Letní brankářský kemp SK Zbraslav

Dobrý den

V letošním roce můžeme nabídnout novinku v akcích pořádaných s podporou našeho klubu a to je letní brankářský kemp Lukáše Zicha.

Přednost pro přihlášení mají hráči našeho klubu, ale určitě nebudeme bránit možnosti se přihlásit  i klukům z jiných oddílů, když by byla ještě volná kapacita.

Termín je naladěn na poslední týden prázdnin – tj. týden po našem klubovém soustředění.

Další informace

Přihláška

Zdravotní způsobilost

Snad Vás tato novinka potěší.

Za SK Zbraslav

Tomáš Bohatec

737570708

Brigáda 16.6

Ahoj všem příznivcům zbraslavského fotbalu,

zveme vás na další společnou jarní brigádu, během které chceme letos dovyčistit okolí zadního pískového hřiště.

Bude nám přistaven i kontejner na pevný odpad.

Kdy? V neděli 16. 06. od 09:30

Kde? Sraz před kabinami na fotbalovém hřišti – případně rovnou na pískovém hřišti.

Vezměte si s sebou, prosím, pracovní rukavice, nemůžeme zaručit, že jich budeme mít dosti pro všechny.

Určitě bychom rádi poprosili o benzínový křovinořez a případně teleskopické nůžky na větve.

Pokud máte zájem přijít, uvítáme potvrzení vaší účasti.

 

Za tým SK Zbraslav

Jiří Valach a Tomáš Bohatec

ZBRASLAVSKÝ ŠKOLNÍ POHÁR

ZBRASLAVSKÝ ŠKOLNÍ POHÁR – 4.ROČNÍK ( 31.KVĚTNA 2019 – HŘIŠTĚ SK ZBRASLAV )

FOTKYVIDEO

Máme za sebou již čtvrtý ročník a asi nikoliv poslední a tak je čas se ohlédnout za tím, jak celý turnaj proběhl a kdo jak hrál.

Sehrálo se celkově 46 zápasů – první, druhé, třetí a páté třídy sehrály po 10 zápasech , čtvrté třídy pak zápasů 6.

Celkově padlo 25 branek v prvních třídách, 57 branek ve druhých třídách, 52 branek ve třetích třídách, 31 branek ve čtvrtých třídách, 43 branek v pátých třídách …. Úplně celkově tedy 208 gólů !!!! Průměr to je více jak 4,5 branky na zápas.

První třídy :

1A : 1B – 2: 1 ( 2x Ramirez – 1x Pletka ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Ramirez – Pletka

1A : 1E – 0 : 1 ( 1x Pospíšil ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Ramirez – Pospíšil

1B : 1C – 0 : 0 (nikdo ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hloupý – Latuske

1B : 1E – 2 : 1 ( 2x Pletka – 1x Munhoz) nejlepšími hráči vyhlášeni : Pletka – Munhoz

1A : 1D – 2 : 1 (1x Hochegger, 1x 1x Ramirez : 1x Peřina ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Klement – Peřina

1D : 1E – 1 : 3 (Zych Marek – Košan, Munhoz, Pospíšil ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Peřina – Pospíšil

1A : 1C – 0 : 0 ( nikdo ) nejlepšími hráči vyhlášeni :Hochegger – Hadi

1B : 1D – 3 : 0 ( 1x Pletka, 1x Jeřádková,1x Pospíšil ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Pletka – Zych Marek

1E : 1C – 5 : 1 ( 2x Pospíšil, 2x Munhoz, 1x Udržal) nejlepšími hráči vyhlášeni : Pospíšil -Latuske

1C : 1D – 1 : 1 (1x Vašíčková – 1x Šonka) nejlepšími hráči vyhlášeni : Latuske – Šonka

Druhé třídy :

2A : 2B – 1 : 2 ( 1x Valenta – 1x Kotek, 1x Kliment ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Valenta – Kotek

2A : 2E – 0 : 5 ( 4x Žižka, 1x Petříček ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Pavlicová – Žižka

