáblice-Tempo B FC Tempo Praha B2:3
#512.9ne 12. 9. 21Bohnice TJ Slovan Bohnice-Zličín FK FC Zličín6:5
#512.9ne 12. 9. 21P Kopanina FC Přední Kopanina-Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora4:2
#58.9st 8. 9. 21Junior SK Junior Praha 1960-Zbraslav SK Zbraslav1:5
4. kolo
#45.9ne 5. 9. 21Hostivař SK Hostivař-D Chabry SK Dolní Chabry3:3
#45.9ne 5. 9. 21Xaverov SC Xaverov H. Počernice-P Kopanina FC Přední Kopanina1:4
#45.9ne 5. 9. 21Zličín FK FC Zličín-Ďáblice SK Ďáblice4:3
#45.9ne 5. 9. 21Zbraslav SK Zbraslav-Bohnice TJ Slovan Bohnice8:3
#45.9ne 5. 9. 21Tempo B FC Tempo Praha B-Kbely Spartak Kbely1:4
#45.9ne 5. 9. 21Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora-Junior SK Junior Praha 19603:0
#44.9so 4. 9. 21Libuš SK Libuš 838-Vršovice SK Union Vršovice8:2
2. kolo
#21.9st 1. 9. 21D Chabry SK Dolní Chabry-Junior SK Junior Praha 19602:1
3. kolo
#329.8ne 29. 8. 21Junior SK Junior Praha 1960-Xaverov SC Xaverov H. Počernice2:0
#329.8ne 29. 8. 21P Kopanina FC Přední Kopanina-D Chabry SK Dolní Chabry2:0
#329.8ne 29. 8. 21Bohnice TJ Slovan Bohnice-Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora1:2
#329.8ne 29. 8. 21Ďáblice SK Ďáblice-Zbraslav SK Zbraslav0:1
#329.8ne 29. 8. 21Kbely Spartak Kbely-Zličín FK FC Zličín2:6
#328.8so 28. 8. 21Libuš SK Libuš 838-Hostivař SK Hostivař6:0
#328.8so 28. 8. 21Vršovice SK Union Vršovice-Tempo B FC Tempo Praha B4:9
1. kolo
#125.8st 25. 8. 21Kbely Spartak Kbely-Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora0:3
2. kolo
#222.8ne 22. 8. 21Hostivař SK Hostivař-P Kopanina FC Přední Kopanina2:1
#222.8ne 22. 8. 21Xaverov SC Xaverov H. Počernice-Bohnice TJ Slovan Bohnice7:2
#222.8ne 22. 8. 21Zličín FK FC Zličín-Vršovice SK Union Vršovice0:2
#222.8ne 22. 8. 21Tempo B FC Tempo Praha B-Libuš SK Libuš 8381:5
#222.8ne 22. 8. 21Zbraslav SK Zbraslav-Kbely Spartak Kbely2:1
#222.8ne 22. 8. 21Bílá Hora TJ Sokol Bílá Hora-Ďáblice SK Ďáblice0:2
1. kolo
#115.8ne 15. 8. 21Ďáblice SK Ďáblice-Xaverov SC Xaverov H. Počernice4:4
#115.8ne 15. 8. 21Tempo B FC Tempo Praha B-Hostivař SK Hostivař3:3
#115.8ne 15. 8. 21Bohnice TJ Slovan Bohnice-D Chabry SK Dolní Chabry5:1
#114.8so 14. 8. 21Vršovice SK Union Vršovice-Zbraslav SK Zbraslav1:2
#114.8so 14. 8. 21Libuš SK Libuš 838-Zličín FK FC Zličín11:0
#114.8so 14. 8. 21Junior SK Junior Praha 1960-P Kopanina FC Přední Kopanina1:1