SK Zbraslav - kdy, kde a s kým - jaro 2024
áčko | béčko | st. dorost | ml. dorost | st. žáci | ml. žáci | ml. žáci B | st. přípr. 2h | st. přípr. 2h | st. přípr. 1h | ml. přípr. 2h | ml. přípr. 2h | ml. přípr. 1h | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pá 19.4. |
#11
18:30
Lochkov - Z
| ||||||||||||
so 20.4. |
#23
17:00
1999 Praha - Z
|
#15
14:00
Suchdol - Z
|
#19
17:00
Z - Meteor B
|
#15
14:00
Tempo C - Z
|
#15
10:30
Z - Bohemians C
|
#15
17:30
Motorlet D - Z
|
#15
12:30
Z - SA Praha
|
#11
12:30
Z - Bohnice
| |||||
ne 21.4. |
#19
14:30
Háje JM - Z
|
#11
14:30
Slavia - Z
|
#15
11:30
Řeporyje - Z
|
#15
10:00
Vltavín - Z
| |||||||||
pá 26.4. |
#20
19:30
Braník B - Z
|
#16
17:30
Z - P Kopanina
|
#12
17:30
Z - Barrandov
|
#12
17:00
Čakovice - Z
| |||||||||
so 27.4. |
#16
17:00
Z - Střešovice C
|
#20
14:30
Z - Střešovice
|
#16
10:30
Z - FAAZ
|
#12
12:30
Z - Vltavín
| |||||||||
ne 28.4. |
#24
17:00
Z - Libuš
|
#16
14:30
Z - Uhříněves
|
#16
17:00
Stodůlky - Z
|
#16
09:00
Vršovice - Z
|
#16
12:30
Z - D Chabry
| ||||||||
út 30.4. |
#16
17:30
Z - Stodůlky
| ||||||||||||
st 1.5. |
#16
17:00
Z - Háje JM
|
#12
10:00
D Počernice - Z
|
#12
15:00
Z - FA Praha
|
#10
12:00
Prague Raptors - Z
| |||||||||
so 4.5. |
#17
17:00
Z - Cholupice B
|
#21
13:30
Xaverov - Z
|
#17
14:00
Ďáblice - Z
|
#17
09:00
Z - Dukla C
|
#17
12:00
Cholupice - Z
|
#13
10:00
Košíře - Z
|
#13
11:00
Z - Dukla JM
| ||||||
ne 5.5. |
#25
17:00
Aritma B - Z
|
#21
17:00
Z - Střešovice
|
#13
11:30
Slivenec - Z
|
#17
10:00
Vyšehrad - Z
|
#17
13:00
P Kopanina - Z
|
#17
14:45
Junior - Z
| |||||||
pá 10.5. |
#18
17:30
Z - Uhříněves
|
#14
17:30
Z - PerfectLanD
| |||||||||||
so 11.5. |
#18
13:45
Zlíchov B - Z
|
#22
10:00
Admira B - Z
|
#18
17:00
Z - Meteor C
|
#18
15:00
Z - Meteor D
|
#18
12:00
Z - Hrdlořezy
|
#18
10:00
Z - Třeboradice
|
#14
09:00
Zličín - Z
| ||||||
ne 12.5. |
#26
17:00
Z - Slivenec
|
#22
14:30
Z - Admira B
|
#18
15:30
Praga - Z
|
#14
12:30
Z - Čakovice
| |||||||||
pá 17.5. |
#19
17:30
Újezd n Lesy - Z
|
#15
16:30
Hamr - Z
|
#19
17:00
Slivenec - Z
| ||||||||||
so 18.5. |
#19
17:00
Z - Smíchov
|
#23
12:30
Z - Vyšehrad B
|
#19
10:00
Stodůlky - Z
|
#19
10:00
Aritma C - Z
|
#15
15:00
Z - Slavia
| ||||||||
ne 19.5. |
#27
17:00
Cholupice - Z
|
#23
17:00
Z - Dukla JM
|
#19
10:00
Meteor C - Z
|
#15
12:15
Vršovice - Z
|
#19
15:15
D Počernice - Z
| ||||||||
pá 24.5. |
#16
17:30
Z - Praga
|
#16
17:30
Z - Písnice
|
#16
17:00
FA Praha - Z
| ||||||||||
so 25.5. |
#24
17:00
Z - Zličín
|
#20
09:00
Z - Bohemians C
|
#20
15:00
Z - Admira C
|
#20
11:00
Z - Čakovice
|
#20
13:00
Z - Praga
| ||||||||
ne 26.5. |
#28
17:00
Z - Meteor B
|
#20
17:00
Modřany B - Z
|
#24
17:00
ČAFC - Z
|
#20
12:30
Z - Motorlet C
| |||||||||
st 29.5. |
#20
17:30
Z - Kolovraty
| ||||||||||||
pá 31.5. |
#21
17:00
Čakovice - Z
| ||||||||||||
so 1.6. |
#29
10:30
US Praha - Z
|
#25
17:00
Z - D Chabry
|
#21
14:30
Z - Vršovice
|
#21
12:30
Tempo C - Z
|
#21
09:00
Link Academy - Z
| ||||||||
ne 2.6. |
#21
17:00
Z - Točná
|
#25
12:00
Z - Tempo B
|
#21
12:00
Stodůlky B - Z
|
#17
14:30
Z - Nebušice
|
#17
14:30
Z - Radotín
|
#21
09:00
Řeporyje - Z
|
#17
16:00
Motorlet - Z
| ||||||
pá 7.6. |
#18
17:00
FA Praha - Z
| ||||||||||||
so 8.6. |
#30
17:00
Z - Bohnice
|
#22
17:00
Lochkov - Z
|
#22
12:15
Dukla C - Z
|
#22
12:00
Z - Podolí
|
#22
14:30
Z - Hrdlořezy
| ||||||||
ne 9.6. |
#26
16:30
FAAZ - Z
|
#26
14:00
Ďáblice - Z
|
#22
17:00
Z - Dukla JM B
|
#18
10:45
Hostivař - Z
|
#22
15:00
Z - Řepy
|
#22
13:00
Z - Uhříněves
|
#18
13:00
Z - Tempo
|
Termíny zápasů jsou platné k 18.4.2024.
Pokud se termíny změní (odložení zápasu,
přesun termínu), je třeba rozpis vytisknout znovu. © www.skzbraslav.cz