starší dorost U19

logo
starší dorost 2022/2023

příští zápasy

16. kolo
#1617.6so 17. 6. 23Střešovice SK Střešovice 1911-FAAZ FA Alexe Zbura11:00
#1617.6so 17. 6. 23Xaverov SC Xaverov H. Počernice-Praga TJ Praga14:45
#1618.6ne 18. 6. 23D Chabry SK Dolní Chabry-P Kopanina FC Přední Kopanina17:00
#1618.6ne 18. 6. 23Hostivař SK Hostivař-Vršovice SK Union Vršovice17:00
#1618.6ne 18. 6. 23Zličín FK FC Zličín-Motorlet B SK Motorlet Praha B17:00
#1618.6ne 18. 6. 23Zbraslav SK Zbraslav-Ďáblice SK Ďáblice17:00
#1618.6ne 18. 6. 23Admira B FK Admira Praha B-Bohnice TJ Slovan Bohnice17:00
#1618.6ne 18. 6. 23Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad-Tempo B FC Tempo Praha B17:00
17. kolo
#1711.3so 11. 3. 23Praga TJ Praga-Admira B FK Admira Praha B12:45
#1711.3so 11. 3. 23Ďáblice SK Ďáblice-Zličín FK FC Zličín14:30
#1712.3ne 12. 3. 23Motorlet B SK Motorlet Praha B-Hostivař SK Hostivař14:30
#1712.3ne 12. 3. 23Vršovice SK Union Vršovice-Střešovice SK Střešovice 191114:30
#1712.3ne 12. 3. 23FAAZ FA Alexe Zbura-Tempo B FC Tempo Praha B14:30
#1712.3ne 12. 3. 23Bohnice TJ Slovan Bohnice-Zbraslav SK Zbraslav14:30
#1712.3ne 12. 3. 23Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad-D Chabry SK Dolní Chabry14:30
#1712.3ne 12. 3. 23P Kopanina FC Přední Kopanina-Xaverov SC Xaverov H. Počernice14:30
18. kolo
#1818.3so 18. 3. 23Střešovice SK Střešovice 1911-Motorlet B SK Motorlet Praha B10:00
#1819.3ne 19. 3. 23Hostivař SK Hostivař-Ďáblice SK Ďáblice15:00
#1819.3ne 19. 3. 23Zličín FK FC Zličín-Bohnice TJ Slovan Bohnice15:00
#1819.3ne 19. 3. 23Zbraslav SK Zbraslav-Praga TJ Praga15:00
#1819.3ne 19. 3. 23P Kopanina FC Přední Kopanina-Admira B FK Admira Praha B15:00
#1819.3ne 19. 3. 23Xaverov SC Xaverov H. Počernice-D Chabry SK Dolní Chabry15:00
#1819.3ne 19. 3. 23Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad-FAAZ FA Alexe Zbura15:00
#1819.3ne 19. 3. 23Tempo B FC Tempo Praha B-Vršovice SK Union Vršovice15:00
19. kolo
#1925.3so 25. 3. 23Praga TJ Praga-Zličín FK FC Zličín12:45
#1925.3so 25. 3. 23Ďáblice SK Ďáblice-Střešovice SK Střešovice 191115:00
#1926.3ne 26. 3. 23Motorlet B SK Motorlet Praha B-Tempo B FC Tempo Praha B15:00
#1926.3ne 26. 3. 23Vršovice SK Union Vršovice-FAAZ FA Alexe Zbura15:00
#1926.3ne 26. 3. 23Bohnice TJ Slovan Bohnice-Hostivař SK Hostivař15:00
#1926.3ne 26. 3. 23Xaverov SC Xaverov H. Počernice-Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad15:00
#1926.3ne 26. 3. 23D Chabry SK Dolní Chabry-Admira B FK Admira Praha B15:00
#1926.3ne 26. 3. 23P Kopanina FC Přední Kopanina-Zbraslav SK Zbraslav15:00
20. kolo
#201.4so 1. 4. 23Střešovice SK Střešovice 1911-Bohnice TJ Slovan Bohnice11:00
#202.4ne 2. 4. 23Hostivař SK Hostivař-Praga TJ Praga15:30
#202.4ne 2. 4. 23Zličín FK FC Zličín-P Kopanina FC Přední Kopanina15:30
#202.4ne 2. 4. 23Zbraslav SK Zbraslav-D Chabry SK Dolní Chabry15:30
#202.4ne 2. 4. 23Admira B FK Admira Praha B-Xaverov SC Xaverov H. Počernice15:30
#202.4ne 2. 4. 23Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad-Vršovice SK Union Vršovice15:30
#202.4ne 2. 4. 23FAAZ FA Alexe Zbura-Motorlet B SK Motorlet Praha B15:30
