MZ: Prizpusobeni se hre soupere…

SK Zbraslav MŽ vs. SC Radotín 17:1 (9:0)

Sestava: Mecera (Vrecion) – Vodička (Smejkal), Hrubý – Tkach (Dufek), Mandlík (Macík), Čumpelík (Černý), Drobílek (Hošek) – Kaštil (Hubrt)

Branky: Kaštil (2., 4., 21., 29., 34., 44., 55., 59., 61.), Čumpelík (17., 24., 40., 58.), Hrubý (8.), Tkach (32.), Mandlík (38.), Černý (64.)

fotky z utkání

Do utkání s posledním Radotínem jsme hráče nabádali k nepodcenění soupeře a naší kombinační hře v křídelních prostorech zakončovanou častou střelbou – dále jsme hráče nabádali k aktivnímu útočnému presinku už od rozehrání od branky. Naši kluci do utkání šli aktivně, kdy jsme po deseti minutách prvního poločasu šli už do tříbrankového vedení. Hráči se s tímto výsledkem uspokojili a začali zápas lehce podceňovat. Během prvního poločasu  jsme se místy přizpůsobili chodící hře Radotínu a první poločas jsme nehráli to, co jsme chtěli, i když jsme první poločas vyhráli 9:0!!!

O poločase jsme na kluky zvedli hlas, jelikož to, co jsme předvedli první poločas, bylo málo – chtěli jsme běhavý kombinační fotbal (aby kluci hráli s chutí a týmově), ale první poločas jsme odchodili!!!! Kluci si v tomto utkání mohli vyzkoušet kombinace do křídel přes narážečky, větší týmovou hru!!! Místo toho hráči v některých momentech hráli sami na sebe a při zakončení hamounili přesto, že mohli nahrát volnému spoluhráči před prázdnou branku…

Do druhé půle kluci vstoupili s větší chutí, hráli více týmově, přihrávky nacházeli spoluhráče a na fotbal se dalo již koukat v přísnějším měřítku. Dnes nám ale totálně vybouchla obrana (Šimi s Vodou), chtěli hrát jen do předu a vůbec nebránili hostující útočníky!! Tímto bráněním jsme dovolili hostujícímu týmu ke korigování výsledku v 50. minutě na 12:1. Náš tým ještě do konce zápasu vstřelil pět branek a utkání dovedl do vítězného konce – 17:1!!!

Hráčům děkujeme za povinné vítězství, ale předvedenou hrou nás spíše zklamali, a to se i proti soupeřům ze spodku tabulky neodpouští = každé utkání chceme odehrát na 200% a ne na 50% s vědomím, že to stačí. Po dnešním výkonu tudíž převládá malá spokojenost, jelikož si myslím, že proti takovému soupeři (se vší úctou k soupeři) máme vyhrát s větším přehledem a větším výsledkem!!! Chlapcům děkujeme za 3 body a věříme, že v příštím utkání se celkové pojetí hry o 100% zlepší….