MZ: Luxusni gol hlavou

8. kolo  – neděle 26.10.2014 – 09,30 – ÚJEZD NAD LESY : ZBRASLAV 7:4 (5:1)

SESTAVA: Mezera – Uhlíř/Poláček – Carzoli/Hošek/Dufek/Schánilec – Tkach MM (Bohatec)

GÓLY: 1x Uhlíř , 1x Dufek , 1x Tkach MM, 1x Poláček

PRŮBĚH ZÁPASU: Zaříznul nás rozhodčí :-) výrazně pomáhal domácím. První poločas jsme hráli v rozestavení 2-4-1 a moc se nám nedařilo. Na úvodní branku soupeře jsme odpověděli výborně zahraným rohem a luxusním gólem hlavou – Lukáš to trefil parádně. Jenže pak jsme opět předvedli festival zahozených šancí a s malou bojovností 4x do poločasu inkasovali. O přestávce jsme  se domluvili na změně rozestavení na 3-3-1 a hned to přineslo korekci stavu na 5:3 a vypadalo to, že šance na obrat existuje. Bohužel pak soupeř využil 2 naše zaváhání a opět odskočil. Na konci ještě opět po rohu Matěj dokázal skórovat, ale na více již nezbyl bohužel čas.