#202.4ne 2. 4. 23Tempo B FC Tempo Praha B-Ďáblice SK Ďáblice15:30
21. kolo
#216.4čt 6. 4. 23Praga TJ Praga-Střešovice SK Střešovice 191115:45
#218.4so 8. 4. 23Ďáblice SK Ďáblice-FAAZ FA Alexe Zbura11:00
#219.4ne 9. 4. 23Motorlet B SK Motorlet Praha B-Vršovice SK Union Vršovice15:30
#219.4ne 9. 4. 23Admira B FK Admira Praha B-Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad15:30
#219.4ne 9. 4. 23Xaverov SC Xaverov H. Počernice-Zbraslav SK Zbraslav15:30
#219.4ne 9. 4. 23D Chabry SK Dolní Chabry-Zličín FK FC Zličín15:30
#219.4ne 9. 4. 23P Kopanina FC Přední Kopanina-Hostivař SK Hostivař15:30
#219.4ne 9. 4. 23Bohnice TJ Slovan Bohnice-Tempo B FC Tempo Praha B15:30
22. kolo
#2215.4so 15. 4. 23Střešovice SK Střešovice 1911-P Kopanina FC Přední Kopanina10:00
#2216.4ne 16. 4. 23Hostivař SK Hostivař-D Chabry SK Dolní Chabry16:00
#2216.4ne 16. 4. 23Zličín FK FC Zličín-Xaverov SC Xaverov H. Počernice16:00
#2216.4ne 16. 4. 23Zbraslav SK Zbraslav-Admira B FK Admira Praha B16:00
#2216.4ne 16. 4. 23Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad-Motorlet B SK Motorlet Praha B16:00
#2216.4ne 16. 4. 23Vršovice SK Union Vršovice-Ďáblice SK Ďáblice16:00
#2216.4ne 16. 4. 23FAAZ FA Alexe Zbura-Bohnice TJ Slovan Bohnice16:00
#2216.4ne 16. 4. 23Tempo B FC Tempo Praha B-Praga TJ Praga16:00
23. kolo
#2322.4so 22. 4. 23Praga TJ Praga-FAAZ FA Alexe Zbura12:45
#2322.4so 22. 4. 23Ďáblice SK Ďáblice-Motorlet B SK Motorlet Praha B16:00
#2323.4ne 23. 4. 23Bohnice TJ Slovan Bohnice-Vršovice SK Union Vršovice16:00
#2323.4ne 23. 4. 23Zbraslav SK Zbraslav-Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad16:00
#2323.4ne 23. 4. 23Admira B FK Admira Praha B-Zličín FK FC Zličín16:00
#2323.4ne 23. 4. 23Xaverov SC Xaverov H. Počernice-Hostivař SK Hostivař16:00
#2323.4ne 23. 4. 23D Chabry SK Dolní Chabry-Střešovice SK Střešovice 191116:00
#2323.4ne 23. 4. 23P Kopanina FC Přední Kopanina-Tempo B FC Tempo Praha B16:00
24. kolo
#2429.4so 29. 4. 23Střešovice SK Střešovice 1911-Xaverov SC Xaverov H. Počernice11:00
#2430.4ne 30. 4. 23Hostivař SK Hostivař-Admira B FK Admira Praha B16:00
#2430.4ne 30. 4. 23Zličín FK FC Zličín-Zbraslav SK Zbraslav16:00
#2430.4ne 30. 4. 23Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad-Ďáblice SK Ďáblice16:00
#2430.4ne 30. 4. 23Motorlet B SK Motorlet Praha B-Bohnice TJ Slovan Bohnice16:00
#2430.4ne 30. 4. 23Vršovice SK Union Vršovice-Praga TJ Praga16:00
#2430.4ne 30. 4. 23FAAZ FA Alexe Zbura-P Kopanina FC Přední Kopanina16:00
#2430.4ne 30. 4. 23Tempo B FC Tempo Praha B-D Chabry SK Dolní Chabry16:00
25. kolo
#256.5so 6. 5. 23Praga TJ Praga-Motorlet B SK Motorlet Praha B12:45
#257.5ne 7. 5. 23Bohnice TJ Slovan Bohnice-Ďáblice SK Ďáblice16:30
#257.5ne 7. 5. 23Zličín FK FC Zličín-Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad16:30
#257.5ne 7. 5. 23Zbraslav SK Zbraslav-Hostivař SK Hostivař16:30
#257.5ne 7. 5. 23Admira B FK Admira Praha B-Střešovice SK Střešovice 191116:30
#257.5ne 7. 5. 23Xaverov SC Xaverov H. Počernice-Tempo B FC Tempo Praha B16:30
#257.5ne 7. 5. 23D Chabry SK Dolní Chabry-FAAZ FA Alexe Zbura16:30
#257.5ne 7. 5. 23P Kopanina FC Přední Kopanina-Vršovice SK Union Vršovice16:30
