příští zápasy
1. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
#1 | 8.9ne 8. 9. 24 | Stodůlky TJ Sokol Stodůlky | - | Zbraslav SK Zbraslav | 12:00 |
#1 | 8.9ne 8. 9. 24 | D Chabry SK Dolní Chabry | - | Střešovice SK Střešovice 1911 | 13:30 |
#1 | 8.9ne 8. 9. 24 | Uhříněves SK Čechie Uhříněves | - | Xaverov B SC Xaverov H. Počernice B | 17:00 |
2. kolo | |||||
#2 | 14.9so 14. 9. 24 | D Chabry SK Dolní Chabry | - | Admira B FK Admira Praha B | 11:00 |
#2 | 14.9so 14. 9. 24 | Xaverov B SC Xaverov H. Počernice B | - | FAAZ FA Alexe Zbura | 11:15 |
#2 | 14.9so 14. 9. 24 | Střešovice SK Střešovice 1911 | - | Ďáblice SK Ďáblice | 15:30 |
#2 | 14.9so 14. 9. 24 | Zbraslav SK Zbraslav | - | Uhříněves SK Čechie Uhříněves | 17:00 |
#2 | 15.9ne 15. 9. 24 | Meteor B FK Meteor Praha VIII B | - | Vyšehrad B FK Slavoj Vyšehrad B | 10:00 |
#2 | 15.9ne 15. 9. 24 | Braník B ABC Braník fotbal B | - | Stodůlky TJ Sokol Stodůlky | 14:45 |
#2 | 15.9ne 15. 9. 24 | Dukla JM FK Dukla Jižní Město | - | ČAFC ČAFC Praha | 15:00 |
3. kolo | |||||
#3 | 21.9so 21. 9. 24 | Stodůlky TJ Sokol Stodůlky | - | Střešovice SK Střešovice 1911 | 14:00 |
#3 | 21.9so 21. 9. 24 | Ďáblice SK Ďáblice | - | Admira B FK Admira Praha B | 16:30 |
#3 | 21.9so 21. 9. 24 | FAAZ FA Alexe Zbura | - | Zbraslav SK Zbraslav | 18:15 |
#3 | 22.9ne 22. 9. 24 | D Chabry SK Dolní Chabry | - | Dukla JM FK Dukla Jižní Město | 13:30 |
#3 | 22.9ne 22. 9. 24 | Vyšehrad B FK Slavoj Vyšehrad B | - | Xaverov B SC Xaverov H. Počernice B | 14:00 |
#3 | 22.9ne 22. 9. 24 | Uhříněves SK Čechie Uhříněves | - | Braník B ABC Braník fotbal B | 15:00 |
#3 | 22.9ne 22. 9. 24 | ČAFC ČAFC Praha | - | Meteor B FK Meteor Praha VIII B | 16:30 |
4. kolo | |||||
#4 | 28.9so 28. 9. 24 | Admira B FK Admira Praha B | - | Stodůlky TJ Sokol Stodůlky | 12:30 |
#4 | 28.9so 28. 9. 24 | Střešovice SK Střešovice 1911 | - | Uhříněves SK Čechie Uhříněves | 14:00 |
#4 | 29.9ne 29. 9. 24 | Zbraslav SK Zbraslav | - | Vyšehrad B FK Slavoj Vyšehrad B | 09:30 |
#4 | 29.9ne 29. 9. 24 | Meteor B FK Meteor Praha VIII B | - | Xaverov B SC Xaverov H. Počernice B | 10:00 |
#4 | 29.9ne 29. 9. 24 | ČAFC ČAFC Praha | - | D Chabry SK Dolní Chabry | 12:00 |
#4 | 29.9ne 29. 9. 24 | Braník B ABC Braník fotbal B | - | FAAZ FA Alexe Zbura | 13:00 |
#4 | 29.9ne 29. 9. 24 | Dukla JM FK Dukla Jižní Město | - | Ďáblice SK Ďáblice | 15:00 |
5. kolo | |||||
#5 | 5.10so 5. 10. 24 | FAAZ FA Alexe Zbura | - | Střešovice SK Střešovice 1911 | 16:00 |
#5 | 5.10so 5. 10. 24 | Stodůlky TJ Sokol Stodůlky | - | Dukla JM FK Dukla Jižní Město | 16:00 |
#5 | 5.10so 5. 10. 24 | Ďáblice SK Ďáblice | - | ČAFC ČAFC Praha | 16:00 |
#5 | 5.10so 5. 10. 24 | Xaverov B SC Xaverov H. Počernice B | - | Zbraslav SK Zbraslav | 16:30 |
