mladší dorost U17

logo
mladší dorost 2022/2023

výsledky

11. kolo
#1113.11ne 13. 11.Střešovice B SK Střešovice 1911 B-Klánovice FK Klánovice6:0
#1113.11ne 13. 11.Háje JM B FC Háje Jižní Město B-Uhříněves SK Čechie Uhříněves3:0
#1112.11so 12. 11.P Kopanina FC Přední Kopanina-D Chabry SK Dolní Chabry1:4
#1112.11so 12. 11.Kolovraty Sokol Kolovraty-Hostivař SK Hostivař3:2
#1112.11so 12. 11.Zbraslav SK Zbraslav-Lochkov TJ Sokol Lochkov5:1
#1112.11so 12. 11.D Počernice Sokol Dolní Počernice-FAAZ FA Alexe Zbura1:4
10. kolo
#106.11ne 6. 11.Lochkov TJ Sokol Lochkov-P Kopanina FC Přední Kopanina7:0
#106.11ne 6. 11.Hostivař SK Hostivař-Háje JM B FC Háje Jižní Město B4:2
#106.11ne 6. 11.D Chabry SK Dolní Chabry-Kolovraty Sokol Kolovraty3:2
8. kolo
#85.11so 5. 11.Lochkov TJ Sokol Lochkov-Háje JM B FC Háje Jižní Město B2:0
10. kolo
#105.11so 5. 11.FAAZ FA Alexe Zbura-Střešovice B SK Střešovice 1911 B1:2
#105.11so 5. 11.Uhříněves SK Čechie Uhříněves-D Počernice Sokol Dolní Počernice3:1
#105.11so 5. 11.Klánovice FK Klánovice-Zbraslav SK Zbraslav0:3
9. kolo
#930.10ne 30. 10.Střešovice B SK Střešovice 1911 B-D Počernice Sokol Dolní Počernice3:2
#930.10ne 30. 10.Háje JM B FC Háje Jižní Město B-D Chabry SK Dolní Chabry7:1
#930.10ne 30. 10.Hostivař SK Hostivař-Uhříněves SK Čechie Uhříněves3:0
#930.10ne 30. 10.Zbraslav SK Zbraslav-FAAZ FA Alexe Zbura1:2
#928.10pá 28. 10.P Kopanina FC Přední Kopanina-Klánovice FK Klánovice3:3
8. kolo
#823.10ne 23. 10.D Chabry SK Dolní Chabry-Hostivař SK Hostivař2:1
#822.10so 22. 10.Uhříněves SK Čechie Uhříněves-Střešovice B SK Střešovice 1911 B1:1
#822.10so 22. 10.FAAZ FA Alexe Zbura-P Kopanina FC Přední Kopanina4:0
#822.10so 22. 10.D Počernice Sokol Dolní Počernice-Zbraslav SK Zbraslav2:0
#822.10so 22. 10.Klánovice FK Klánovice-Kolovraty Sokol Kolovraty4:4
7. kolo
#716.10ne 16. 10.Háje JM B FC Háje Jižní Město B-Klánovice FK Klánovice11:0
#716.10ne 16. 10.Hostivař SK Hostivař-Lochkov TJ Sokol Lochkov3:1
#716.10ne 16. 10.P Kopanina FC Přední Kopanina-D Počernice Sokol Dolní Počernice2:3
#716.10ne 16. 10.Zbraslav SK Zbraslav-Střešovice B SK Střešovice 1911 B2:0
#716.10ne 16. 10.D Chabry SK Dolní Chabry-Uhříněves SK Čechie Uhříněves4:2
#715.10so 15. 10.Kolovraty Sokol Kolovraty-FAAZ FA Alexe Zbura1:2
9. kolo
#911.10út 11. 10.Kolovraty Sokol Kolovraty-Lochkov TJ Sokol Lochkov3:1
6. kolo
#69.10ne 9. 10.Lochkov TJ Sokol Lochkov-D Chabry SK Dolní Chabry0:2
#69.10ne 9. 10.Střešovice B SK Střešovice 1911 B-P Kopanina FC Přední Kopanina5:0