2B : 2C – 0 : 8 ( 3x Kadlec, 2x Potočár, 2x Strohner,1x Šunkevič ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Marek – Kadlec

2B : 2E – 2 : 7 ( 2x Doubková – 4x Žižka, 2x Horák, 1x Jamborová ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Doubková – Žižka

2A : 2D – 0 : 2 (1x Vrána, 1x Vurm ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Marc – Šípková

2D : 2E – 1 : 3 (1x Vrána – 1x Jamborová,x Slánský, 1x Žižka ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Vodvářka – Roreitnerová

2A : 2C – 0 : 6 ( 3x Potočár,1x Kadlec,1x Šunkevič, 1x Strohner ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Valenta – Potočár

2B : 2D – 0 : 2( 1xVodvářka,1x Vrána ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Doubková- Vrána

2E : 2C – 3 : 8 ( 2x Žižka, 1x Horák – 4x Kadlec, 2x Potočár, 1x Strohner, 1x Ctibor ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Žižka – Kadlec

2C : 2D – 6 : 1 ( 2x Kadlec,2x Potočár, 1x Fapšo, 1x Strohner – 1x Vrána ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Potočár – Vurm

Třetí třídy :

3A : 3B – 4 : 1 ( 3x Vlk,1x Novák – 1x Kousek ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Vlk – Kousek

3A : 3E – 1 : 8 ( 1x Novák – 3x Latuske, 3x Kamarád, 1x Lihostajeva, 1x Štěchová ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Vlk – Kamarád

3B : 3C – 0 : 6 (3x Friedrich,1x Joch, 1x Rudolf,1x Střílek ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Pešková – Friedrich

3B : 3E – 0 : 7 ( 4x Latuske , 1x Kamarád, 1x Adam, 1x Štěchová ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Rybicka – Kamarád

3A : 3D – 1 : 3 (1x Vlk – 3x Rytiř ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Vlk – Rytíř

3D : 3E – 1 : 2 (1x Treybal – Lihostajeva ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Rytíř – Lihostajeva

3A : 3C – 0 : 0 (nikdo ) nejlepšími hráči vyhlášeni :Dvorský – Friedrich

3B : 3D – 1 : 7 ( 1x Kousek – 3x Rytíř, 3x Treybal, 1x Rubeš ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Kousek – Treybal

3C : 3E – 1 : 5 ( 1x Rudolf – 3x Latuske, 2x Kamarád ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Rudolf – Latuske

3C : 3D – 2: 2 (2x Fiedrich : 1x Rytíř, 1x Vodičková ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Friedrich – Švandelík

Čtvrté třídy :

4A : 4B – 5 : 0 ( 4x Hegar, 1x Špinková) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hegar – Dolejš

4C : 4D – 3 : 1 ( 2x Lášek,1x Bobysudová – Žižka ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Bobysudová – Žižka

4B : 4D – 1 : 2 (1x Nový – 1x Žižka, 1x Šafanda ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Nový – Žižka

4A : 4D – 4 : 3 ( 3x Petráš, 1x Hegar – 1x Žižka,1xŠafanda,1x Štefko ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hegar – Hniličková

4C : 4B – 10 : 1 (4x Lášek, 4x Novotmý, 1x Bohatec, 1x Bolardt ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Bobysudová – Dolejš

4A : 4C – 0 : 1 (1x Novotný ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hegar – Bolardt

Páté třídy :

5A : 5C – 1 : 0 ( 1x Hrubý ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hrubý – Mencl

5F : 5D – 0 : 4 ( 1x Vejvoda, 1x Kunst, 1x Kuba, 1x Sýkora ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Los – Vejvoda

5D : 5E – 0 : 2 ( 2x Potočár ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Vejvoda – Potočár

5A : F – 5 : 2 ( 2x Břeň, 1x Vejvoda, 1x Odrráček, 1x Bartek ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Břeň – Los

5C : 5D – 2 : 1 (1x Jeřábková,1x Šefčík – 1x Kuba ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Jeřábková – Vejvoda

