M10: Vyborny zapas s hektickym koncem

Zbraslav MINI 10 – Uhříněves 5 : 3 ( 1:0 , 0:1 , 2:0 , 2:2 )

• Pátek 04.04.2014  17,00 h
  • Góly: Vodička Jakub 2, Bohatec  Tomáš, Cikhart Lukáš, Bartoš Adam

Výborný zápas s maličko hektickým koncem… Po třech čtvrtinách jsme v pohodě vedli 3:1 a zdálo se, že si v klidu dokráčíme pro vítězství, ale v poslední čtvrtině jsme nechali soupeře vyrovnat, když nejprve náhodně snížil na rozdíl jediné branky, a pak jsme dostali hloupý gól po standardce (z rohu) na 3:3. Naštěstí zápas rozhodl v samotném závěru Kuba Vodička dvěma slepenými góly, vždy po přihrávce kapitána Tomáše Wegmanna.

Výborně hrála první obrana (David Carzoli a Petr Smejkal), jistý Vašek Valín vychytal ve svých částech nulu. První jarní branku vsítil Tom Bohatec, který v sólovém úniku chladnokrevně přehodil brankáře hostů. Další góly přidali rovněž netradiční střelci, Lukáš Cikhart a nejmladší hráč na hřišti Áda Bartoš.

A pak už přišel čas na parádní vystoupení Kuby Vodičky, který se přesunul z obrany do zálohy a ve svých šancích nezaváhal. Ale celý tým hrál velice aktivně a překvapivě velmi nadstandardních výkonů tam bylo více.