mladší přípravka U9

logo
mladší přípravka 2023/2024

výsledky

#229.6ne 9. 6. 24ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Řepy TJ Sokol Řepy14:23
#229.6ne 9. 6. 24ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Uhříněves SK Čechie Uhříněves19:39
#189.6ne 9. 6. 24ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h-Tempo FC Tempo Praha8:16
#172.6ne 2. 6. 24Motorlet SK Motorlet Praha-ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h2:27
#212.6ne 2. 6. 24Řeporyje FK Řeporyje-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h36:14
#211.6so 1. 6. 24Link Academy Eugen Link Football Academy-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h23:10
#2025.5so 25. 5. 24ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Praga TJ Praga45:15
#2025.5so 25. 5. 24ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Čakovice TJ AVIA Čakovice24:19
#1624.5pá 24. 5. 24FA Praha FA Praha-ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h7:1
#1919.5ne 19. 5. 24D Počernice Sokol Dolní Počernice-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h25:21
#1518.5so 18. 5. 24ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h-Slavia SK Slavia Praha17:10
#1917.5pá 17. 5. 24Slivenec TJ AFK Slivenec-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h39:15
#1812.5ne 12. 5. 24ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Třeboradice SK Třeboradice20:30
#1811.5so 11. 5. 24ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Hrdlořezy Spartak Hrdlořezy11:31
#1411.5so 11. 5. 24Zličín FK FC Zličín-ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h16:20
#175.5ne 5. 5. 24Junior SK Junior Praha 1960-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h28:10
#175.5ne 5. 5. 24P Kopanina FC Přední Kopanina-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h26:25
#134.5so 4. 5. 24ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h-Dukla JM FK Dukla Jižní Město13:13
#101.5st 1. 5. 24Prague Raptors Prague Raptors FC-ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h7:25
#1628.4ne 28. 4. 24ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-D Chabry SK Dolní Chabry17:50
#1628.4ne 28. 4. 24Vršovice SK Union Vršovice-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h27:9
#1226.4pá 26. 4. 24Čakovice TJ AVIA Čakovice-ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h4:12
#1521.4ne 21. 4. 24Vltavín FK Loko Vltavín-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h6:64
#1520.4so 20. 4. 24ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-SA Praha Sportovní Akademie Praha11:60
#1120.4so 20. 4. 24ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h-Bohnice TJ Slovan Bohnice5:6
#1414.4ne 14. 4. 24Hostivař SK Hostivař-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h22:14
#1413.4so 13. 4. 24Xaverov SC Xaverov H. Počernice-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h29:17
#136.4so 6. 4. 24ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Újezd n Lesy FK Újezd nad Lesy20:35
#136.4so 6. 4. 24ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Praga TJ Praga18:34
#1228.3čt 28. 3. 24Sparta dívky AC Sparta Praha dívky-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h36:22
#1224.3ne 24. 3. 24Kolovraty Sokol Kolovraty-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h20:28
#1111.11so 11. 11. 23Řepy TJ Sokol Řepy-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h15:29
#1111.11so 11. 11. 23Uhříněves SK Čechie Uhříněves-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h22:21
#105.11ne 5. 11. 23ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Řeporyje FK Řeporyje11:32
#104.11so 4. 11. 23ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Link Academy Eugen Link Football Academy16:32
#929.10ne 29. 10. 23Tempo FC Tempo Praha-ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h13:8
#929.10ne 29. 10. 23Čakovice TJ AVIA Čakovice-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h14:34
#925.10st 25. 10. 23Praga TJ Praga-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h19:18
#822.10ne 22. 10. 23ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-D Počernice Sokol Dolní Počernice28:12
#821.10so 21. 10. 23ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h-Motorlet SK Motorlet Praha20:6
#821.10so 21. 10. 23ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Slivenec TJ AFK Slivenec5:57
#715.10ne 15. 10. 23Třeboradice SK Třeboradice-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h36:11
#715.10ne 15. 10. 23Hrdlořezy Spartak Hrdlořezy-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h48:21
#714.10so 14. 10. 23ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h-FA Praha FA Praha4:18
#67.10so 7. 10. 23ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Junior SK Junior Praha 196013:35
#67.10so 7. 10. 23ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-P Kopanina FC Přední Kopanina12:30
#65.10čt 5. 10. 23Slavia SK Slavia Praha-ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h14:14
#51.10ne 1. 10. 23D Chabry SK Dolní Chabry-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h25:30
#530.9so 30. 9. 23ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h-Zličín FK FC Zličín5:15
#528.9čt 28. 9. 23ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Vršovice SK Union Vršovice10:65
#424.9ne 24. 9. 23ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Vltavín FK Loko Vltavín46:11
#423.9so 23. 9. 23SA Praha Sportovní Akademie Praha-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h46:11
#423.9so 23. 9. 23Dukla JM FK Dukla Jižní Město-ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h10:2
#317.9ne 17. 9. 23ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Xaverov SC Xaverov H. Počernice28:23
#316.9so 16. 9. 23ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h-Čakovice TJ AVIA Čakovice26:4
#316.9so 16. 9. 23ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Hostivař SK Hostivař7:63
#210.9ne 10. 9. 23Bohnice TJ Slovan Bohnice-ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h19:9
#28.9pá 8. 9. 23Praga TJ Praga-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h55:19
#28.9pá 8. 9. 23Újezd n Lesy FK Újezd nad Lesy-ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h17:31
#13.9ne 3. 9. 23ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Sparta dívky AC Sparta Praha dívky13:55
#13.9ne 3. 9. 23ml. přípr. 1h mladší přípravka 1h-Prague Raptors Prague Raptors FC33:4
#12.9so 2. 9. 23ml. přípr. 2h mladší přípravka 2h-Kolovraty Sokol Kolovraty15:30