JAKO jeden tým

Nabídka jednotného týmového oblečení a vybavení pro přípravky SK Zbraslav

Filosofie SK Zbraslav je spolupracovat s prověřeným dodavatelem kvalitního zboží, v dostupných středních cenových hladinách, navíc s garancí dostupnosti stejného druhu zboží po dobu několika sezón.

Milí rodiče, vybírám vybavení, které bych koupil vlastním dětem, vybavení, které rádi oblékáme i my dospělí :-) Povinnou výbavou každého hráče přípravky SK Zbraslav je bílý dres, zelené trenýrky a zelené štulpny (viz koncepce přípravek). Ostatní vybavení z nabídky je možno kdykoliv pořídit a držet týmové barvy – nemusíte nic, ale můžete hodně. Třeba průběžně, když se budete rozhodovat, co malému fotbalistovi koupit, když poroste nebo bude něco nového z oblečení nebo výbavy potřebovat, můžete nahlédnout do speciální nabídky z kolekce našeho dvorního dodavatele JAKO, která je zde uvedena.

Věřím, že se vám nabídka líbí, že dále budeme společně budovat zelenobílého ducha týmu. Proto, aby to celému týmu slušelo, aby k němu měly děti vztah, aby se těšily z toho, kam patří, aby byly obdivovány. Tomu přispívá výbava, barvy, vše je image.

Tabulka vybavení přípravek, vč. uvedení cen:

SKZ nabidka vybaveni 2014-15

Objednávky na: info(a)skzbraslav.cz

Legenda

  • * povinná výbava hráče přípravky SK Zbraslav – v případě koupě celého balíčku (dres+trenýrky+štulpny) cena celkem 900 Kč
  • Zboží můžete vidět na ilustračních fotografiích pod tabulkou.
  • V tabulce je uvedeno katalogové číslo, to můžete zadat do vyhledávače na webu JAKO. Dozvíte se detail k vybranému produktu, vč. možných velikostí.
  • Vyberte zboží, vaše cena je uvedena v tabulce zde na stránce výše, napište nám velikost.
  • Zboží objednáme a předáme proti úhradě, standardně max. do 30 dní po objednání. 

Produktová i cenová nabídka je platná do odvolání. Vybírejte v klidu, bez tlaku a s chutí :-)