Nej hraci z lonskeho plesu

Vítězové za podzim 2016

U 9  …. David Lášek  …. Trenéři : Petr Vondráček , Tomáš Bohatec, Viktor Vodička, Vojtěch Vrecion …  Za podzim nastřílel 41 branek, což je více než druhý a třetí v pořadí dohromady. Velký příslib do budoucnosti.

U 11  ….. Matěj Potočár – Trenéři Jan Votava mladší , Jan Mandlík …  nejpoctivější hráč v týmu , má v týmu největší slovo , největší zlepšení za podzim 2016, chce být dobrým fotbalistou a dělá pro to vše a je to vidět

Mladší žáci – Michal Mixa – Trenéři Petr Šimoníček , Jan Kreil  …. z kategorie MŽ stojí za vyzdvihnutí dva hráči, Michal Mixa a Pavel Ševčík.  Michal Mixa je hráč s tahem na branku, umí jak dát gól, tak i připravit gólovou přihrávku. Pavel Ševčík držel mužstvo jako brankář, zabránil spoustě gólů výbornými zákroky. Cenu pro nejlepšího ml. žáka ale může dostat jen jeden z nich – za podzim 2016 je to Michal Mixa.

Starší žáci – Jiří Smejkal  … Trenér Pavel Hejhal  …. Kapitán týmu za výkony a přístup jak k tréninku tak k zápasům, kdy jde ostatním příkladem a strhává je k vyšší výkonnosti.

Dorost  – Čumpelík Filip – Trenéři Michal Žižka, Jan Votava starší  –  pravidelně v mistrovských utkání předváděl výborné výkony a vždy patřil k nejlepším hráčům na place.Patří mezi nejnadanější odchovance SK Zbraslav. 

Starý páni – Jaromír Liška – V kategorii starších pánů, to byl opravdu těžký oříšek, vybrat toho, který se bude pyšnit titulem nej starší pán. Nakonec to bylo vyřešeno demokraticky, tj. hlasováním. Tím pádem není možné, výsledek jakkoliv napadnout Ze starých pánů byl vybrán ten, s kterým je pro mužstvo, v kterém hraje, vždy opravdu nezapomenutelný zážitek. Jeho pohyb po celé ploše hrací plochy, geniální řešení situací a přihrávky, které často nikdo neví, komu jsou adresovány Cenu pro nejlepšího staršího pána získává….. Jaromíř Lišák Liška J

 Nejlepší žena  – Lucka Adámková – vzhledem k tomu, že v této kategorii není nikdo jiný, kdo by si aktivně účastnil fotbalových klání, vyhrává tuto cenu Lucka Adámková. Ne, teď vážně J  Lucka, se skoro pravidelně účastní tréninků se starými pány a rozhodně proti starším, zkušenějším a běhavějším spoluhráčům určitě nezaostává. A její dortíky jsou již teď na starých pánech vyhlášené……….

B ….. byla vyhlášena osobnost podzimu ….. Robert Bohunický – duše béčka bez které by se poslední roky s největší pravděpodobností ani nehrálo

A  Michal Žižka – Trenér Martin Vnouček …. Nejlepší hráč A týmu získal podobné ocenění za podzim 2016 i v rámci Pražského přeboru a je jím Michal Žižka.Je to nejzkušenější hráč v týmu , který je určitě nepřehlédnutelný v každém zápase jak svým přehledem a tak i důrazem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *