Archiv autora: admin

Atletické tréninky

Od nové sezóny jsme zajistili pro naše přípravkové ročníky max.2011 atletické tréninky pod vedením atletického trenéra.
Atletika začíná v úterý 7.9. od 16:00 – 17:30 (Pozor, začátek i konec posunut o 30 minut o proti původnímu návrhu), tréninky budou probíhat v areálu SK, případně v jeho okolí. Pro děti bude k použití šatna.
Cena za 10 lekcí je 1500,-Kč

přihláška na atletiku

přihlášku si prosím stáhněte, vyplňte a zašlete na adresu „tomas.bohatec@via-authentica.cz“

Trenér: Petr Dubský – 737 834 469

S pozdravem, za SK Zbraslav

Tomáš Bohatec

737 570 708

Letní Fotbalová Škola 2021

Pro Vaše talentované fotbalisty a fotbalistky budeme letos o prázdninách pořádat fotbalovou školu. Pod dozorem trenéru s profesionální licencí budou pilovat své fotbalové dovednosti. Jídlo ,pití, míče a sportovní pomůcky zajištěny, při nástupu dostane každý účastník dres se jmenovkou dle vlastního výběru . > Přihláška zde < Přihlášku prosím vyplňte, a odešlete na info@skbraslav.cz

LFT2021

Nové úrazové pojištění pro členy FAČR

Vážení sportovní přátelé,

Český olympijský výbor uzavřel od 1. 2. 2019 pro celé sportovní prostředí ČR
novou úrazovou pojistku s Pojišťovnou VZP, a.s. Všechny subjekty sdružené v
České unii sportu, tedy národní sportovní svazy, sportovní
kluby/tělovýchovné jednoty, okresní sdružení a krajské organizace ČUS jsou
od 1. 2. 2019 pojištěny prostřednictvím nové pojišťovny. Pojištění je platné
po celém světě.

Více informací k novému úrazovému pojištění od 1. 2. 2019, včetně uzavřené
pojistné smlouvy a postupu k nahlášení škodní události naleznete na
stránkách ČUS
https://www.cuscz.cz/…tml
https://www.cuscz.cz/…tml

Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění (úrazy) do 31. 1. 2019 zůstávají
stále v gesci pojišťovny Kooperativa.

Informace o novém úrazovém pojištění vyjde i ve Zpravodaji ČUS č. 1/2019.

Pojištění obecné odpovědnosti za újmu způsobenou činností trenéra či
cvičitele, uzavřená se společností Kooperativa, zůstává nadále v platnosti a
nic se v tomto směru nemění.

Předpřipravka pro děti 4-6 let

Předpřípravka 4-6 let začíná v pondělí 7. 9. od 17 hodin

Kdo si chce vyzkoušet fotbal, může přijít od 7. 9. každé pondělí a středu
od 17h na fotbalové hřiště SK Zbraslav. Věková hranice je orientačně od 4
let, záleží vždy na konkrétním dítěti a domluvě s rodiči. Podrobnější
informace naleznete zde http://skzbraslav.cz/…518 . V případě
zájmu můžete rovnou přijít nebo zavolat Jiřímu Valachovi, tel.: 739 771 932.

Zbraslavský odchovanec ve Slavii

V letošních červencových zbraslavských novinách vyšel článek o našem odchovanci a jeho nezkrácenou verzi přinášíme: http://www.mc-zbraslav.cz/o-mestske-casti/zbraslavske-noviny/archiv-/?search_kateg=146&search_sort=4&search_search=&active_id=132

Když mu bylo šest, začal hrát fotbal za SK Zbraslav, po třech letech přestoupil na Bohemku a dnes obléká dres SK Slavia Praha, ve své kategorii reprezentuje Českou republiku, zúčastnil se také několika zápasů mládežnické ligy mistrů. “Na své fotbalové začátky na Zbraslavi rád vzpomínám, byli jsme skvělá parta a výborný tým,” říká devatenáctiletý Zbraslavák Michal Hošek. Volný čas rád tráví u Vltavy, kam chodí na procházky se svými psy.

Jak hodnotíte na své první fotbalové roky na Zbraslavi? Nejraději vzpomínám na naše soustředění s trenéry Honzou a Luckou Adámkovými, která z nás udělala skvělou partu a my jsme pak jako tým byli schopni konkurovat těm nejlepším klubům v Praze, jako jsou Slavia nebo Sparta. Zbraslav mi toho jednoznačně dala strašně moc a rád se na SK vracím.

