ZBRASLAVSKÝ ŠKOLNÍ POHÁR

ZBRASLAVSKÝ ŠKOLNÍ POHÁR – 4.ROČNÍK ( 31.KVĚTNA 2019 – HŘIŠTĚ SK ZBRASLAV )

FOTKYVIDEO

Máme za sebou již čtvrtý ročník a asi nikoliv poslední a tak je čas se ohlédnout za tím, jak celý turnaj proběhl a kdo jak hrál.

Sehrálo se celkově 46 zápasů – první, druhé, třetí a páté třídy sehrály po 10 zápasech , čtvrté třídy pak zápasů 6.

Celkově padlo 25 branek v prvních třídách, 57 branek ve druhých třídách, 52 branek ve třetích třídách, 31 branek ve čtvrtých třídách, 43 branek v pátých třídách …. Úplně celkově tedy 208 gólů !!!! Průměr to je více jak 4,5 branky na zápas.

První třídy :

1A : 1B – 2: 1 ( 2x Ramirez – 1x Pletka ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Ramirez – Pletka

1A : 1E – 0 : 1 ( 1x Pospíšil ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Ramirez – Pospíšil

1B : 1C – 0 : 0 (nikdo ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hloupý – Latuske

1B : 1E – 2 : 1 ( 2x Pletka – 1x Munhoz) nejlepšími hráči vyhlášeni : Pletka – Munhoz

1A : 1D – 2 : 1 (1x Hochegger, 1x 1x Ramirez : 1x Peřina ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Klement – Peřina

1D : 1E – 1 : 3 (Zych Marek – Košan, Munhoz, Pospíšil ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Peřina – Pospíšil

1A : 1C – 0 : 0 ( nikdo ) nejlepšími hráči vyhlášeni :Hochegger – Hadi

1B : 1D – 3 : 0 ( 1x Pletka, 1x Jeřádková,1x Pospíšil ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Pletka – Zych Marek

1E : 1C – 5 : 1 ( 2x Pospíšil, 2x Munhoz, 1x Udržal) nejlepšími hráči vyhlášeni : Pospíšil -Latuske

1C : 1D – 1 : 1 (1x Vašíčková – 1x Šonka) nejlepšími hráči vyhlášeni : Latuske – Šonka

Druhé třídy :

2A : 2B – 1 : 2 ( 1x Valenta – 1x Kotek, 1x Kliment ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Valenta – Kotek

2A : 2E – 0 : 5 ( 4x Žižka, 1x Petříček ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Pavlicová – Žižka

2B : 2C – 0 : 8 ( 3x Kadlec, 2x Potočár, 2x Strohner,1x Šunkevič ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Marek – Kadlec

2B : 2E – 2 : 7 ( 2x Doubková – 4x Žižka, 2x Horák, 1x Jamborová ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Doubková – Žižka

2A : 2D – 0 : 2 (1x Vrána, 1x Vurm ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Marc – Šípková

2D : 2E – 1 : 3 (1x Vrána – 1x Jamborová,x Slánský, 1x Žižka ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Vodvářka – Roreitnerová

2A : 2C – 0 : 6 ( 3x Potočár,1x Kadlec,1x Šunkevič, 1x Strohner ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Valenta – Potočár

2B : 2D – 0 : 2( 1xVodvářka,1x Vrána ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Doubková- Vrána

2E : 2C – 3 : 8 ( 2x Žižka, 1x Horák – 4x Kadlec, 2x Potočár, 1x Strohner, 1x Ctibor ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Žižka – Kadlec

2C : 2D – 6 : 1 ( 2x Kadlec,2x Potočár, 1x Fapšo, 1x Strohner – 1x Vrána ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Potočár – Vurm

Třetí třídy :

3A : 3B – 4 : 1 ( 3x Vlk,1x Novák – 1x Kousek ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Vlk – Kousek

3A : 3E – 1 : 8 ( 1x Novák – 3x Latuske, 3x Kamarád, 1x Lihostajeva, 1x Štěchová ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Vlk – Kamarád

3B : 3C – 0 : 6 (3x Friedrich,1x Joch, 1x Rudolf,1x Střílek ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Pešková – Friedrich

3B : 3E – 0 : 7 ( 4x Latuske , 1x Kamarád, 1x Adam, 1x Štěchová ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Rybicka – Kamarád

