MZ: Tri body na dosah

15. kolo  – sobota 25.04.2015 – 10:00 – SK Zbraslav mladší žáci – Slavoj Podolí 1:1 (0:0)

• SESTAVA:  Sofron – Uhlíř/Hošek/Poláček – Waiz/Dufek/Schánilec – Tkach ( Bohatec, Carzoli,Smejkal, Mecera, Cikhart )
  • GÓLY:  1x Dufek

Již od začátku prvního poločasu jsme měli jasnou převahu, podpořenou velkým množstvím šancí, které se nám bohužel nepodařilo proměňovat, na druhou stranu defenzíva vedená Matyášem pracovala téměř bezchybně a velmi elasticky se doplňovala. Když ale chvilku před poločasem písknul rozhodčí penaltu ve prospěch soupeře, mohlo to být najednou 0:1 pro Podolí. Dominik však pokutový kop chytil! Druhá polovina zápasu byla již spíše ubojovaná, bohužel na náš gól (Lukáš D.) soupeř dokázal poměrně záhy odpovědět. Náš tlak pak přinesl několik dalších šancí, ale paradoxně největší šanci dát gól měl soupeř – naštěstí to za již překonaného Dominika stačil z brankové čáry odkopnout Lukáš Uhlíř, a tím nám zachránit alespoň první jarní bod, ke třem jsme ale i tentokráte měli hodně blízko.