MZ: Zapas jara

15. kolo – neděle 01.05.2016, 15:00 – Zbraslav MŽ : Chodov  7:1 (3:0)

• SESTAVA:  ŠEVČÍK – WEGMANN/HOŠEK/POLÁČEK – MIXA/WAIZ/HALUZA – CARZOLI (Čermák, Cikhart, Smejkal, Bohatec)
  • GÓLY :  3x Mixa Michal, 2x Waiz Filip a Wegmann Tomáš

Po podzimním dramatickém průběhu jsme toto utkání označili jako zápas jara a již příprava v týdnu tomu odpovídala. Prvních 20 minut jsme hráli přesně dle přestav a předzápasových příprav a vedení 3:0 bylo naprosto zasloužené! První branku dal Michal M. po dorážce střely Filipa. Druhou branku pak podél brankáře k tyči přidal opět Michal M. po krásném sólu přes několik hráčů. A třetí brankou potrestal Tomáš W. vyběhnutí gólmana k rohovému praporku střelou z poloviny hřiště. Několik dalších šancí jsme bohužel nevyužili a konec poločasu pomaličku převzali styl soupeře bez dostatečného důrazu a agresivity v zakončení. Do druhého poločasu jsme opět vlétli a dvěma brankami definitivně utnuli soupeři šanci na zvrat (obě vstřelil střelec jara Filip Waiz). Soupeř pak dorážkou trestného kopu zaznamenal čestný úspěch, ale poslední slovo měli naši hráči – nejprve Michal Mixa dotlačil míč do sítě a zkompletoval hattrick a nakonec poslední střelou zápasu z přímého kopu Tomáš W. završil skóre na 7:1! Myslím, že utkání jara jsme zvládli parádně, nezbývá než klukům poděkovat za výborný výkon.