Pripravky: o gol mene, o gol vice

Starší přípravka odehrály v uplynulých dnech dva mimořádně vyrovnané duely. Hraje vždy na dvou hřištích a celkový výsledek určí až součet z nich po konečném hvizdu rozhodčího. Takže někdy do poslední chvíle není jasno, kdo si body zapíše do tabulky. V sobotu v Radotíně kluci o gól prohráli, v úterý doma, v odloženém zápase proti Přední Kopanině, o gól vyhráli. DSC_3451

V dalším soutěžním utkání hostí starší přípravka U11 doma Chabry, hraje se v neděli, 28.9.2014 od 15 hodin na zbraslavské trávě.

Mladší přípravka U9 hraje od 12,30 hodin ve stejný den v Řepích.

Radotín – U11 12:11 foto níže…

U11 – P. Kopanina 13:12 komentář trenéra k zápasu ještě níže…

Radotín – U11 12:11

U11 – P. Kopanina 13:12

„Moc hráče nevyzdvihuji (aby kluci neměli nos moc nahoře), ale nyní udělám výjimku a vyzdvihnu brankáře Páju Ševčíka, který nás výbornými zákroky podržel. Za přístup kluků ve třetí a čtvrté čtvrtině musím pak všechny hráče pochválit (takto by ale měli hrát celý zápas), že zápas „nezabalili“ a svou vůlí, bojovností a fotbalovostí strhli vítězství na svou stranu“, hodnotí hlavní trenér U11 Petr Šimoníček a dodává: „Naši kluci s Přední Kopaninou hráli na obou hřištích první dvě čtvrtiny velmi špatně, hráči u mne dokonce v polovině zápasu prohrávali 0 : 7! Vůbec jsem je nepoznával, nic jim nešlo, nebojovali, soupeř si s námi dělal co chtěl. Jenom díky brankáři Pájovi jsme neprohrávali vyšším rozdílem. Od třetí čtvrtiny kluci začali bojovat, dali do toho fotbalovost a konečně jsme snížili na 1 : 7, to kluky nabudilo a najednou jsme soupeře přehrávali bojovností a vůlí chtít se o výsledek porvat. Samozřejmě i soupeř měl v těchto chvílích několik dobrých střeleckých příležitosti, ale nevyužil. To jsme dávali góly my a dotáhli jsme na 6 : 7. Na druhém hřišti kluci pod vedením Honzy rovněž dobře finišovali, a díky tomu, že vyhráli 7:5, zvítězili jsme celkem 13:12.“