MZ: Jaro v plnem proudu

Komentáře trenérů k prvním jarním zápasům našich mladších žáků… V příspěvku najdete i fotky z posledního utkání…

12. kolo  – NEDĚLE 29.03.2015 – 13,15 – HÁJE vs. Zbraslav   19:0 ( 5:0 )

• SESTAVA : Sofron – Uhlíř / Hošek / Poláček – Schánilec / Dufek / Wegmann – Tkach (Bohatec, Carzoli)

PRŮBĚH ZÁPASU :  Soupeř byl po všech stránkách lepší a ve druhém poločase se přestalo na chvilku úplně hrát  a domácí toho maximálně využili …. Hrozivé skóre je nakonec ještě milosrdné.

13. kolo  – SOBOTA 11.04.2015 – 16,30 – Zbraslav vs. BRANÍK  0:9 ( 0:5 )

• SESTAVA : Mecera – Uhlíř / Poláček – Schánilec / Hošek / Dufek / Mixa – Wegmann (Bohatec, Carzoli, Cikhart, Erbek)

PRŮBĚH ZÁPASU :   Na první poločas tohoto zápasu je lepší rychle zapomenout, ale kdyby ve druhém poločase bylo naše mužstvo produktivní a své šance proměnilo, tak by výsledek byl jiný, byť bychom asi ani tak nevyhráli – ve svých šancích neuspěl Lukáš Dufek ani Lukáš Cikhart a když už Tomáš Erbek brankáře překonal, tak to z čáry vykopl soupeřův obránce.

14. kolo  – SOBOTA 18.04.2015 – 10,00 – STODŮLKY vs. ZBRASLAV 7 : 5 ( 2:3 )

• SESTAVA : Sofron  – Uhlíř/Poláček –Smejkal J./Mixa/Hošek/Waiz – Tkach (Bohatec, Carzoli, Cikhart, Smejkal P.)
  • GÓLY : 2x Hošek, 2x Waiz, 1x Tkach

PRŮBĚH ZÁPASU :  Zápas začal naším tlakem a golem z brejku soupeře, pak se konečně na jaře začalo dařit i proměňování šancí, ale jednoduché to nebylo, protože i v tomto zápase jsme se nemohli dlouho trefit. Nakonec se to podařilo a Matyáš vyrovnal prvním naším jarním zásahem na 1:1, pak svůj nájezd proměnil Vláďa , aby střelou z trestňáku upravil na průběžných 1:3 Filip W. Bohužel soupeř z penalty ještě do poločasu přidal druhou branku. Druhý poločas jsme začali velmi aktivně a díky tomu Filip přidal svůj druhý gól v zápase. Soupeř opět snížil na rozdíl jediné branky, ale nám se díky Matyášovi podařilo opět odskočit na rozdíl dvou branek. Po několika našich velkých šancích udeřil z ničeho nic soupeř z rohu, u které došlo i k chybě našeho brankáře při vyběhnutí a tím odstartoval 10 minut smůly, při nichž ze 4 brejků dokázal soupeř dát 3 branky. Náš tlak vedl již jen na nastřelení tyče a několika závarům , které vyřešil se štěstím jejich gólman. Mohu konstatovat, že vyhrál šťastnější nikoliv lepší a i domácí se divili, jak se to mohlo stát , že jsme nevyhráli.