3A : 3D – 1 : 3 (1x Vlk – 3x Rytiř ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Vlk – Rytíř

3D : 3E – 1 : 2 (1x Treybal – Lihostajeva ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Rytíř – Lihostajeva

3A : 3C – 0 : 0 (nikdo ) nejlepšími hráči vyhlášeni :Dvorský – Friedrich

3B : 3D – 1 : 7 ( 1x Kousek – 3x Rytíř, 3x Treybal, 1x Rubeš ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Kousek – Treybal

3C : 3E – 1 : 5 ( 1x Rudolf – 3x Latuske, 2x Kamarád ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Rudolf – Latuske

3C : 3D – 2: 2 (2x Fiedrich : 1x Rytíř, 1x Vodičková ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Friedrich – Švandelík

Čtvrté třídy :

4A : 4B – 5 : 0 ( 4x Hegar, 1x Špinková) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hegar – Dolejš

4C : 4D – 3 : 1 ( 2x Lášek,1x Bobysudová – Žižka ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Bobysudová – Žižka

4B : 4D – 1 : 2 (1x Nový – 1x Žižka, 1x Šafanda ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Nový – Žižka

4A : 4D – 4 : 3 ( 3x Petráš, 1x Hegar – 1x Žižka,1xŠafanda,1x Štefko ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hegar – Hniličková

4C : 4B – 10 : 1 (4x Lášek, 4x Novotmý, 1x Bohatec, 1x Bolardt ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Bobysudová – Dolejš

4A : 4C – 0 : 1 (1x Novotný ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hegar – Bolardt

Páté třídy :

5A : 5C – 1 : 0 ( 1x Hrubý ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hrubý – Mencl

5F : 5D – 0 : 4 ( 1x Vejvoda, 1x Kunst, 1x Kuba, 1x Sýkora ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Los – Vejvoda

5D : 5E – 0 : 2 ( 2x Potočár ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Vejvoda – Potočár

5A : F – 5 : 2 ( 2x Břeň, 1x Vejvoda, 1x Odrráček, 1x Bartek ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Břeň – Los

5C : 5D – 2 : 1 (1x Jeřábková,1x Šefčík – 1x Kuba ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Jeřábková – Vejvoda

5E : 5F – 5 : 1 (2x Potočár, 2x Hradecký. 1x Dalekorej – 1x Zahrádka) nejlepšími hráči vyhlášeni : Potočár – Kaminiecká

5A : 5D – 2 : 2 ( 2x Hrubý – 1x Vejvoda,1x Koukal ) nejlepšími hráči vyhlášeni :Hrubý – Kunst

5C : 5E – 0: 3 ( 2x Potočár, 1x Hradecký ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Mencl – Potočár

5C : 5F – 8 : 0 ( 2x Mencl, 2x Čermák, 2x Zych, 1x Jirotka, 1x Jeřábková ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Mencl – Buršová

5A : 5E – 0 : 4 ( 2x Potočár, 2x Brůna ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Břeň – Potočár

………………………………….

Celkové pořadí první třídy :

1 místo 1 E – 9 bodů – skóre 10 : 4 – střelci 4x Pospíšil, 4x Munhoz, 1x Udržal,1x Košan – nejlepší hráč – Pospíšil Martin

2 místo 1A – 7 bodů – skóre 4 : 3 – střelci 4x Ramirez, 1x Hocheger – nejlepší hráč Ramirez Sebastian Robles

3 místo 1B – 7 bodů – skóre 6 : 3 – střelci – 4x Pletka, 1x Jeřábková, 1x Pospíšil – nejlepší hráč Pletka František

4 místo 1C – 3 body – skóre 2 : 6 – střelci 1x Vašíčková, 1x Had – nejlepší hráč Latuske Vanessa

5 místo 1D – 1 bod – skóre 3 : 9 – střelci 1x Šonka, 1x Peřina, 1x Zych Marek – nejlepší hráč Peřina M.