5E : 5F – 5 : 1 (2x Potočár, 2x Hradecký. 1x Dalekorej – 1x Zahrádka) nejlepšími hráči vyhlášeni : Potočár – Kaminiecká

5A : 5D – 2 : 2 ( 2x Hrubý – 1x Vejvoda,1x Koukal ) nejlepšími hráči vyhlášeni :Hrubý – Kunst

5C : 5E – 0: 3 ( 2x Potočár, 1x Hradecký ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Mencl – Potočár

5C : 5F – 8 : 0 ( 2x Mencl, 2x Čermák, 2x Zych, 1x Jirotka, 1x Jeřábková ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Mencl – Buršová

5A : 5E – 0 : 4 ( 2x Potočár, 2x Brůna ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Břeň – Potočár

………………………………….

Celkové pořadí první třídy :

1 místo 1 E – 9 bodů – skóre 10 : 4 – střelci 4x Pospíšil, 4x Munhoz, 1x Udržal,1x Košan – nejlepší hráč – Pospíšil Martin

2 místo 1A – 7 bodů – skóre 4 : 3 – střelci 4x Ramirez, 1x Hocheger – nejlepší hráč Ramirez Sebastian Robles

3 místo 1B – 7 bodů – skóre 6 : 3 – střelci – 4x Pletka, 1x Jeřábková, 1x Pospíšil – nejlepší hráč Pletka František

4 místo 1C – 3 body – skóre 2 : 6 – střelci 1x Vašíčková, 1x Had – nejlepší hráč Latuske Vanessa

5 místo 1D – 1 bod – skóre 3 : 9 – střelci 1x Šonka, 1x Peřina, 1x Zych Marek – nejlepší hráč Peřina M.

Celkové pořadí druhé třídy :

1 místo 2C – 12 bodů – skóre 28 : 4 – střelci 10x Kadlec,9x Potočár, 5x Strohner,2x Šunkevič,1x Ctibor, 1x Fapšo – nejlepší hráč – Kadlec Jan

2 místo 2E – 9 bodů – skóre 18 :11 – střelci 11 x Žižka, 3x Horák, 2x Jamborová, 1x Petříček, 1x Slánský – nejlepší hráč Žižka Alex Michael

3 místo 2D – 6 bodů – skóre 6 : 9 – střelci – 3x Vrána, 1x Vurm, 1x Vodvářka – nejlepší hráč Vrána Mikuláš

4 místo 2B – 3 body – skóre 4 : 18 – střelci 2x Doubková,1x Kliment, 1x Kotek – nejlepší hráč Doubková Eliška

5 místo 2A – 0 bodů – skóre 1 : 15 – střelci 1x Valenta – nejlepší hráč Valenta Vojtěch

Celkové pořadí třetí třídy :

1 místo 3E – 12 bodů – skóre 22 : 3 – střelci 10x Latuske, 6x Kamarád, 3x Lihostajeva,1x Adam,1x Štěchová – nejlepší hráč – Kamarád Tobiáš

2 místo 3D – 7 bodů – skóre 13 : 6 – střelci 6x Rytíř, 3x Treybal, 1x Vodička,1x Rubeš – nejlepší hráč Rytíř Oliver

3 místo 3C – 5 bodů – skóre 9 : 7 – střelci – 5x Friedrich, 2x Rudolf, 1x Joch, 1x Střílek – nejlepší hráč Friedrich Sebastian

4 místo 3A – 3 body – skóre 6 : 12 – střelci 4x Vlk, 2x Novák – nejlepší hráč Vlk Edie

5 místo 3B – 0 bodů – skóre 2 : 24 – střelci 2x Kousek – nejlepší hráč Kousek

Celkové pořadí čtvrté třídy

1 místo 4C – 9 bodů – skóre 14 : 2 – střelci 6x Lášek ,5x Novotný, 1x Bobysudová, 1x Bohatec, 1x Bolartd – nejlepší hráč Bobysudová Nela

