zápasy a výsledky

Tisk rozpisu zápasů

Vytiskni rozpis zápasů na tuto polovinu sezóny a pověs třeba na lednici. Pokud chceš mít příští zápasy v kalendáři raději ve svém mobilu, stáhni si je do kalendáře.

SK Zbraslav - kdy, kde a s kým - podzim 2022

áčko
béčko
st. dorost
ml. dorost
st. žáci
ml. žáci
ml. žáci B
st. přípr. 2H
st. přípr. 2H
ml. přípr. 2H
ml. přípr. 1H
ne
12.3.
#17
14:30
Z - Řeporyje
#17
14:30
Bohnice - Z
ne
19.3.
#18
15:00
Prague Raptors - Z
#12
15:00
Z - Lipence B
#18
15:00
Z - Praga
ne
26.3.
#19
15:00
Z - Modřany
#13
15:00
Nebušice B - Z
#19
15:00
P Kopanina - Z

31.3.
#12
17:00
Slivenec - Z
ne
2.4.
#20
16:30
P Kopanina B - Z
#14
15:30
Z - Slivenec B
#20
15:30
Z - D Chabry
#12
16:30
Z - D Chabry
#12
16:30
Z - Junior
#12
16:30
Dukla JM - Z
#12
16:30
Sparta dívky - Z
#12
16:30
Z - Lipence
ne
9.4.
#21
16:30
Z - Zlíchov
#15
15:30
Suchdol - Z
#21
15:30
Xaverov - Z
#13
16:30
Hostivař - Z
#13
16:30
Motorlet C - Z
#13
16:30
Z - Kolovraty
#13
16:30
Z - Vinoř
#13
16:30
Uhříněves - Z
#13
16:30
Z - Ďáblice
so
15.4.
#14
09:30
Ďáblice - Z
#14
09:00
Modřany - Z
ne
16.4.
#22
16:30
Nebušice - Z
#16
16:00
Z - Střešovice C
#22
16:00
Z - Admira B
#14
16:30
Z - Háje JM B
#14
16:30
Z - Xaverov
#14
16:30
Řepy - Z
#10
17:00
Z - Řeporyje
#14
16:30
Z - Zličín
#10
16:30
Vršovice - Z
ne
23.4.
#23
17:00
Slivenec - Z
#17
16:00
Z - Košíře
#23
16:00
Z - Vyšehrad
#15
17:00
Kolovraty - Z
#15
17:00
ČAFC - Z
#15
17:00
Z - Bohemians C
#15
17:00
Motorlet D - Z
#11
17:00
P Kopanina - Z
#15
17:00
Kolovraty - Z
#15
17:00
Z - Řeporyje
#11
17:00
Z - Dukla JM
ne
30.4.
#24
17:00
Z - Libuš
#18
16:00
Dukla - Z
#24
16:00
Zličín - Z
#16
17:00
Z - P Kopanina
#16
17:00
Z - Uhříněves
#16
17:00
Stodůlky - Z
#16
17:00
FAAZ - Z
#12
17:00
Z - SA Praha
#16
17:00
Z - D Chabry
#16
17:00
D Chabry - Z
#12
17:00
FA Praha - Z
so
6.5.
#25
15:45
Aritma B - Z
#17
13:00
Ďáblice - Z
#13
10:45
Modřany - Z
ne
7.5.
#19
16:30
Z - Smíchov
#25
16:30
Z - Hostivař
#17
17:00
Z - Uhříněves
#17
17:00
Z - Dukla C
#17
17:00
Cholupice A - Z
#17
17:00
Link Academy - Z
#17
17:00
P Kopanina - Z
#13
17:00
Zličín - Z
so
13.5.
#26
11:00
Střešovice - Z
ne
14.5.
#26
17:00
Z - 1999 Praha
#20
14:30
Modřany B - Z
#18
15:00
Střešovice B - Z
#18
17:00
Z - Radotín
#18
17:00
Žižkov C - Z
#18
17:00
Z - Meteor D
#14
17:00
Z - Ďáblice
#18
17:00
Z - Hrdlořezy
#18
17:00
Z - JM Chodov
#14
17:00
Z - Žižkov
so
20.5.
#19
10:00
Aritma C - Z
ne
21.5.
#27
17:00
Cholupice - Z
#21
17:00
Z - Točná
#27
17:00
Z - Tempo B
#19
17:00
Z - D Počernice
#19
17:00
Stodůlky - Z
#19
17:00
Meteor C - Z
#15
17:00
Z - Štěrboholy
#19
17:00
Z - Vršovice
#19
17:00
Čakovice - Z
#15
17:00
Třeboradice - Z
ne
28.5.
#28
17:00
Z - Vyšehrad B
#22
17:00
Lochkov - Z
#28
17:00
FAAZ - Z
#20
17:00
FAAZ - Z
#20
17:00
Z - Bohemians C
#20
17:00
Z - Motorlet C
#20
17:00
Z - Admira C
#16
17:00
Z - Vyšehrad
#20
11:00
Střešovice - Z
#20
17:00
Z - Řepy
#16
17:00
Z - Tempo
ne
4.6.
#29
17:00
US Praha - Z
#29
17:00
Z - Vršovice
#21
17:00
Z - Klánovice
#21
17:00
Z - Vršovice
#21
17:00
Tempo C - Z
#21
17:00
Stodůlky B - Z
#17
17:00
Z - Čakovice
#21
17:00
Z - Spoje
#21
17:00
Z - Junior
#17
17:00
Meteor - Z
so
10.6.
#30
17:00
Z - Střešovice
ne
11.6.
#30
17:00
Motorlet B - Z
#22
17:00
Lochkov - Z
#22
17:00
Dukla C - Z
#22
17:00
Z - Podolí
#22
17:00
Z - Střešovice C
#18
17:00
Dubeč - Z
#22
17:00
D Počernice - Z
#22
17:00
Z - Praga
#18
17:00
Z - Podolí dívky
so
17.6.
#16
17:00
Kbely - Z
Termíny zápasů jsou platné k 30.1.2023. Pokud se termíny změní (odložení zápasu, přesun termínu), je třeba rozpis vytisknout znovu. © www.skzbraslav.cz