SK Zbraslav vs. FC Zličín 7:1 (4:0)

• Branky: Kaštil (1., 7., 17., 28., 67.), Hrubý (42.), Drobílek (51.)
  • Sestava: Mecera – Uhlíř (Smejkal), Kessler (Vodička) – Mandlík (Dufek), Macík (Hrubý), Čumpelík (Černý), Drobílek (Hošek) – Kaštil (Hubrt)
  • fotky ze zápasu

V nedělním odpoledni jsme přivítali na našem stadionu soupeře ze Zličína. Hráče jsme nabádali k aktivní hře, vysunutému presinku, rychlé kombinaci a častému zakončení.

Chlapci do zápasu vstoupili s vírou uspět a hned v první minutě jsme šli do vedení po brance Kašti a tato branka našemu týmu hned vnesla klid na kopačky. V 7. minutě hned Jirka opět úřadoval a další brankou zvyšoval na 2:0 pro naše barvy!! Náš tým soupeře nepouštěl vůbec do útočné hry, kluci výborně napadali hostující tým a rýchlými zisky míče a časté kombinaci hráče Zličínu drtili. Kašta se do poločasu ještě trefil dvakrát, když po akcích po křídelních prostorech zakončoval (střelec jak má být).

O poločase jsme kluky nabádali ke stejnému výkonu z prvního poločasu, jen jsme chtěli upozornit na pomalý přechod do útoku a aby naši kluci zpřesnili kombinace, zrychlili hru po křídlech a aby více zakončovali.

Do druhého poločasu jsme se zlepšili a několika slibnými akcemi po krajích jsme soupeře přehrávali. V druhém poločase se trefili Šimi, Drobas, Kašta (ale měli jsme ještě několik slibných příležitostí ke skorování). Mrzí nás pouze branka v 68. minutě, kdy soupeř korigoval na konečných 7:1 (chtěli jsme udržet čisté konto).

Našim klukům v dnešním zápase nelze mnoho co vyčíst, zvládli jsme zápas jak herně, tak bodově a klukům za to moc děkujeme. Na závěr děkuji trenéru mini10 Standovi Šírlovi, který mi pomohl s kaučingem během zápasu (jelikož S.Sádovský byl s naším B mužstvem na zápase).

Kluci děkujeme a příští zápas na Braníku odmakáme a uděláme vše pro úspěch, je to ve vás!!!!!