2 místo 4A – 6 bodů – skóre 9 : 4 – střelci 5x Hegar, 3x Petráš, 1x Špinková – nejlepší hráč Hegar Tomáš

3 místo 4D – 3 body – skóre 6: 7 – střelci 3x Žižka, 2x Šafanda, Štefko – nejlepší hráč Žižka Denis

4 místo 4B – 0 bodů – skóre 2: 17 – střelci – 2x Nový – nejlepší hráč Dolejš Filip

Celkové pořadí páté třídy :

1 místo 5E – 12 bodů – skóre 14 : 2 – střelci 8x Potočár, 3x Hradecký, 2x Brůna, 1x Dalekorej – nejlepší hráč Potočár Matěj

2 místo 5A – 7 bodů – skóre 8 : 8 – střelci 3x Břeň, 2x Hrubý,1x Ondráček,1x Vejvoda,1x Bartek – nejlepší hráč Břeň Daniel

3 místo 5C – 6 bodů – skóre 11 : 5 – střelci 2x Mencl, 2x Čermák, 2x Jeřábková, 2x Zych, 1x Ševčík, 1x Jirotka nejlepší hráč Mencl Jonáš

4 místo 5D – 4 body – skóre 7 : 6 – střelci 2x Vejvoda, 2x Kuba, 1x Kunst, 1x Sýkora, 1x Koukal – nejlepší hráč Vejvoda Tomáš

5 místo 5F – 0 bodů – skóre 3 : 22 – střelci 2x Zahrádka, 1x Los – nejlepší hráč Los Dominik

……………………….

Kategorie nejlepší střelec prvních tříd :

1 místo Pospíšil Martin – 4 branky (1E )

2 – 3 místo Munhoz ( 1E ) a František Pletka ( 1B)

Kategorie nejlepší střelec druhých tříd :

1 místo Žižka – 11 branek (2E )

2 místo Kadlec – 10 branek ( 2C )

3 místo Potočár – 9 branek ( 2C )

Kategorie nejlepší střelec třetích tříd :

1 místo Latuske ( 3E ) 10 branek

2-3 místo Kamarád ( 3E ) + Rytíř ( 2D) 6 branek

Kategorie nejlepší střelec čtvrtých tříd :

1 místo Lášek ( 4C ) 6 branek

2-3 místo Tomáš Hegar ( 4A ) a Michal Novotný ( 4C ) 5 branek

Kategorie nejlepší střelec čtvrtých tříd :

1 místo Potočár ( 5E ) 8 branek

2 – 3 místo Břeň ( 5A) + Hradecký (5E ) 3 branky

Brigáda 26.05. – SK Zbraslav

Ahoj všem příznivcům zbraslavského fotbalu,

 zveme vás na pravidelnou společnou jarní brigádu, během které chceme letos vyčistit a zkulturnit okolí zadního, pískového hřiště.

Kdy? V neděli 26. 05. od 09:30

Kde? Sraz před kabinami na fotbalovém hřišti.

Vezměte si s sebou, prosím, pracovní rukavice, nemůžeme zaručit, že jich budeme mít dosti pro všechny.

Zadní pískové hřiště je pro nás čím dál důležitější, protože travnaté hřiště je několikanásobně přetížené a podle toho také vypadá travnatý povrch. Pokud chceme travnatý povrch zachránit, musíme častěji využívat i zadní hřiště (na kterém se hrávaly i mistrovské zápasy), a proto chceme okolí tohoto hřiště učinit přívětivějším.

Pokud máte zájem přijít, uvítáme potvrzení vaší účasti.

Za tým SK Zbraslav

Jiří Valach a Tomáš Bohatec

Tréninky předpřípravky

od pondělí 1. dubna začneme opět trénovat venku. Tréninky tedy budou probíhat v pondělí a ve středu od 16:30 do 17:30. Platí, že my, trenéři, přijdeme za každého počasí a v případě krajní nepřízně počasí se na místě dohodneme, že trénink zkrátíme nebo zcela zrušíme.
Zima v tělocvičně jistě dala klukům mnoho dobrého, a proto se těšíme na hřiště, kde nabyté dovednosti zužitkujeme.