Po třech letech jste dostal nabídku hrát za Bohemku. Co to pro vás znamenalo? Přestup byl pro mě těžký hlavně proto, že jsem hrál se všemi svými kamarády, které jsem musel opustit. Na druhou stranu jsem se mohl začít fotbalově dál vyvíjet a zlepšovat. Dostal jsem příležitost zvykat si na rychlejší fotbal a trénovat s těmi nejlepšími. Chce to samozřejmě talent, ale ten už dnes bohužel nestačí. Já osobně jsem měl velkou výhodu nad ostatními díky mé kondiční a rychlostní připravenosti. Do svých 15 let jsem současně s fotbalem chodil na atletiku.

S týmem Slavie U-19 jste slavil mistrovský titul, účastnil jste se zápasů mládežnické ligy mistrů i reprezentačních utkání. Co byl pro vás největší zážitek? Zápasy v UEFA Youth League, kde jsme mohli změřit síly s světovými giganty, jako je Barcelona, Inter Milán nebo Dortmund, jsou pro mě nezapomenutelné. A samozřejmě každý zápas za českou reprezentaci je zároveň čest a neuvěřitelný zážitek. Pro každého fotbalistu by měl být cíl mít tu možnost obléknout si dres se českým lvem na prsou.

Jak jste prožíval letošní jaro v karanténě? Jsem zvyklý na to mít každý den trénink a školu, letos budu maturovat. A najednou jsem neměl co dělat. Dostali jsme individuální plány od trenérů – převážně běh a posilování, což není kdoví jaká zábava. Na hřiště jsme nemohli, tak jsem se snažil s míčem potkávat co nejvíce doma a na ulici. Nejtěžší teď bude pro každého dostat se zpět do tempa.

Jaké jsou vaše další fotbalové ambice?Určitě bych se chtěl dostat do zahraničí a živit svou rodinu tím, co mě v životě baví nejvíce – fotbalem. To je můj dlouhodobý sen. Nyní hraji za B-tým Slavie Praha, odkud bych se chtěl co nejrychleji dostat do vyšší soutěže.

Fanshop

Dobrý den,

nově je v sekci FANSHOP k dispozici odkaz na katalog a kartu vybavení. Oboje by Vám i nám mělo zjednodušit objednání dresu a jiného vybavení pro vašeho malého fotbalistu.

PROJEKT VÝSTAVBY UMT

Krásný dobrý den všem příznivcům zbraslavského fotbalu,

dovolte nám informovat Vás o situaci s výstavbou nového sportoviště v areálu SK Zbraslav.
V roce 2019 členové SK Zbraslav odsouhlasili projekt vybudování nového sportoviště přímo v areálu klubu. Důvodem byl nárůst počtu nových fotbalových nadějí (dětí) a tím i nedostatek tréninkových ploch.

projektu nového sportoviště je hřiště s umělou trávou, osvětlením a s nafukovací halou na zimní období, a také budova s potřebným zázemím (šatny, sociální zařízení, apod.). Dále dojde k využití i ostatního volného místa, na kterém budou tréninkové plochy a prostor i pro jiné sportovní aktivity. Naše malá „umělka“ zůstane zachována.

Nákres projektu, stav realizace i mnoho dalších věcí si můžete prohlédnout na stránce projektu.

Maximální cena projektu nového sportoviště je 20 milionů Kč. Projekt je navržen v rámci dotačního řízení od Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy (MŠMT), které obsahuje mimo jiné i podmínku spolufinancování klubu ve výši 30%. V případě obdržení dotace, schválila Městská část Zbraslav pomoc při spolufinancování projektu ve výši 10% dotace, takže na klub zbývá spolufinancování ve výši 20% obdržené dotace – tedy maximálně 4 miliony korun.

 Klub bude řešit úhradu spolufinancování dotace formou bankovní půjčky, z příspěvků soukromých dárců a sponzorských darů.

Podrobnosti najdete na  www.umelkaslavoj.cz.

 Za SK Zbraslav

Tomáš Bohatec,
Člen výboru
737 570 708

SK ZBRASLAV cvičí doma

Ahoj sportovci,

Natočte video, nebo pošlete fotku jak cvičíte doma, ideálně v oblečení SK

Zbraslav.
– Dělat můžete třeba dřepy, kliky, sed-lehy, trénovat kličky doma v chodbě –
hlavně opatrně, ať něco nerozbijete.
– Vše zveřejníme na našich sociálních sítích FB a webu
– videa posílejte přes úschovnu na email : tomas.bohatec@via-authentica.cz
– nejlepší fotky a videa odměníme
– video ať není delší než 30 vteřin
– k videu nebo fotce pošlete krátké info, z jaké věkové kategorie jste a
popis vašeho cvičení

Facebook stránka SKZ cvičí doma

Videa a fotky na rajce.net

Děkuji moc

Tomáš

737 570 708