MZ: Pretahovana o body

16. kolo, neděle 3.5.2015, 15:00 – Střešovice vs. Zbraslav mladší žáci 5:5 (3:3)

• Sestava : Sofron – Uhlíř/Hošek/Poláček – Waiz/Dufek/Schánilec – Mecera (Carzoli)
  • Góly :  3x Waiz, 2x Dufek

Začátek zápasu v mnohém připomínal minulé utkání proti Podolí, měli jsme velmi silný tlak a hned v první minutě ohromnou šanci, bohužel stejně jako minulý týden neproměněnou. Tlak ale neustával a další šance následovaly a jednu z nich Lukáš Dufek i proměnil. Soupeř z ojedinělé akce vyrovnal, ale náš herní projev se neměnil a stále přicházely další šance. Další branku přidal Filip W. a když chvilku na to, po skvěle vymyšlené akci s rozehráním odkopu od branky a centrem za stojící obranu, proměnil Filip i brejk, vypadalo to velmi nadějně. Bohužel jsme opět dostali hloupý gól na 2:3, pak soupeř potrestal náš faul z trestného kopu, kdy jsme nechali dorážet nikým nekryté 3 hráče. Tak skončil i poločas. Druhý poločas jsme začali náporem a gólem na 4:3, bohužel pak se díky sérii zranění a asi i nemožnosti střídání naše hra rozpadla a soupeř vycítil šanci a zatlačil nás a srovnal. Když pak smolným vlastním gólem zvrátil stav na 5:4 vypadalo to s námi velmi špatně, ale kluci ukázali bojovnost a podařilo se jim nejen vyrovnat na 5:5 (pět minut před koncem Lukáš D.), ale i ještě vypracovat velmi nadějnou šanci na 3 body, ta se ale bohužel proměnit nepodařila. Každopádně to bylo velmi slušně odehrané utkání a nás může jen mrzet široká marodka, která nám znemožnila nasadit více hráčů.