Příjemný den přeje
Jiří Valach

Nejlepší hráči za rok 2018

Jak se stalo již krásnou tradicí ( byť zatím krátkou ), byly v rámci našeho plesu vyhlášeny výsledky nejlepších hráčů 8 sledovaných kategorií :

U 9  ….  Eduard Vlček  …. Trenéři : Lucie Adámková, Daniel Čermák, Petr Potočár – Je to velice pracovitý a týmový hráč. Dokáže spoluhráče povzbudit a ze své pozice organizovat na hřišti. I když je to mladší věková kategorie, tak svým přístupem mnohdy předčí i starší spoluhráče.

U 11  ….. Tomáš Hegar  – Trenéři  Petr Vondráček, Tomáš Bohatec  – Srdce a duše týmu, jistota pro spoluhráče , góly stejně snadno střílí, připravuje i jim zabraňuje, příkladný kapitán týmu. Ostatně to je i důvod proč o něho má eminentní zájem Slávie Praha.

Mladší žáci – Jakub Klufa – Trenéři Ondřej Bláha, Jan Mandlík, Filip Čumpelík – Jakub během podzimní části sezóny 2018 poctivě trénoval a i díky tomu převedl v zápasech velmi dobré výkony. Tým se na něj mohl spolehnout a pravidelně se prosazoval i střelecky.

Starší žáci –  Adam Bydžovský   … Trenéři Petr Šimoníček a Jan Kreil – Velmi technicky vyspělý fotbalista, v zápasech tvoří hru, bojuje, jde všem příkladem nejen v zápasech, ale v tréninku a k přístupu k fotbalu. Velmi slušný a inteligentní kluk.

 

Dorost  – Vojtěch Vrecion – Trenéři  Pavel Hejhal, Josef Konečný – Kapitán týmu, který v každém zápase odevzdá maximum. Bojuje do poslední minuty a dokáže vyburcovat tým i za nepříznivého stavu. (A že jich na podzim bylo! )

Starý páni  –  Jiří Dlouhý – Poprvé v dějinách starých pánů získává hodnocení člověk, který není doma v Praze, ale na severu naší republiky. Ocenění získává za svou nejen příkladnou účast na trénincích starých pánů, ale i na besedách, které probíhají vždy po každém tréninku a někdy se k nelibosti manželek či přítelkyň, protahují do pozdních večerních či brzkých ranních hodin.

Vedení starých pánů nominovalo na cenu pro nejlepšího hráče sezóny… Jirku Dlouhého.

 B ….. Tomáš Uhlíř  – Trenéři – Michal Žižka, Jan Votava starší  – V každém utkaní na hřišti bojoval i když se mu herně nedařilo byl svým přístupem pro ostatní vzorem.Zvládl rychle přechod z dorostu do mužů.
A   Radek Činovec  – Trenér Martin Vnouček – Dlouholetá opora, která přispívala svými zákroky i přístupem k dobrým výsledkům A týmu.

2018 Osobnost SK Zbraslav – Jaroslav Kamarád

Aktuality

Dobrý den,

Rádi bychom po diskuzi s pracovníky z hygieny předali informace k výskytu žloutenky typu A.

V souvislosti se zvýšeným výskytem žloutenky typu A  na Zbraslavi sdělujeme, že osoby, o kterých víme,že onemocněly žloutenkou typu A, nepoužívaly WC patřící k hřišti.

Virus hepatitidy typu A se vylučuje ve stolici. Přenáší se špatně umytýma rukama a musí se dostat do zažívacího traktu. Pokud si člověk po použití WC a před jídlem důkladně myje ruce, nemůže se nakazit.

