Třeboradice vs. SK Zbraslav starší žáci 0:7 (0:3)

• Náhradníci: Vrecion 6, Potměšil 6, Hubrt 6
  • Branky: Kaštil (5., 20., 35., 38.), Drobílek (40., 43.), Mandlík (66.)
  • Nejlepší hráči: Spolwind, Drobílek, Kaštil
  • fotogalerie

V desátém kole jsme odcestovali přez celou Prahu k týmu do Třeboradic. O soupeři jsme měli dobré informace a na jejich styl hry jsme byli dobře připraveni. Chlapcům jsme před zápasem řekli, ať hrají svojí hru, která spočívá v bojovnosti a v rychlých kombinacích do volného prostoru, a aby se fotbalem náležitě bavili a hru si užili. Velmi početná skupinka našich fanoušků z řad našich rodičů neměla čeho litovat, když se vydala do chladného sobotního dopoledne podpořit své děti.

Od první minuty byla vidět na našich hráčích chuť do hry, šli odhodlaně za úspěchem a plnili to, co se jim před utkáním řeklo (až na pár vyjímek – kluci ví, o kom je řeč). První poločas měl pod střeleckou taktovkou Kašťa, který soupeři do poločasu nasázel hned hattrick.

O poločase jsme kluky nabádali ještě k zjednodušení hry, hře na málo dotyků a chtěli jsme vidět více zakončení.

Druhý poločas byl o něco lepší než poločas první, jelikož kluci domácí hráče jasně přehrávali, jak po technické, tak fyzické stránce. Byla radost koukat na krásné kombinace v křídelních prostorech, na odvahu řešení v zakončení, ale hlavně se mi velice líbila týmová hra a bojovnost od všech – zbraslavské srdíčko dnes všichni prodali. Konečný výsledek 7:0 je zcela oprávněný a spravedlivý.

Chlapcům děkujeme za kvalitní výkon, za 3 důležité body a přál bych si, aby takto kvalitní výkon přenesli i do posledního utkání podzimu, které se koná příští sobotu na domácím hřišti  od 14:00 hodin proti Bohnicím – touto cesto žádám všechny zbraslavské fanoušky, aby přišli naše kluky podpořit!!!