SK Zbraslav vs. FSC Libuš 7:3 (4:1)

• Sestava: Mecera – Vodička (Smejkal), Kessler – Mandlík (Hošek), Macík, Čumpelík, Drobílek (Dufek) – Kaštil (Tkach)
  • Branky: Kaštil 4, Macík 2, Tkach
  • fotky ze zápasu a nová fotka týmu

K dalšímu mistrovskému utkání na naše hřiště přijel velice odhodlaný a připravený soupeř z Libuše.
Do utkání jsme hráče připravovali na sílu hostí a od kluků jsme chtěli nátlakovou hru s rychlými kombinacemi v křídelních prostorech. A kladli jsme důraz na zisk v podobě tří důležitých bodů!!!!
Kluci do utkání šli s odhodláním, ale přibrzdila nás první inkasovaná branka zápasu do naší sítě – po chybě Vody, když se po několikáté nechal předběhnout a hostující útočník únikem na našeho brankáře (Fandu) proměnil samostatný nájezd – 0:1!! Tato branka nastartovala náš tým a naše mladé naděje zbraslavského fotbalu přehrávali Libuš po všech stránkách. Kašťan uchopil utkání do své režie a soupeři během první půle nasázel tři góly, plus k tomu přidal jednu asistenci na Vládíka. Nutno podotknout, že tým Libuše měl také své šance, ale dnes výborně chytající Fanda nic za svá záda už nepustil = poločas 4:1!!!!
O poločase jsme hráčům říkali, ať nedopustí stejné drama jako v předešlém kole hraném na hřišti PSK Unionu a ať hrají stále se stejným odhodláním a s větší kombinační hrou.
Kluci si instrukce vzali k srdíčku a druhý poločas kontrolovali předvedenou hrou založenou na kombinaci, průniky v křídelních prostorech a časté střelbě!!!! V druhém poločase se ještě trefili Kašťan, Máca 2x (nutno vyzdvihnout branku Máci, když zpoza vápna napřáhl a dalekonosnou střelou rozvlnil síť). Bohužel i přes krásný výsledek nám dnes moc nefungovala obrana (špatné zajišťování).
I přes vynikající výsledek je nutné pochválit oba brankáře (jak Zbraslavi, tak Libuše) – výborné zákroky a skvělé výkony!!! Máme stále na čem pracovat a věříme, že v dalších utkáních se naše zbytečné chyby budou minimalizovat.
Borci děkujeme za bojovný a kombinační fotbal, příští utkání budeme chtít znovu zvládnout! Chlapci jedeme dál, náš cíl je v dohledu…