zápasy a výsledky

Tisk rozpisu zápasů

Vytiskni rozpis zápasů na tuto polovinu sezóny a pověs třeba na lednici. Pokud chceš mít příští zápasy v kalendáři raději ve svém mobilu, stáhni si je do kalendáře.

SK Zbraslav - kdy, kde a s kým - jaro 2024

áčko
béčko
st. dorost
ml. dorost
st. žáci
ml. žáci
ml. žáci B
st. přípr. 2h
st. přípr. 2h
st. přípr. 1h
ml. přípr. 2h
ml. přípr. 2h
ml. přípr. 1h
ne
14.4.
#14
16:30
Z - Slivenec B
#18
14:00
Z - Xaverov
#14
12:00
Z - Řepy
#14
14:30
Hostivař - Z

19.4.
#11
18:30
Lochkov - Z
so
20.4.
#23
17:00
1999 Praha - Z
#15
14:00
Suchdol - Z
#19
17:00
Z - Meteor B
#15
14:00
Tempo C - Z
#15
10:30
Z - Bohemians C
#15
17:30
Motorlet D - Z
#15
12:30
Z - SA Praha
#15
15:00
Vltavín - Z
#11
12:30
Z - Bohnice
ne
21.4.
#19
14:30
Háje JM - Z
#11
14:30
Slavia - Z
#15
11:30
Řeporyje - Z

26.4.
#16
17:30
Z - P Kopanina
#12
17:30
Z - Barrandov
#12
17:00
Čakovice - Z
so
27.4.
#16
17:00
Z - Střešovice C
#20
14:30
Z - Střešovice
#20
12:30
Braník B - Z
#16
10:30
Z - FAAZ
#12
12:30
Z - Vltavín
ne
28.4.
#24
17:00
Z - Libuš
#16
14:30
Z - Uhříněves
#16
17:00
Stodůlky - Z
#16
09:00
Vršovice - Z
#16
12:30
Z - D Chabry
út
30.4.
#16
17:30
Z - Stodůlky
st
1.5.
#16
17:00
Z - Háje JM
#12
10:00
D Počernice - Z
#12
15:00
Z - FA Praha
#10
12:00
Prague Raptors - Z
so
4.5.
#17
17:00
Z - Cholupice B
#21
13:30
Xaverov - Z
#17
14:00
Ďáblice - Z
#17
09:00
Z - Dukla C
#17
12:00
Cholupice - Z
#13
10:00
Košíře - Z
#13
11:00
Z - Dukla JM
ne
5.5.
#25
17:00
Aritma B - Z
#21
17:00
Z - Střešovice
#13
11:30
Slivenec - Z
#17
10:00
Vyšehrad - Z
#17
13:00
P Kopanina - Z
#17
14:45
Junior - Z

10.5.
#18
17:30
Z - Uhříněves
#14
17:30
Z - PerfectLanD
so
11.5.
#18
13:45
Zlíchov B - Z
#22
10:00
Admira B - Z
#18
17:00
Z - Meteor C
#18
15:00
Z - Meteor D
#18
12:00
Z - Hrdlořezy
#18
10:00
Z - Třeboradice
#14
09:00
Zličín - Z
ne
12.5.
#26
17:00
Z - Slivenec
#22
14:30
Z - Admira B
#18
15:30
Praga - Z
#14
12:30
Z - Čakovice

17.5.
#19
17:30
Újezd n Lesy - Z
#15
16:30
Hamr - Z
#19
17:00
Slivenec - Z
so
18.5.
#19
17:00
Z - Smíchov
#23
12:30
Z - Vyšehrad B
#19
10:00
Stodůlky - Z
#19
10:00
Aritma C - Z
#15
15:00
Z - Slavia
ne
19.5.
#27
17:00
Cholupice - Z
#23
17:00
Z - Dukla JM
#19
10:00
Meteor C - Z
#15
12:15
Vršovice - Z
#19
15:15
D Počernice - Z

24.5.
#16
17:30
Z - Praga
#16
17:30
Z - Písnice
#16
17:00
FA Praha - Z
so
25.5.
#24
17:00
Z - Zličín
#20
09:00
Z - Bohemians C
#20
15:00
Z - Admira C
#20
11:00
Z - Čakovice
#20
13:00
Z - Praga
ne
26.5.
#28
17:00
Z - Meteor B
#20
17:00
Modřany B - Z
#24
17:00
ČAFC - Z
#20
12:30
Z - Motorlet C
st
29.5.
#20
17:30
Z - Kolovraty

31.5.
#21
17:00
Čakovice - Z
so
1.6.
#29
10:30
US Praha - Z
#25
17:00
Z - D Chabry
#21
14:30
Z - Vršovice
#21
12:30
Tempo C - Z
#21
09:00
Link Academy - Z
ne
2.6.
#21
17:00
Z - Točná
#25
12:00
Z - Tempo B
#21
12:00
Stodůlky B - Z
#17
14:30
Z - Nebušice
#17
14:30
Z - Radotín
#21
09:00
Řeporyje - Z
#17
16:00
Motorlet - Z

7.6.
#18
17:00
FA Praha - Z
so
8.6.
#30
17:00
Z - Bohnice
#22
17:00
Lochkov - Z
#22
12:15
Dukla C - Z
#22
12:00
Z - Podolí
#22
14:30
Z - Hrdlořezy
ne
9.6.
#26
16:30
FAAZ - Z
#26
14:00
Ďáblice - Z
#22
17:00
Z - Dukla JM B
#18
10:45
Hostivař - Z
#22
15:00
Z - Řepy
#22
13:00
Z - Uhříněves
#18
13:00
Z - Tempo
Termíny zápasů jsou platné k 13.4.2024. Pokud se termíny změní (odložení zápasu, přesun termínu), je třeba rozpis vytisknout znovu. © www.skzbraslav.cz