#5 | 6.10ne 6. 10. 24 | Uhříněves SK Čechie Uhříněves | - | Admira B FK Admira Praha B | 12:45 |
#5 | 6.10ne 6. 10. 24 | D Chabry SK Dolní Chabry | - | Meteor B FK Meteor Praha VIII B | 13:00 |
#5 | 6.10ne 6. 10. 24 | Vyšehrad B FK Slavoj Vyšehrad B | - | Braník B ABC Braník fotbal B | 13:00 |
6. kolo | |||||
#6 | 12.10so 12. 10. 24 | Střešovice SK Střešovice 1911 | - | Vyšehrad B FK Slavoj Vyšehrad B | 11:00 |
#6 | 12.10so 12. 10. 24 | ČAFC ČAFC Praha | - | Stodůlky TJ Sokol Stodůlky | 13:00 |
#6 | 13.10ne 13. 10. 24 | Braník B ABC Braník fotbal B | - | Xaverov B SC Xaverov H. Počernice B | 08:45 |
#6 | 13.10ne 13. 10. 24 | Admira B FK Admira Praha B | - | FAAZ FA Alexe Zbura | 10:00 |
#6 | 13.10ne 13. 10. 24 | Meteor B FK Meteor Praha VIII B | - | Zbraslav SK Zbraslav | 10:00 |
#6 | 13.10ne 13. 10. 24 | D Chabry SK Dolní Chabry | - | Ďáblice SK Ďáblice | 13:00 |
#6 | 13.10ne 13. 10. 24 | Dukla JM FK Dukla Jižní Město | - | Uhříněves SK Čechie Uhříněves | 15:00 |
7. kolo | |||||
#7 | 19.10so 19. 10. 24 | Xaverov B SC Xaverov H. Počernice B | - | Střešovice SK Střešovice 1911 | 12:15 |
#7 | 19.10so 19. 10. 24 | Ďáblice SK Ďáblice | - | Meteor B FK Meteor Praha VIII B | 15:30 |
#7 | 19.10so 19. 10. 24 | FAAZ FA Alexe Zbura | - | Dukla JM FK Dukla Jižní Město | 18:15 |
#7 | 20.10ne 20. 10. 24 | Vyšehrad B FK Slavoj Vyšehrad B | - | Admira B FK Admira Praha B | 12:30 |
#7 | 20.10ne 20. 10. 24 | Uhříněves SK Čechie Uhříněves | - | ČAFC ČAFC Praha | 12:45 |
#7 | 20.10ne 20. 10. 24 | Stodůlky TJ Sokol Stodůlky | - | D Chabry SK Dolní Chabry | 13:00 |
#7 | 20.10ne 20. 10. 24 | Zbraslav SK Zbraslav | - | Braník B ABC Braník fotbal B | 15:30 |
8. kolo | |||||
#8 | 26.10so 26. 10. 24 | Střešovice SK Střešovice 1911 | - | Zbraslav SK Zbraslav | 08:45 |
#8 | 26.10so 26. 10. 24 | Ďáblice SK Ďáblice | - | Stodůlky TJ Sokol Stodůlky | 14:30 |
#8 | 26.10so 26. 10. 24 | Admira B FK Admira Praha B | - | Xaverov B SC Xaverov H. Počernice B | 14:30 |
#8 | 27.10ne 27. 10. 24 | Meteor B FK Meteor Praha VIII B | - | Braník B ABC Braník fotbal B | 10:00 |
#8 | 28.10po 28. 10. 24 | Dukla JM FK Dukla Jižní Město | - | Vyšehrad B FK Slavoj Vyšehrad B | 10:00 |
#8 | 30.10st 30. 10. 24 | D Chabry SK Dolní Chabry | - | Uhříněves SK Čechie Uhříněves | 14:30 |
9. kolo | |||||
#9 | 2.11so 2. 11. 24 | Stodůlky TJ Sokol Stodůlky | - | Meteor B FK Meteor Praha VIII B | 12:30 |
#9 | 2.11so 2. 11. 24 | Xaverov B SC Xaverov H. Počernice B | - | Dukla JM FK Dukla Jižní Město | 14:30 |
#9 | 2.11so 2. 11. 24 | Uhříněves SK Čechie Uhříněves | - | Ďáblice SK Ďáblice | 15:45 |
#9 | 2.11so 2. 11. 24 | FAAZ FA Alexe Zbura | - | D Chabry SK Dolní Chabry | 18:15 |
#9 | 3.11ne 3. 11. 24 | Vyšehrad B FK Slavoj Vyšehrad B | - | ČAFC ČAFC Praha | 10:00 |
