U17 – Vítězství s jistotou

SK Zbraslav – Střešovice 2:0

Sestava: Říha – Patočka, Hradecký, Kadlec, Vejvoda, Bláha, Klufa, Čermák, Vavřínek, Břeň, Potočár, Bohatec, Kuba, Petráš, Losa, Černoch

G: 2. Kadlec (Potočár), 69. Klufa

Na domácí zápas se Střešovicemi jsme se těšili a chtěli jsme zlepšit hlavně obrannou činnost.

Začátek utkání byl naprosto ideální. Matěj kolmicí vysouvá Matyho a ten neskutečnou pumelicí otevírá skóre zápasu 1:0. Gól nás dostává do pohody a dobrou hrou na míči kontrolujeme průběh prvního poločasu. Obrana pracuje bezchybně a soupeře do šancí nepouští.

V druhém poločase navazujeme na sebevědomý výkon z první půle, opět držíme více míč a určujeme tempo hry. Naší převahu navíc zvýrazňuje druhým gólem Kuba – 2:0. Střešovice se ale nevzdávají a přidávají na důrazu ve snaze ještě v závěru zkusit změnit průběh zápasu, což vyústí pouze v sérii žlutých karet ale výsledek se nemění.

Velmi vydařený zápas s jistými a bezchybnými výkony většiny hráčů. Doufáme, že se takto budeme prezentovat i v dalších zápasech.