SK Zbraslav starší žáci vs. Třeboradice 6:2 (3:1)

• Sestava: Mecera 9 – Hrubý 8, Kessler 8, Uhlíř 9, Vodička 8 – Mandlík 9, Spolwind 9, Chyba 9, Drobílek 10 – Kaštil 10, Černý 10
  • Náhradníci: Tkach 9, Macík 8, Vrecion 10
  • Nejlepší hráči: Kaštil, Drobílek, Černý

Soupeř z Třeboradic přijel na naše hřiště s velikou chutí do hry, překvapil nás v nasazení, bojovností, rychlostí a chutí hrát fotbal. Od první minuty drželi míč na svých kopačkách a už ve třetí minutě jsme inkasovali branku = 0:1!!! Po obdržené brance jsme se začali vyrovnávat soupeřově stylu hry a zápas začínal mít velký šmrnc. Dostávali jsme se do zakončení, ale hosté měli dobře postavenou branku (přálo jim i štěstí), když jsme nastřelili břevno i tyč. Ve vyrovnané hře jsme se konečně i střelecky prosadili a srovnali jsme na 1:1. Touto brankou jsme se nastartovali a velikou chutí hrát fotbal jsme soupeři do poločasu vstřelili ještě dvě důležité branky. Poločasový výsledek 3:1 byl pro nás velice těšivý.

Ve druhém poločase jsme na soupeře nastoupili velkým tlakem a soupeře jsme začínali přehrávat. Také jsme vstřelili branku na 4:1 a zdálo se, že bude rozhodnuto. Ale soupeř neskládal zbraně a zanedlouho snížil na 2:4!!! V defenzívě jsme se dopouštěli velikých hrubých chyb a soupeře jsme tímto pouštěli zcela zbytečně k ohrožení naší svatyně!!!! Nadále jsme v ofenzívě hráli bojovně a naší útočnou silou jsme utkání zvládli ke konečnému výsledku 6:2 pro naše barvy!!!

Bohužel v tomto utkání se nám ošklivě zranil Honza Černý, když svojí bojovností a odhodláním nevypustit jediný souboj na hřišti se střetl z hostujícím brankářem a nešťastně si zlomil ruku…

Honzo brzy se uzdrav, celý tým ti drží palce!!!! Všem, děkuji za krásné utkání!!!! Tým Třeboradic svojí kvalitou velice překvapil a děkujeme po dlouhé době, že k nám přijel velice dobrý tým, který chtěl hrát fotbal…

Trenér: Hejhal