Nábor kluků a holek (aktualizováno)

SK Zbraslav jako partnerský klub SK Slavia Praha pořádá nábor kluků a holek s rokem narození 2015 – 2018. Nábor proběhne v úterý 12. září od 16:30 na fotbalovém hřišti SK Zbraslav.

Další informace a registrační formulář na webu SK Slavia – https://www.slavia.cz/text/nabor.

V rámci zkvalitnění práce s mládeží jsme se stali letos jedním ze 6 partnerských klubů SK Slavia v Praze (https://www.slavia.cz/text/mladez-partnerske-kluby). Spolupráce je zaměřena primárně na nejmladší věkové kategorie (od 4 do 11 let), protože na Slavii ruší nejmladší věkové kategorie a těžiště práce s dětmi se přesouvá do partnerských klubů.

Cílem je nevytrhávat děti v raném věku z jejich přirozeného prostředí, od jejich kamarádů a z místa, které dobře znají. Naopak, trenéři SK Slavia budou docházet do tréninkového procesu na Zbraslavi, aby propojili metodiku tréninků a spolupráce posouvala obě strany.

Spolupráce respektuje, že každý klub má svojí vlastní historii a identitu – děti budou hráči SK Zbraslav se zbraslavskými dresy, pod dohledem trenérů Slavie, a když budou šikovní, mohou se kolem 10 roku dostat do Slavie (nebo jiných špičkových klubů). Zároveň si od spolupráce se Slavií slibujeme ještě lepší a kvalitnější podporu sportovního rozvoje dětí ze Zbraslavi a okolí.