SZ: Spanila jizda pokracuje!!!

SK Zbraslav starší žáci vs. Suchdol 13:0 (6:0)

• Branky: Kaštil (53., 57., 59), Mandlík (50., 63), Potměšil (29., 34.), Černý (1., 36.), Vodička (14.), Drobílek (20.), Spolwind (33.), Chyba(42.)
  • Sestava: Mecera 7 (Vrecion 6) – Hrubý 6, Kessler 6, Uhlíř 6, Vodička 6 (Hubrt 6) – Drobílek 7 (Mandlík 7), Chyba 7, Spolwind 6 (Macík 6), Potměšil 7 – Kaštil 7 (Tkach 6), Černý 7
  • Nejlepší hráči: Chyba, Drobílek, Mandlík, Kaštil
  • fotky ze zápasu

Ve 20. kole na náš stadion přijel tým ze Suchdola (pouze v 8 hráčích do pole plus brankář) a nutno říci, že tento zápas nám moc nedal, jelikož tým Suchdolu se soustředil spíše na defenzivu a v útočné fázi toho moc nepředvedl. Před utkáním jsme na hráče apelovali, aby utkání nepodcenili, aby si s chutí zahráli, vstřelili hodně branek a vyžadovali jsme týmovou kombinační hru!!!!

Naši kluci do utkání vstoupili s velkou chutí a už od první minuty se do soupeře pustili se vší vervou a soupeře přehrávali po všech stránkách. Kombinacemi jsme se dostávali do nespočet zakončení, kluci v prvním poločase taky vtřelili hned šest branek a zápas rozhodli už do poločasu. V prvním poločase jsme ve dvacáté minutě stáhli všechny kluky ročník 2001, aby jeli vypomoci mladším žákům na Střížkov. I bez těchto hráčů jsme zápas zvládli s přehledem a kluci, kteří toho moc neodehráli v soutěži, dostali možnost se v tomto utkání předvést a nutno říci, že nikdo nezklamal.

O poločase jsme chtěli od kluků aby nepolevili, snažili se jako první poločas a ukázali, že zápas se hraje na 200 % od první do sedmdesáté minuty.

V druhém poločase kluci přidali ještě dalších sedm branek a utkání se odehrávalo pouze před jednou brankou. Naši hráči tým Suchdola deklasovali výsledkem 13:0 a ukázali v celém utkání velikou chuť do fotbalu a touhu za vítězstvím.

Hráčům děkujeme za krásné branky, týmový duch a zbraslavské srdíčko, které buší v každém hráči!!!! Chlapci, děkujeme, jen tak dál!!!!

trenéři: Žižka, Hejhal, Sádovský