MZ: Podzim v plnem proudu

1. kolo  – neděle 07.09.2014 – 15,15 – ZBRASLAV : HÁJE   2:19 (0:5)

SESTAVA: Mecera – Carzolli / Hošek / Poláček – Schánilec/Tkach/Wegmann – Cikhart (Bohatec)

GÓLY: 1x Poláček , 1x Schánilec

PRŮBĚH ZÁPASU: Moc pozitivních věcí napsat bohužel nelze, soupeř nás v kombinaci přehrával a jeho slabší obranu jsme bohužel nebyli schopni častěji zaměstnat. Jediné pozitivum byly standartní situace, které jsme zahráli všechny velmi nebezpečně a góly jsme dali jen z nich, navíc i další vypadali velmi nadějně. Gól Tomáše S. přímo z rohu byl výstavní.

2. kolo  – sobota 13.09.2014 – 15,15 – BRANÍK : ZBRASLAV 13:3 (9:2)

SESTAVA: Mecera – Uhlíř / Poláček – Schánilec/Mixa/Carzolli/Bohatec – Tkach

GÓLY: 2x Schánilec, 1x Tkach

PRŮBĚH ZÁPASU: Soupeř nám příliš pozitivních věcí nedovolil navíc jsme neměli nikoho na střídání, kluci bojovali, bohužel jsme na ně sportovně neměli a výsledek je ještě relativně milosrdný, protože to s námi mohlo dopadnou i hůře. Ve druhém poločase jsme přešli na systém 2-4-1 a ten budeme praktikovat i v dalších zápasech.

3. kolo  – neděle 21.09.2014 – 14,45 – ZBRASLAV : STODŮLKY 11:4 (7:2)

SESTAVA: Mecera  – Míša/Poláček –Schánilec/Mixa/Dufek/Wegmann-Tkach ( Bohatec, Carzolli, Cikhart)

GÓLY: 5x Tkach , 2x Schánilec , 2x Dufek , 1x Poláček , 1x Mixa

PRŮBĚH ZÁPASU: Začátek zápasu byl hodně rychlý a pro nás velmi pozitivní. Nejprve Vláďa T. otevřel skóre , aby vzápětí přidal druhou branku i Lukáš D., který nás pro tento zápas (doufejme, že nejen pro něj) posílil. V prvním poločase jsme byli jasně lepší a skóre postupně navýšil ještě dalšími 3 góly Vláďa a jedním Lukáš D. a branek mohlo být i o dost více. Finální podobu za prvním poločasem udělal Tomáš Schánilec zakončeným průnikem po levé straně a do kabin se šlo za velmi příjemného stavu 7:2. Druhý poločas přinesl spoustu krásných kombinačních akcí i další branky, postupně je přidali Tomáš Schánilec, Matěj Poláček, Vláďa Tkach a Michal Mixa. Bohužel jsme se nevyvarovali i několika chyb , které ale spíše pramenily z chutě dát další branky, ale soupeř je naštěstí potrestal pouze dvakrát. Celkové skóre zápasu se zastavilo na stavu 11 : 4 a vítězný pokřik po zápase ještě nyní rezonuje naší šatnou. Jen více takových zápasů !!! Všichni hráči a musím doplnit i hráčky, si zaslouží velkou pochvalu.

4. kolo  – čtvrtek 25.09.2014 – 17,00 – SLAVOJ PODOLÍ :  ZBRASLAV 4:5 (1:5)

SESTAVA: Mecera – Míša/Poláček – Schánilec/Mixa/Dufek/Wegmann-Tkach (Bohatec,Kováč J.,Kováč M.,Carzolli )

GÓLY: 3x Tkach , 1x Mixa , 1x Wegmann

PRŮBĚH ZÁPASU:  Začátek zápasu byl z naší strany velmi povedený a navázal na předchozí zápas. Vláďa prošel kolem čtyř hráčů a otevřel skóre. Když pak přidal další dvě branky vypadal zápas velmi jednoznačně, zvláště když se nám dařila kombinace a soupeře jsme prakticky k ohrožení naší branky nepustili, byť se mu jedna náhodná střela vydařila a stav zkorigoval.  Pak ale Michal M. obloučkem dotlačil míč do branky a následně po Vláďově akci Tomáš W. doklepl do prázdné. Do „kabin“ se tak šlo za krásného stavu 5:1 pro nás a nikdo netušil  jaké drama nám přinese druhý poločas. Soupeř hned z kraje druhého poločasu dvěma slepenými góly stav zkorigoval a v ten moment se mezi naše hráče snesla nervozita a navíc se na nás nalepila i smůla. Ve druhém poločase bychom nedali gól ani kdyby trval týden, trefovali jsme brankáře, míč nám uskakoval, zvonily tyče, ale branku jsme dát nedokázali. Navíc soupeř přidal další gól a stáhl tak na nejmenší možný rozdíl.  Do konce zápasu jsme hráli hlavně v defenzívě, kam nás soupeř hnaný diváky zatlačil, na útok moc sil nebylo, ale Filip nás v několika momentech podržel a díky tomu jsme získali velmi důležité tři body, škoda jen toho druhého poločasu, který se nám nepovedl. Každopádně musíme všem pogratulovat za výborný výkon.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *