SK Zbraslav mladší žáci – ABC Braník A 3:6 (2:2)

• 23.10.2012, 8. kolo
  • Branky: Čumpelík (12.), Hrubý (24.), Mandlík (67.)
  • Sestava: Mecera (Vrecion, Štolpa J.) – Hrubý, Smejkal (Uhlíř) – Drobílek (Hubrt), Macík, Čumpelík, Mandlík (Vodička) – Tkach (Černý)
  • fotky ze zápasu

V zápase o první místo přijel k nám ABC Braník posílený o několik hráčů z A mužstva (přebor Prahy). Nastoupili jsme v klasickém rozestavení 2-4-1 a nabádali jsme kluky k bojovnosti a kombinačnímu fotbalu.
Těžké utkání plné soubojů jsme začali bohužel obdrženým gólem v 7.minutě, když ABC využil z přímého kopu z půlky – 0:1. Ve 12 minutě se dostal po rohu k odraženému míči Fíla a (zblokovanou střelou) z vápna vyrovnal – 1:1! Ve 24 minutě po centru Fíly nás Šimi poslal do vedení hlavou – 2:1!!! V tento okamžik jsme Braník přehrávali a po dvou faulech ve vápně (šlapák a stáhnutí za dres) jsme mohli jít do většího vedení. Rozhodčí malinko utkání ovlivnil – ale na to se nevymlouváme. Je to situace, která mě velice mrzí, že i v této soutěži jsou utkání, kdy chyba rozhodčího (nevědomky) změní vývoj celého utkání.
Na konci prvního poločasu Braník využil nedůrazu v obraně a srovnal – 2:2.
Druhý poločas začal náporem Braníku, kdy hned na začátku využili rychlý brejk a zvýšili na – 2:3. Hned za dvě minuty dalším nedůrazem v obraně jsme pomohli ABC ke zvýšení výsledku – 2:4. V 63 minutě jsme dostali ještě dvě branky – smolné (vlastní a přečíslení) – 2:6. V 67. minutě Fíla vymotal obranu ABC a předložil Mandlemu, který korigoval výsledek na konečných – 3:6.
Kluci utkání odjezdili na 200%, nechali na hřišti duši, bojovali – dřeli do poslední minuty – jsme na vás pyšní kluci všichni – kdo byl dnes na zápase (realizační tým, rodiče atd.) .Jediná kaňka byla, že nemáme lepší fyzičku – ale na tom (v zimě) zapracujeme a budeme ještě lepší!!! Kluci hlavu nahoru – hráli jste dnes opravdu dobře a ukázali jste zbraslavské srdíčko!!! Děkujeme kluci, jen tak dál!!!!