SZ: Potvrzeni vysoke kvality!!!!

SK Zbraslav vs. Šeberov 15:1 (9:1)

• sestava: Mecera 6 – Vodička 6, Uhlíř 7, Chyba 9, Hrubý 8 – Mandlík 6, Spolwind 8, Macík 7, Čumpelík 7, Drobílek 8 – Kaštil 9
  • náhradníci: Potměšil 6, Kessler 6, Černý 6, Hubrt 7
  • branky: Kaštil (2., 14., 18., 22., 38., 39., 65.), Drobílek (5., 58.), Hubrt (15., 50.), Čumpelík (30., 33.), Černý(57.), Hrubý (46.)
  • nejlepší hráči: Kaštil, Chyba, Hrubý
  • fotky ze zápasu

V šestém kole jsme přivítali na domácím hřišti velmi ambiciozní tým ze Šeberova… Hráčům jsme kladli na srdce stejné pokyny jako v předešlých utkáních, a to rychlou a vyzrálou hru, plnou kombinací a časté střelby. Věděli jsme o hráčích soupeře vše a naši kluci v dnešním zápase odvedli maximum a ukázali vysokou kvalitu v této věkové kategorii.

Do prvního poločasu jsme vstoupili aktivně a hned po pěti minutách jsme vedli 2:0. Ovšem hned z protiútoku hosté korigovali v 7. minutě po rohovém kopu na 2:1 a pomýšleli na dobrý výsledek. Naši kluci ale ihned zapli na 200 % a do poločasu krásnými brankami a aktivní hrou potvrdili naší sílu a výsledek o poločase 8:1 byl zcela oprávněný.

O poločase jsme klukům řekli, aby stále hráli se stejným elánem, aby se fotbalem bavili a aby fotbalové fanoušky z řad našich rodičů fotbalem nadále těšili…

V druhém poločase naši kluci hráče Šeberova vysloveně drtili a prakticky se hrálo na jednu branku – kluci hráli výborně takticky a super kombinacemi dováděli hráče Šeberova do úzkých (to vyústilo v několik faulů = zákeřných, nesportovní hru soupeře jsme ale ustáli) a poprávu jsme zápas dovedli k úžasnému výsledku 15:1 pro nás.

Klukům děkujeme za super hru, plnou krásných branek. Hlavně ukázali vysokou fotbalovou kvalitu, a to mně osobně nejvíc hřeje na srdci. Touto cestou chci pozvat všechny zbraslavské fanoušky na utkání st.žáků a aby nás chodili v co nejvíce počtu (povzbuzovat), jelikož tito kluci si zaslouží vysokou návštěvnost – chlapci děkuji = jsem na vás hrdý…

trenéři: Žižka, Mecera, Štengl