Archiv pro rubriku: Přípravky

Tréninky předpřípravky

od pondělí 1. dubna začneme opět trénovat venku. Tréninky tedy budou probíhat v pondělí a ve středu od 16:30 do 17:30. Platí, že my, trenéři, přijdeme za každého počasí a v případě krajní nepřízně počasí se na místě dohodneme, že trénink zkrátíme nebo zcela zrušíme.
Zima v tělocvičně jistě dala klukům mnoho dobrého, a proto se těšíme na hřiště, kde nabyté dovednosti zužitkujeme.

Příjemný den přeje
Jiří Valach

U9 na Letne

Hráči naší U9 v pátek 20.04.2018 nastupovali při zápase Sparta – Jablonec jako doprovod domácího celku. V polovině utkání si pak proti malým sparťanům zahráli i krátký zápas.

Fotky z akce zde

V Edenu si zahrali U9

DSCN8970U9 měla možnost se zúčastnit turnaje o Pohár Pavla Kuky, pořádaném na hlavním stadionu Slávie Praha v Edenu. Bohužel se na klucích projevila únava z předchozího dne, kdy prohráli až ve finále McDonalds cupu. Zážitek tedy určitě předčil výsledek . Dali jsme ale 6 branek a kdo může tvrdit , že dal gól v Edenu ? Úspěšní střelci byli Janek Bláha ( 2x) , Honza Černoch, Denis Žižka, Lukáš Bohatec a Tomáš Hegar.

U9: Prvni zapas pripravky

SK Zbraslav U 9 – ABC Braník   16 : 19 ( výsledek prvního kola )

dscn6243

Na hřišti A to bylo 7 : 9  – naše branky 4 x Žižka + 3 x Hegar

Na hřišti B to bylo 9 : 10 – naše branky 4 x Lášek , 3 x Bohatec , 1 x Syrový , 1 x Vlček

První kolo jsme s Braníkem bohužel prohráli, ale kluci bojovali úžasně a až v závěru o výhru přišli …

Na odkazu níže je pár obrázků ze zápasu , když by někdo měl další tak, je tam velmi rád přidám , postupně tam budu vládat fotky , které se mi dostanou do ruky … >více<

Karta hrace ke stazeni

Pro všechny nové zájemce o fotbal je níže ke stažení formulář, který lze vyplnit přímo v PDF a vytisknout či odeslat na náš mail info(a)skzbraslav.cz. Jeho vyplněním nám usnadníte zaregistrování své či vašeho malého fotbalisty ke klubu. Děkujeme moc za spolupráci!

formulář ke stažení: karta hráče SK 2015

Pripravky to rozjizdi

Od září 2015 zahajují přípravky sezónu! Máte kluky a holky ročník 2012 a starší? Přiveďte je na fotbalové hřiště každé pondělí nebo středu od půl páté a můžou si s námi zkusit zasportovat. Další informace dostanete na místě. Kontaktní osobou je Jiří Valach, tel.: 739 771 932.

Minipripravka: Hodnoceni sezony 2014-2015

DSC_7309 1

V prvé řadě chci vyjmenovat všechny hráče, kteří začali trénovat fotbal za SK Zbraslav v této sezoně v týmu předpřípravky. Za několik let to může být milá a užitečná připomínka začátků úspěšného reprezentanta České republiky. Tak tedy podle abecedy:

Adam Bolardt, Lukáš Bohatec, Lukáš Cahlík, Honza Čapek, Jakub Čihák, Jáchym Doležal, Daniel Hubytsky, Jan Chvojka, Matěj Jaroš, Matouš Junek, Ondřej Jupa, Tobiáš Kamarád, Michael Krajčík, Jiří Kruška, Kryštof Kubíček, David Lášek, Patrik Marek, Michal Novotný, Tomáš Novotný, Radim Novoveský, Maxmilian Ott, Miky Peške, Antonín Petráš, Matěj Petráš, Vašek Rousek, Filip Rubeš, Tereza Rybická, Pavel Sýkora, Zdeněk Štefek, Vašek Tauber, Radovan Vlček, Vašek Vrecion, Alex Žižka.

Celý příspěvek