Přesto jsme se rozhodli provést jednorázový důkladný úklid s dezinfekcí všech prostor patřících k našemu hřišti a tím zcela vyloučit možnost nakazit se v souvislosti s naším zařízením.

http://hygpraha.cz/dokumenty/zloutenkou-typu-a-je-mozne-se-nakazit-i-v-zime-3442_3442_161_1.html

Za SK Zbraslav

S pozdravem

Tomáš Bohatec

737 570 708

Nejlepsi hraci SKZ z lonskeho plesu

U 9  ….  Adam Šafanda ročník 2009  …. Trenéři : Jan Votava mladší  a Jan Mandlík  …  Velký bojovník , který nic nevypustí a pro fotbal žije, snad mu to i do dalších let takto vydrží.

U 11  ….. Matěj Potočár – Trenéři Ondřej Bláha, Tomáš Bohatec, Viktor Vodička, Filip Čumpelík …  Srdce a duše týmu, jistota pro spoluhráče , góly stejně snadno střílí, připravuje i jim zabraňuje, příkladný kapitán týmu.

Mladší žáci – Tobiáš Benedikt – Trenéři Petr Šimoníček , Jan Kreil  ….   Dříč , který nevynechá prakticky žádný zápas ani trénink. V zápasech je hodně vidět, byť není střelec, ale brankám především zabraňuje.

Starší žáci –  Filip Waiz  … Trenér Pavel Hejhal  ….   Ofenzivní eso týmu . Dravý , bojovný  a za podzim i nejlepší střelec starších žáků .

Dorost  – Viktor Vodička – Trenéři Michal Žižka, Jan Votava starší  –  pravidelně v mistrovských utkání předváděl výborné výkony a vždy patřil k nejlepším hráčům na place.Patří mezi nejnadanější odchovance SK Zbraslav. Na konci podzimu se stal pevnou součástí i A týmu dospělých.

Starý páni  –  Pavel Kamarád –  Jakožto nejlepší hráč z mužstva starších pánů, byl nedemokraticky, ale jednomyslně zvolen vedením…. jejich kapitán…. Pavel Kamarád.

Již od jeho příchodu do mužstva na něm byla vidět vždy nezměrná chuť zapojit se do mužstva. Na letním turnaji, kde byl opět, nedemokraticky zvolen jako kapitán mužstva a pásku již nevrátila a tudíž jím zůstal nadále, předvedl výborné výkony, na kterých chce mužstvo starších pánů stavět i do budoucna.
A jeho pověstná vyprávění a vtípky mnohokrát podráždily bránice všech svých spoluhráčů. Rozhodně mu musíme také poděkovat za občasný rozvoz po náročných trénincích, unavených hráčů do svých domovů.Pavle, děkujeme… starší páni 😊 – cenu převezme a pak i předá vítězi  David Bouček

B – Pavel Orlovský  – Trenér – Jiří Tomášek –   Asi nejlepší dosavadní sezona v jeho fotbalové kariéře ,  ( mimochodem nejlepší střelec týmu )

A –  David Konečný  – Trenér Martin Vnouček ….  Hráč který hraje s velkým nasazením a bojovností ,kterého  nikdo na hrišti nepřehlédne pro jeho důraz a objetavost.Hráč který svojí bojovností jde všem příkladem. Mužstvo si zvolilo za nejlepšího hráče roku 2017 Davida Konečného

 2017 Osobnost SK Zbraslav – dva laureáti Jaroslav Kudrna  a Antonín Rákosník – za dlouholetou starost a péči o náš klub a jeho fungování.

Rozlosovani Weber Cup 2019

So 12.1. 14:00 SK Zbraslav – Jíloviště  hřiště Motorlet

So 19.1. 15:00 Meteor U19 – SK Zbraslav  hřiště Aritma

So 26.1. 19:00 SK Zbraslav – 1999 Praha  hřiště Aritma

So 2.2. 15:00 Střešovice SK – Zbraslav  hřiště Aritma

St 20.2. 19:00 SK Zbraslav – Spoje  hřiště Aritma

So 16.2. 16:00 Podolí – SK Zbraslav  hřiště Motorlet

Pá 22.2. 18:30 SK Zbraslav – Motorlet U19 hřiště Motorlet