#9 | 3.11ne 3. 11. 24 | Zbraslav SK Zbraslav | - | Admira B FK Admira Praha B | 14:00 |
#9 | 3.11ne 3. 11. 24 | Braník B ABC Braník fotbal B | - | Střešovice SK Střešovice 1911 | 16:15 |
10. kolo | |||||
#10 | 9.11so 9. 11. 24 | Stodůlky TJ Sokol Stodůlky | - | Uhříněves SK Čechie Uhříněves | 11:30 |
#10 | 9.11so 9. 11. 24 | Meteor B FK Meteor Praha VIII B | - | Střešovice SK Střešovice 1911 | 12:30 |
#10 | 9.11so 9. 11. 24 | Ďáblice SK Ďáblice | - | FAAZ FA Alexe Zbura | 14:00 |
#10 | 9.11so 9. 11. 24 | Admira B FK Admira Praha B | - | Braník B ABC Braník fotbal B | 17:30 |
#10 | 9.11so 9. 11. 24 | ČAFC ČAFC Praha | - | Xaverov B SC Xaverov H. Počernice B | 17:30 |
#10 | 10.11ne 10. 11. 24 | D Chabry SK Dolní Chabry | - | Vyšehrad B FK Slavoj Vyšehrad B | 11:00 |
#10 | 10.11ne 10. 11. 24 | Dukla JM FK Dukla Jižní Město | - | Zbraslav SK Zbraslav | 14:30 |
11. kolo | |||||
#11 | 16.11so 16. 11. 24 | Střešovice SK Střešovice 1911 | - | Admira B FK Admira Praha B | 11:00 |
#11 | 16.11so 16. 11. 24 | Xaverov B SC Xaverov H. Počernice B | - | D Chabry SK Dolní Chabry | 11:30 |
#11 | 16.11so 16. 11. 24 | Zbraslav SK Zbraslav | - | ČAFC ČAFC Praha | 11:30 |
#11 | 16.11so 16. 11. 24 | FAAZ FA Alexe Zbura | - | Stodůlky TJ Sokol Stodůlky | 18:15 |
#11 | 17.11ne 17. 11. 24 | Vyšehrad B FK Slavoj Vyšehrad B | - | Ďáblice SK Ďáblice | 10:00 |
#11 | 17.11ne 17. 11. 24 | Uhříněves SK Čechie Uhříněves | - | Meteor B FK Meteor Praha VIII B | 12:45 |
#11 | 17.11ne 17. 11. 24 | Braník B ABC Braník fotbal B | - | Dukla JM FK Dukla Jižní Město | 14:00 |
12. kolo | |||||
#12 | 23.11so 23. 11. 24 | Stodůlky TJ Sokol Stodůlky | - | Vyšehrad B FK Slavoj Vyšehrad B | 10:00 |
#12 | 23.11so 23. 11. 24 | ČAFC ČAFC Praha | - | Braník B ABC Braník fotbal B | 10:30 |
#12 | 23.11so 23. 11. 24 | Ďáblice SK Ďáblice | - | Xaverov B SC Xaverov H. Počernice B | 14:00 |
#12 | 24.11ne 24. 11. 24 | Dukla JM FK Dukla Jižní Město | - | Střešovice SK Střešovice 1911 | 13:30 |
#12 | 24.11ne 24. 11. 24 | D Chabry SK Dolní Chabry | - | Zbraslav SK Zbraslav | 13:30 |
#12 | 24.11ne 24. 11. 24 | Uhříněves SK Čechie Uhříněves | - | FAAZ FA Alexe Zbura | 15:00 |
13. kolo | |||||
#13 | 11.9st 11. 9. 24 | Zbraslav SK Zbraslav | - | Ďáblice SK Ďáblice | 17:00 |
#13 | 11.9st 11. 9. 24 | Xaverov B SC Xaverov H. Počernice B | - | Stodůlky TJ Sokol Stodůlky | 17:00 |
#13 | 11.9st 11. 9. 24 | Vyšehrad B FK Slavoj Vyšehrad B | - | Uhříněves SK Čechie Uhříněves | 17:00 |
#13 | 11.9st 11. 9. 24 | Admira B FK Admira Praha B | - | Dukla JM FK Dukla Jižní Město | 17:00 |
#13 | 11.9st 11. 9. 24 | Braník B ABC Braník fotbal B | - | D Chabry SK Dolní Chabry | 17:30 |
#13 | 11.9st 11. 9. 24 | FAAZ FA Alexe Zbura | - | Meteor B FK Meteor Praha VIII B | 19:30 |