SZ: Zapas o velke kvalite hostu…

Dukla JM : SK Zbraslav 0:9 (0:5)

• branky: Kaštil (18., 25., 41., 47.), Drobílek (47., 61.), Macík (27., 41.), Chyba (22.)
  • nejlepší hráči: Chyba, Spolwind, Macík, Kaštil
  • sestava: Mecera 7 – Hrubý 8, Chyba 9, Uhlíř 7, Vodička 7 – Mandlík 7, Čumpelík 5, Spolwind 9, Macík 9 – Kaštil 9, Drobílek 8
  • náhradníci: Černý 8, Potměšil 7, Vrecion 7
  • fotky ze zápasu

V pátém kole jsme přijeli na hřiště Dukla JM a nutno říci, že hned od prvního okamžiku jsme byli udiveni zázemím a hřištěm, kterým tento tým disponuje (kabiny ve škole a hřiště neskutečně drnovaté…).

Hráčům jsme před utkáním řekli, že nastupujeme v našem klasickém rozestavení 4-4-2 a že by už mohli po několika nezdařených utkání ukázat svojí herní kvalitu, která spočívá v rychlé kombinaci, křídelních prostorech a častém kvalitním zakončení!!!

Naše mladé naděje do zápasu vstoupili s velkou chutí, hráči Dukly byli nuceni stále bránit a naši kluci plnili přesně to, co jsme po nich chtěli. V prvním poločase naši kluci předvedli kvalitní výkon na dva dotyky a krásnými kombinacemi se dostávali do častého zakončení = poločasový výsledek 5:0 pro naše kluky mluví za vše.

O poločase jsme hráčům kladli na srdce stejnou hru a aby se fotbalem náležitě bavili. Říkali jsme jim ještě, aby nic nepodcenili a zápas dovedli ke krásnému výsledku.

Hráči v dnešním zápase hráli na 200 % a zbraslavskému fotbalu udělali pěknou vizitku. V druhém poločase kluci hráče Dukly přehrávali po všech stránkách a konečné skóre 9:0 pro naše barvy bylo zasloužené!!! K tomuto utkání je také nutno říci, že hráči Dukly hráli zákeřným a nesportovním způsobem a na fauly toto utkání skončilo 40 : 3 pro Duklu!!!

Klukům děkujeme za zodpovědný a kolektivní výkon, jsem za dnešní výkon na kluky hrdý a jsme moc rádi, že naši hráči z tohoto zápasu odešli nezranění a že ukázali vysokou herní a kolektivní kvalitu – dnes to bylo úžasné = jen tak dál!!!!!!!!!!!

trenéři: Žižka, Mecera