26. kolo
#2613.5so 13. 5. 23Střešovice SK Střešovice 1911-Zbraslav SK Zbraslav11:00
#2613.5so 13. 5. 23Ďáblice SK Ďáblice-Praga TJ Praga16:30
#2614.5ne 14. 5. 23Motorlet B SK Motorlet Praha B-P Kopanina FC Přední Kopanina16:30
#2614.5ne 14. 5. 23D Chabry SK Dolní Chabry-Vršovice SK Union Vršovice16:30
#2614.5ne 14. 5. 23FAAZ FA Alexe Zbura-Xaverov SC Xaverov H. Počernice16:30
#2614.5ne 14. 5. 23Tempo B FC Tempo Praha B-Admira B FK Admira Praha B16:30
#2614.5ne 14. 5. 23Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad-Bohnice TJ Slovan Bohnice16:30
#2614.5ne 14. 5. 23Hostivař SK Hostivař-Zličín FK FC Zličín16:30
27. kolo
#2720.5so 20. 5. 23Praga TJ Praga-Bohnice TJ Slovan Bohnice12:45
#2721.5ne 21. 5. 23Hostivař SK Hostivař-Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad17:00
#2721.5ne 21. 5. 23Zličín FK FC Zličín-Střešovice SK Střešovice 191117:00
#2721.5ne 21. 5. 23Zbraslav SK Zbraslav-Tempo B FC Tempo Praha B17:00
#2721.5ne 21. 5. 23Admira B FK Admira Praha B-FAAZ FA Alexe Zbura17:00
#2721.5ne 21. 5. 23Vršovice SK Union Vršovice-Xaverov SC Xaverov H. Počernice17:00
#2721.5ne 21. 5. 23D Chabry SK Dolní Chabry-Motorlet B SK Motorlet Praha B17:00
#2721.5ne 21. 5. 23P Kopanina FC Přední Kopanina-Ďáblice SK Ďáblice17:00
28. kolo
#2827.5so 27. 5. 23Střešovice SK Střešovice 1911-Hostivař SK Hostivař10:00
#2827.5so 27. 5. 23Praga TJ Praga-Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad12:45
#2827.5so 27. 5. 23Ďáblice SK Ďáblice-D Chabry SK Dolní Chabry17:00
#2828.5ne 28. 5. 23Motorlet B SK Motorlet Praha B-Xaverov SC Xaverov H. Počernice17:00
#2828.5ne 28. 5. 23Vršovice SK Union Vršovice-Admira B FK Admira Praha B17:00
#2828.5ne 28. 5. 23FAAZ FA Alexe Zbura-Zbraslav SK Zbraslav17:00
#2828.5ne 28. 5. 23Tempo B FC Tempo Praha B-Zličín FK FC Zličín17:00
#2828.5ne 28. 5. 23Bohnice TJ Slovan Bohnice-P Kopanina FC Přední Kopanina17:00
29. kolo
#294.6ne 4. 6. 23Střešovice SK Střešovice 1911-Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad10:30
#294.6ne 4. 6. 23Hostivař SK Hostivař-Tempo B FC Tempo Praha B17:00
#294.6ne 4. 6. 23Zličín FK FC Zličín-FAAZ FA Alexe Zbura17:00
#294.6ne 4. 6. 23Zbraslav SK Zbraslav-Vršovice SK Union Vršovice17:00
#294.6ne 4. 6. 23Admira B FK Admira Praha B-Motorlet B SK Motorlet Praha B17:00
#294.6ne 4. 6. 23Xaverov SC Xaverov H. Počernice-Ďáblice SK Ďáblice17:00
#294.6ne 4. 6. 23D Chabry SK Dolní Chabry-Bohnice TJ Slovan Bohnice17:00
#294.6ne 4. 6. 23P Kopanina FC Přední Kopanina-Praga TJ Praga17:00
30. kolo
#3010.6so 10. 6. 23Praga TJ Praga-D Chabry SK Dolní Chabry12:45
#3010.6so 10. 6. 23Ďáblice SK Ďáblice-Admira B FK Admira Praha B17:00
#3011.6ne 11. 6. 23Motorlet B SK Motorlet Praha B-Zbraslav SK Zbraslav17:00
#3011.6ne 11. 6. 23Vršovice SK Union Vršovice-Zličín FK FC Zličín17:00
#3011.6ne 11. 6. 23Hostivař SK Hostivař-FAAZ FA Alexe Zbura17:00
#3011.6ne 11. 6. 23Tempo B FC Tempo Praha B-Střešovice SK Střešovice 191117:00
#3011.6ne 11. 6. 23Bohnice TJ Slovan Bohnice-Xaverov SC Xaverov H. Počernice17:00
#3011.6ne 11. 6. 23Vyšehrad FK Slavoj Vyšehrad-P Kopanina FC Přední Kopanina17:00