U17 – Tvrdá porážka v Počernicích

Sokol Počernice – SK Zbraslav 2:0

Sestava: Zych – Hradecký, Bláha, Čermák, Břeň, Čejka, Centoducati, Kamarád, Lášek, Bureš, Čech, Drozd, Bohatec, Kuba, Petráš, Losa, Černoch

G: nikdo

V sobotní dopoledne nás čeká tým Počernic. Sestava je z důvodů souběžně hraného zápasu U19 hodně doplněná o hráče starších žáků, nicméně soupeř je na tom obdobně.

Počernické hřiště je rozmáčené a těžký terén dělá oběma mužstvům problémy při kontrole míče. Na nás je vidět jistá nesehranost a jen obtížně se dostáváme k zakončením. Přesto více držíme míč, jsme kombinačně silnější a soupeře k vážnějšímu ohrožení branky nepouštíme. Bohužel v závěru poločasu uniká naší obraně Počernický útočník a domácí vedou 1:0.

Po pauze nabuzení domácí odolávají naším snahám o vyrovnání a naopak hrozí z rychlých protiútoků. Naše hra je pomalá a chybí moment překvapení, ať už přihrávkou nebo obejití protihráče individuálním způsobem. V závěru přepínáme na vyšší obrátky a soupeře mačkáme na jeho polovině. I přes pár situací, které mohou skončit gólem, se nám vyrovnat nedaří. V samotném závěru ještě jednou uniká domácí útočník a definitivně potvrzuje výhru domácích.

V zápase nám chyběla větší dravost v soupeřově vápně a větší přímočarost. Bez gólů se na výhru pomýšlet nedá…