#69.10ne 9. 10.Uhříněves SK Čechie Uhříněves-Zbraslav SK Zbraslav4:3
#68.10so 8. 10.FAAZ FA Alexe Zbura-Háje JM B FC Háje Jižní Město B1:5
#68.10so 8. 10.D Počernice Sokol Dolní Počernice-Kolovraty Sokol Kolovraty0:4
#68.10so 8. 10.Klánovice FK Klánovice-Hostivař SK Hostivař2:4
5. kolo
#52.10ne 2. 10.Lochkov TJ Sokol Lochkov-Uhříněves SK Čechie Uhříněves0:2
#52.10ne 2. 10.Háje JM B FC Háje Jižní Město B-D Počernice Sokol Dolní Počernice7:1
#52.10ne 2. 10.Hostivař SK Hostivař-FAAZ FA Alexe Zbura3:0
#52.10ne 2. 10.D Chabry SK Dolní Chabry-Klánovice FK Klánovice6:0
#51.10so 1. 10.P Kopanina FC Přední Kopanina-Zbraslav SK Zbraslav0:7
#51.10so 1. 10.Kolovraty Sokol Kolovraty-Střešovice B SK Střešovice 1911 B0:1
4. kolo
#425.9ne 25. 9.Střešovice B SK Střešovice 1911 B-Háje JM B FC Háje Jižní Město B0:8
#425.9ne 25. 9.Zbraslav SK Zbraslav-Kolovraty Sokol Kolovraty4:1
#424.9so 24. 9.Uhříněves SK Čechie Uhříněves-P Kopanina FC Přední Kopanina5:1
#424.9so 24. 9.FAAZ FA Alexe Zbura-D Chabry SK Dolní Chabry1:4
#424.9so 24. 9.D Počernice Sokol Dolní Počernice-Hostivař SK Hostivař1:5
#424.9so 24. 9.Klánovice FK Klánovice-Lochkov TJ Sokol Lochkov0:14
3. kolo
#318.9ne 18. 9.Lochkov TJ Sokol Lochkov-FAAZ FA Alexe Zbura2:1
#318.9ne 18. 9.Hostivař SK Hostivař-Střešovice B SK Střešovice 1911 B3:2
#318.9ne 18. 9.Háje JM B FC Háje Jižní Město B-Zbraslav SK Zbraslav1:1
#318.9ne 18. 9.Kolovraty Sokol Kolovraty-P Kopanina FC Přední Kopanina7:1
#317.9so 17. 9.D Chabry SK Dolní Chabry-D Počernice Sokol Dolní Počernice2:0
#317.9so 17. 9.Klánovice FK Klánovice-Uhříněves SK Čechie Uhříněves1:6
2. kolo
#211.9ne 11. 9.Střešovice B SK Střešovice 1911 B-D Chabry SK Dolní Chabry0:2
#211.9ne 11. 9.Zbraslav SK Zbraslav-Hostivař SK Hostivař2:2
#211.9ne 11. 9.P Kopanina FC Přední Kopanina-Háje JM B FC Háje Jižní Město B2:6
#210.9so 10. 9.Uhříněves SK Čechie Uhříněves-Kolovraty Sokol Kolovraty0:2
#210.9so 10. 9.FAAZ FA Alexe Zbura-Klánovice FK Klánovice2:0
#210.9so 10. 9.D Počernice Sokol Dolní Počernice-Lochkov TJ Sokol Lochkov0:3
1. kolo
#17.9st 7. 9.Hostivař SK Hostivař-P Kopanina FC Přední Kopanina10:0
#14.9ne 4. 9.Lochkov TJ Sokol Lochkov-Střešovice B SK Střešovice 1911 B1:2
#14.9ne 4. 9.Háje JM B FC Háje Jižní Město B-Kolovraty Sokol Kolovraty5:4
#14.9ne 4. 9.D Chabry SK Dolní Chabry-Zbraslav SK Zbraslav2:1
#13.9so 3. 9.FAAZ FA Alexe Zbura-Uhříněves SK Čechie Uhříněves2:2
#13.9so 3. 9.Klánovice FK Klánovice-D Počernice Sokol Dolní Počernice3:2