Celkové pořadí druhé třídy :

1 místo 2C – 12 bodů – skóre 28 : 4 – střelci 10x Kadlec,9x Potočár, 5x Strohner,2x Šunkevič,1x Ctibor, 1x Fapšo – nejlepší hráč – Kadlec Jan

2 místo 2E – 9 bodů – skóre 18 :11 – střelci 11 x Žižka, 3x Horák, 2x Jamborová, 1x Petříček, 1x Slánský – nejlepší hráč Žižka Alex Michael

3 místo 2D – 6 bodů – skóre 6 : 9 – střelci – 3x Vrána, 1x Vurm, 1x Vodvářka – nejlepší hráč Vrána Mikuláš

4 místo 2B – 3 body – skóre 4 : 18 – střelci 2x Doubková,1x Kliment, 1x Kotek – nejlepší hráč Doubková Eliška

5 místo 2A – 0 bodů – skóre 1 : 15 – střelci 1x Valenta – nejlepší hráč Valenta Vojtěch

Celkové pořadí třetí třídy :

1 místo 3E – 12 bodů – skóre 22 : 3 – střelci 10x Latuske, 6x Kamarád, 3x Lihostajeva,1x Adam,1x Štěchová – nejlepší hráč – Kamarád Tobiáš

2 místo 3D – 7 bodů – skóre 13 : 6 – střelci 6x Rytíř, 3x Treybal, 1x Vodička,1x Rubeš – nejlepší hráč Rytíř Oliver

3 místo 3C – 5 bodů – skóre 9 : 7 – střelci – 5x Friedrich, 2x Rudolf, 1x Joch, 1x Střílek – nejlepší hráč Friedrich Sebastian

4 místo 3A – 3 body – skóre 6 : 12 – střelci 4x Vlk, 2x Novák – nejlepší hráč Vlk Edie

5 místo 3B – 0 bodů – skóre 2 : 24 – střelci 2x Kousek – nejlepší hráč Kousek

Celkové pořadí čtvrté třídy

1 místo 4C – 9 bodů – skóre 14 : 2 – střelci 6x Lášek ,5x Novotný, 1x Bobysudová, 1x Bohatec, 1x Bolartd – nejlepší hráč Bobysudová Nela

2 místo 4A – 6 bodů – skóre 9 : 4 – střelci 5x Hegar, 3x Petráš, 1x Špinková – nejlepší hráč Hegar Tomáš

3 místo 4D – 3 body – skóre 6: 7 – střelci 3x Žižka, 2x Šafanda, Štefko – nejlepší hráč Žižka Denis

4 místo 4B – 0 bodů – skóre 2: 17 – střelci – 2x Nový – nejlepší hráč Dolejš Filip

Celkové pořadí páté třídy :

1 místo 5E – 12 bodů – skóre 14 : 2 – střelci 8x Potočár, 3x Hradecký, 2x Brůna, 1x Dalekorej – nejlepší hráč Potočár Matěj

2 místo 5A – 7 bodů – skóre 8 : 8 – střelci 3x Břeň, 2x Hrubý,1x Ondráček,1x Vejvoda,1x Bartek – nejlepší hráč Břeň Daniel

3 místo 5C – 6 bodů – skóre 11 : 5 – střelci 2x Mencl, 2x Čermák, 2x Jeřábková, 2x Zych, 1x Ševčík, 1x Jirotka nejlepší hráč Mencl Jonáš

4 místo 5D – 4 body – skóre 7 : 6 – střelci 2x Vejvoda, 2x Kuba, 1x Kunst, 1x Sýkora, 1x Koukal – nejlepší hráč Vejvoda Tomáš

5 místo 5F – 0 bodů – skóre 3 : 22 – střelci 2x Zahrádka, 1x Los – nejlepší hráč Los Dominik

……………………….

Kategorie nejlepší střelec prvních tříd :

1 místo Pospíšil Martin – 4 branky (1E )

2 – 3 místo Munhoz ( 1E ) a František Pletka ( 1B)

Kategorie nejlepší střelec druhých tříd :

1 místo Žižka – 11 branek (2E )

2 místo Kadlec – 10 branek ( 2C )

3 místo Potočár – 9 branek ( 2C )

Kategorie nejlepší střelec třetích tříd :

1 místo Latuske ( 3E ) 10 branek

2-3 místo Kamarád ( 3E ) + Rytíř ( 2D) 6 branek

Kategorie nejlepší střelec čtvrtých tříd :

1 místo Lášek ( 4C ) 6 branek

2-3 místo Tomáš Hegar ( 4A ) a Michal Novotný ( 4C ) 5 branek

Kategorie nejlepší střelec čtvrtých tříd :

1 místo Potočár ( 5E ) 8 branek

2 – 3 místo Břeň ( 5A) + Hradecký (5E ) 3 branky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *