Do sekce Fotogalerie – Mini 10 byly přidány i fotky ze starších zápasů!

KOLOVRATY : SK ZBRASLAV MINI 10 – 3:4 – 7. KOLO, 14.10.2012

• Branky: Bartoš, Hošek, Dufek, Tkach
  • Sestava: Valín, Wegmann, Poláček,  Hošek, Schánilec, Šírl, Bartoš, Carzoli – S posilou Tkach, Dufek, Smejkal J.
  • Třetiny: 2:1, 0:0, 2:2
  • fotky z utkání

Na počátku první třetiny dokázala sestava Smejkal J., Bartoš, Tkach, Hošek, Šírl velmi důslednou, bojovnou hrou a hezkými přihrávkami, vstřelit již v prvních minutách zápasu gól. Ten proměnil Vašek Bartoš. Krátce na to další gól přidal do soupeřovy branky Matyáš Hošek. Soupeř překonal na konci první třetiny jak naši obranu, tak i gólmana. První třetina skončila za stavu 2:1.

Druhá třetina, po výměně stran,  se odehrávala v podobném duchu. Bojovnost a nátlak na soupeřovu branku převažovali. Hoši z Kolovrat si ale nic nenechali líbit. Tato třetina byla velice vyrovnaná a skončila za stavu 0:0. Škoda mnoha neproměněných střel Vládi Tkacha v této třetině.

O přestávkách tentokrát i asistent trenéra Michal vlídnými slovy vysvětloval obráncům, jak se nedopouštět zbytečných chyb. Standovy důrazné pokyny byly v jedné z přestávek doplněny i názornou ukázkou :-)

V třetí třetině po gólu Lukáše Dufka, se soupeř probudil k výkonům a za stavu 3:1 srovnal během pár minut na 3:3. Opravdu v posledních cca 2 minutách zápasu Vláďa Tkach vstřelil vítězný gól Zbraslavi. Výbornými výkony gólmana Vaška Valína, celého týmu a pana rozhodčího bylo vidět, že kluci – BOJOVALI, HRÁLI  KOMBINAČNÍ FOTBAL, DOSTÁVALI SE DO 100% ŠANCÍ. Prostě pustili se do soupeře s velkým odhodláním hned na počátku zápasu, což se jim vyplatilo. To vše a podpora fanoušků z řad rodičů, jim dodalo patřičné sebevědomí, se kterým hráli. Opět se podařilo, že jsme mohli vidět velmi hezký a napínavý fotbal.

Zbraslav MINI 10 už po páté v řadě vyhrála zápas. Vyhrála i přesto, že ze soupeřových  10-ti hráčů, bylo 7 kluků ročník 2002. Doufám, že takové budou i následující zápasy. Kluci děkujeme, výborně! Jen tak dál…